Results 1 to 5 of 5

Thread: o chestie!

  1. #1
    regele clopot raja_bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    "marea timisoara"
    Posts
    1,057
    Reputatie
    1

    o chestie!

    forumul de ce nu are si o subcategorie unde sa se dialogheze in alat limba decat cea romana? nu de alat, dar poate mai vor strainii sa se intereseze de un adversar din romania, sau vor sa vina intr-o deplasare samd.
    claudio zambon, patronul echipei poli timisoara:
    "Cer daune materiale și să-și schimbe numele. Apoi cu banii de la ei facem echipă, cumpărăm loc și ne întoarcem la Timișoara"

    ce a urmat? TAS i-a dat dreptate lui zambon! ce urmeaza? ora h ...

  2. #2
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Deocamdata nu are.

  3. #3
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Dar nu vad de ce nu s-ar putea posta in alta limba pe acest forum....Este un englez, daca nu ma insel, si un bulgar pe care i-am vazut pe aici si au dialogat fara probleme cu celalti.
    Chiar si eu discut cu mine insumi cand nu intra si delaparis in alta limba, pe Franta - Ligue II, si nu se supara nimeni pe mine!

  4. #4
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Este un sub-forum pe Wrestling unde se vorbeste doar in engleza!Este oricum buna initiativa!

  5. #5
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro View Post
    Dar nu vad de ce nu s-ar putea posta in alta limba pe acest forum....Este un englez, daca nu ma insel, si un bulgar pe care i-am vazut pe aici si au dialogat fara probleme cu celalti.
    Chiar si eu discut cu mine insumi cand nu intra si delaparis in alta limba, pe Franta - Ligue II, si nu se supara nimeni pe mine!
    Ca exceptie, ma rog. Rostul este insa sa dialogam si pe mai departe intr-un forum romanesc, cu preponderenta despre sportul romanesc in limba romana.
    Altfel ajungen sa nu se mai cunoasca om...cu persoana (sau cam asa !).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •