Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 404

Thread: Jiul Petrosani

  1. #64
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    @Valy

    URA....?Pai nu a zis nimeni ca promovam sigur...eu cred ca nu promovam!!
    ...Iker Casillas

  2. #65
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Thanya: URA exista indiferent de divizia in care va aflati. URA pentru echipa jiul petrosani nu pentru suporteri ca Jiulistul sau Wishmaster sau Thanya. eu cel putin nu am nimic cu voi, doar ca sustineti o echipa pe care o urasc. La fel ca si Axaphat, altfel baiat de treaba.
    HAI CFR si GAZU!!!

  3. #66
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Am ajuns la concluzia ca a te injura si contra este cat se poate de simplu. Toti is corecti cand vor sa te acuze. Nu mai intru in polemici cu nimenea, si voi ignora toata lumea care vb de plictiseala facand pe justitiarii dreptatii intr-o lume plina de corupti dar cu o singura conditie... sa traga apa dupa ce termina de vorbit, iar eu am sa las rezultatele sa vorbeasca pentru noi.
    Echipa noastraaaaaaaaaaaaa/ adunatura de golani/ fumatori si betzivani! Forza Jiul

  4. 7th June 2005, 16:27

  5. #67
    UltraDUR panDUR's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Craiova, Tg Jiu
    Posts
    217
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Felicitari pentru promovare. Ne vedem in A .Bravo Jiul.
    Īn oraşul Tīrgu Jiu/O echipa mare ştiu/Ea Pandurii se numeşte/Multă lume o iubeşte
    Niciodată nu-i tārziu/ Hai Pandurii Targu-Jiu/ DURII suntem noi/ Nu ne e teama de voi.

  6. #68
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Pentru amatorii de statistici cu riscul de a ma repeta.... ( te respect Vali, dar istoria e cam dureroasa) las un mesaj amatorilor de tricouri visinii

    5.Universitatea Cluj 50 1406 494 281 631 1845-2190 1269

    10.Jiul Petrosani 39 1133 390 236 507 1360-1759 1016
    si undeva departeeeeeeeeeee.....

    30.CFR Cluj 9 278 88 77 113 309- 412 253

    ALLAH!

  7. #69
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Undeva departeeeeeee, e iubirea mea. lalalalaal
    Ma, tu te lauzi cu palmaresul celeilalte echipe a Clujului sau ce? Nu cred ca un CFR-ist a contestat vreodata istoria lui u desi cei batrani stiu cat ne-au f*** ei de-a lungul istoriei. Dar sa nu dezgropam mortii. Cel mai important e ca pe ei ii pandeste Ce-ul si pe noi UEFA. S-a intors roata si s-a facut dreptate. Eu le doresc 28 de ani de Be si Ce sa ii vad dupa aia cati suporteri vor mai avea. Cat despre voi (minerache) la anul se lasa cu lacrimi mineresti dupa meciurile directe.
    HAI CFR!!! Unica echipa care conteaza! Pentru mine.

  8. #70
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Se lasa cu multe lacrimi...mineresti...(jur ca imi place expresia....) o sa putem striga din nou "Sunteti buni sunteti buni la lopata si carbuni" :-)
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  9. #71
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Frate eu am mai vazut bolovani dar tu esti imbucurator de prost... De la ce te-ai luat acum? Cred ca esti bolnav electric, si mai ai de-un ceai si gata agonia ta!
    Daca s-ar pune impozit pe prostie statul ar castiga o gramada de moloz de la oameni ca tine
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  10. #72
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    "Sunteti buni sunteti buni la lopata si carbuni" :-)
    Sau "Mineru, mineru, ia-ti lopata si te du!"

  11. #73
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Da mai jiuistule...sa nu spun altceva..ce incepe cu mu....nu stiu cum putem vb de prostie...pana la urma si numele oraselor arata asta Cluj Napoca - Oras Universitar si Jiul Petrosani - Zona Miniera......nu stiu ce mai incape de spus.....oricum v-o tragem de 2 ori campionatul viitor...si gata cu fazele slabe!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  12. #74
    UltraDUR panDUR's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Craiova, Tg Jiu
    Posts
    217
    Reputatie
    1
    Bai astia cu oras centru universitar, vopsit in tricolor (acum ramane de vazut care: albastru-galben-rosu sau verde-alb-rosu) si fara nimic in tartacutza, daca nu ar fi zona aceea miniera, tu nu ai mai fi scris acele randuri. Poate electricitatea care o consumi tu acum sa produs prin munca acelei zone miniere. Ce daca Clujul e centru univ. in 2 limbi, crezi ca nu sunt si de-i ca tine pe acolo? Asa ca LASA-NE LASA-NE.
    Īn oraşul Tīrgu Jiu/O echipa mare ştiu/Ea Pandurii se numeşte/Multă lume o iubeşte
    Niciodată nu-i tārziu/ Hai Pandurii Targu-Jiu/ DURII suntem noi/ Nu ne e teama de voi.

  13. #75
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Ei habar nu au ce inseamna sa te trezesti la 3 dimineata si sa cobori 700 de metri in subteran... Stiu doar sa ceara... MAMI nu am bani sa platesc internetul ca sa pot scrie prostii pe forum!
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  14. #76
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Hai ma las-o jos ca macane. Nu i-a obligat nimeni sa devina mineri. Eu nu zic ca e munca usoara dar daca ei au ales-o problema lor. Eu de aceea ma chinui sa invat ca sa nu ajung asa.
    HAI FEROVIARII! LA ANUL MANCAM MINERI PE PAINE!

  15. #77
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Vali, daca nu chiuleai la ora de geografie economica vedeai ca ca zona Vai Jiului este zona MONOINDUSTRIALA. Si la cati oameni is acolo nu ii puteam face pe toti studenti si directori frate...
    PS Care zona a minerului incepeti sa o mincati prima data la anul, pe paine?
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  16. #78
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Eu nu tin minte sa fi facut geografie economica dar whatever. Ce voiam eu sa zic e ca nu au fost obligati de nimeni sa devina mineri. Puteau refuza, se puteau muta, puteau sa faca altceva. Sunt convins ca e greu sa mergi in fiecare zi la munca si sa nu stii daca mai iesi vreodata.
    A sa nu uit: se puteau face impegati(cre ca asa se scrie) de miscare la gara petrosani. FORZA FEROVIARII!!

  17. #79
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Astia de la Jiul s-au facut de rasul lumii.Au stat sa-i fotografieze aia de la Gazeta Sporturilor la cheful organizat tavalindu-se pe jos......morti de beti etc.
    Nu puteau sa astepte pana plecau reporterii sau sa nu le dea voie sa fotografieze si puteau sa-si puna si in cap?
    Sa vedeti voi cat timp va atarna tinicheaua de cheflii de coada lor de acum incolo
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  18. #80
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Ba ticule, io ce sa zic? Un mic chefuletz acolo ca is in divizia A. Dupa cum vezi acolo in poze se aruncau cu hartii de 100, ca la oameni saraci. Nu is sindrofiile de la Dinamo cu Porcea MC! Si tre sa sarbatoreasca si ei promovarea ca doar nu intra cu un pasiv de - 5 in urmatorul sezon ca juvetzii tai! Apropos de juvetzi... cu ce ati sarbatorit frate acolo? cu lumanari si fanfara?
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  19. #81
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Mai fratilor, toate ca toate dar pana la urma cine vine la Jiul ca antrenor? Deja pana saptamana ce vine ar trebui sa se stie pt ca vor trebui sa inceapa pregatirile. Frumoasa senzatie, sa astepti cu nerabdare vine vine si ce se intampla la echipa ta proaspat promovata!
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  20. #82
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Sunt mai multe variante dar cele mai vehiculate sunt Mircea Rednic (daca nu obtine vreun contract in Belgia) si Dorinel Munteanu...
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  21. #83
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    OFFTOPIC: WishMaster imi place semnatura ta, ma.
    Dar echipa tot n-o suport.

  22. #84
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Semnatura asta e Imnul Minerilor , asa pentru cultura ta generala ...
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •