Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 404

Thread: Jiul Petrosani

  1. #43
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Defapt ce spun eu celor de la cfr cluj sa mearga la meciul concitatdinei din cluj sambata cand la ora aia da reluare pe acasa o telenovela interesanta, " numai iubirea". Stati copii acasa , sau de ce nu, mergeti sa vedeti adevaratii regi ai blaturilor care au facut cartile ani de-a randul in frunte cu presedintele lor Jean Blater. O tempora!
    Pe stadionul Ion Moina nu poate intra oricine pt ca acolo e vb de personalitate si istorie, si fara suparare, dar va curge multa apa in somes pana sa aveti aceleasi performante si date statistice ca ei

  2. #44
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    aaa si sa nu uit... voi ar trebui sa ii pupati in fund pe cei de la medias ca (spuneti voi) datorita lor jucati in A si tocmai de aceea ar trebui sa fiti acolo sa ii incurajati de vrajeala. Dar ar mai fi o problema... si anume testul de barbatie, pt ca va rup aia mizda daca va prind pe stadionul lor. baieti buni cei de la "U"

  3. 2nd June 2005, 10:30
    Reason
    Avertisment

  4. #45
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Sa stii ca nu iti va simtii nimeni lipsa, si nici nu te va plange nimenea. Dar sa nu uiti sa iti iei si baietii care tin cu echipa ta obscura. Forza Jiul Forza U Cluj!
    Last edited by metallic_rain; 2nd June 2005 at 11:21.

  5. #46
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Daca e adevarata varianta ca in eventualitatea promovarii ( asa cum e ea...) Jiul va vinde locul celor de la U Craiova, sa ii dea Dumnezeu cui o va vinde un frate care sa ii spuna TATA!

  6. #47
    UltraDUR panDUR's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Craiova, Tg Jiu
    Posts
    217
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jiulistul27
    Daca e adevarata varianta ca in eventualitatea promovarii ( asa cum e ea...) Jiul va vinde locul celor de la U Craiova, sa ii dea Dumnezeu cui o va vinde un frate care sa ii spuna TATA!
    Nu am prea inteles ce ai vrut sa spui cu "TATA" dar in fine. Oricum Craiova nu va cumpara nici un loc de la nimeni. Poate National pentru ca este nevoie de mari jucatori gata creati sau de recladirea unei echipe care nu se poate face in divizia A.
    În oraşul Tîrgu Jiu/O echipa mare ştiu/Ea Pandurii se numeşte/Multă lume o iubeşte
    Niciodată nu-i târziu/ Hai Pandurii Targu-Jiu/ DURII suntem noi/ Nu ne e teama de voi.

  7. #48
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Nu va vinde Jiul locul nimanui, astea sunt abureli prosportiste ,astia nu au facut altceva pe tot parcursul campionatului dacat sa ne atace si sa il laude pe pocait.Ei spera ,ca prin asemenea stiri sa destabilizeze echipa cu doua etape inainte de finalul campionatului . Si apropos de cei de la pro(mizeria)sport ati vazut ca si frf le-a luat acreditarile la meciurile nationalei...Cred ca si clubul Jiul ar trebui sa faca la fel , dar se pare ca cei din conducerea echipei nu dau doi bani pe fituica asta si bine fac...Sa vedeti ce vor plange si ce atacuri la adresa Jiului vor aparea in cazul promovarii ...
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  8. #49
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Iata ca a trecut inca un val si suntem atat de aproape de divizia A... La fel de aproape am fost si anul trecut , dar nu mai conteaza asta. Important e ca anul asta sa nu o mai luam pe toata deasupra de barba. Sa nu imi spuna mie cineva ca azi Mediasul a batut pe bune la Cluj ca il bate Iehova. Cei care au ascultat meciurile la radio pot spune cat de plictistit era crainicul din Cluj si cate aproposuri a batut la meci. Cine spune ca doar noi facem manevre se bazeaza dupa regula <<HOTZUL STRIGA HOTZII!>> si ca atare le sugeram vitamine!
    Saptamana ce vine noi jucam la Dej si in principiu valoarea ar trebui sa isi spuna cuvantul. Unde a putut mediasul trebuie sa putem si noi. Ei sa ramana sa se roage la Iehova impreuna cu guru lor! )
    Hai Jiul!

  9. #50
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Eu cred ca istoria se va repeta...shi anul trecut au avut ocazia sa intre in A shi au vandut locul celor de la CFR Cluj(daca nu ma insel) ...asha ca nu va agitati
    ...Iker Casillas

  10. #51
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Aham, povesti vanatoresti, sau mai bine zis mineresti.
    Daca intrati va asteptam in GRUIA SA VA RIDICULIZAM.
    HAI CFR! HAI GAZUL!

  11. #52
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Ete ca a aparut si aici marele kheferist valy..
    Si in legatura cu ridiculizatul , mai valy asta ramane de vazut.
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  12. #53
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Pentru cei care contesta echipa de fotbal din Petrosani am si eu o intrebare:
    Ati ascultat azi la radio( cei care aveti posibilitatea) ce fel de meci a fost la Cluj intre U Cluj - Gaz Metan Medias?
    Nu mai vorbiti 3 la leu ca nu facem cu nici un blat mai mult ca altzii. Acum 2 saptamani Suciu, Csick si Balau erau simple jaloane la Medias (deh.. trebuia achitata factura la gaz), iar astazi la Petrosani jucau de parca ei erau de la Liverpool
    Cei de la Cluj ii rog insitent sa taca si sa inceteze a ne mai gratula cu termenul de blatisti( si nu numai ei), si sa se uite la ce manevre fac Steaua si Dinamo pentru a castiga un amarat de titlu plin de mizerie si noroi! Fotbalul romanesc este super corupt si super murdar. Daca nu faci blat faci figuratie pe teren (cei de la CFR stiu reteta). Daca e sa critice cineva ca Jiul face blaturi sa nu critice cei ce fac gunoaie in curtea lor, ci aceea care sunt curati! Intrebare retorica. Are cine sa ne intrebe, fiind nepatat de mocirla urat mirositoare?
    Pana gasiti pe unul care sa ne judece, hai noroc si sa auzim de bine! Allah!
    P.S.
    Vali te rog frumos sa incetezi a mai arunca cu noroi intr-o echipa care are istorie si meciuri jucate in divizia A mai multe decat ai invatat tu sa numeri la scoala, si fi un domn si intreaba-ti sursa de incredere de la CFR cum au promovat jigodiile alea penale numite CFR Cluj. Dupa ce il vei intreba ai voie sa mai deschizi ciocul. Pana atunci mucles! Eu aveam impresia ca esti un om la locul tau dar vad ca prin toate colturile acestui forum o dai cu Jiul de parca ai fi ultima femeie barfitoare care sta toata ziua pe banca in fata blocului sau dupa perdea si face exact ceea ce faci si tu. Eu zic sa va ocupati de selectia de pe internet a jucatorilor din Batunga si Fasia Gaza si sa nu va mai doara in anus de penisul altora! :degete:

  13. #54
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Disperatilor. VA RIDICULIZAM. Abia astept meciul direct sa va dau :degete: 90 de minute.
    HAI CFR!!!

  14. #55
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Lasai Jiulistule sa ne atace ca oricum o fac degeaba,important e sa promovam si le inchidem gura la toti si in plus stii vorba aia : "cel mai destept cedeaza",deci lasa-i sa ne atace si demonstreaza-le ca esti mai destept decat ei si nu te cobori la nivelul lor ,nu are rost..
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  15. #56
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Ai dreptate Wishmaster. Ar trebui sa stam de vb cu oameni drepti nu cu sclavi care tremura in fatza lui JiJi si le daruiesc punctelein semn de omagiu si pozitie de drepti!
    Hai sa destindem un pic atmosfera cu o mica gluma.
    Care este diferenta dintre o buburuza si comportarea Cfr-ului din retur?
    Buburuza are mai multe puncte ca ei!

  16. #57
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    In meciul direct cu CFR toata galeria jiului va sta capra iar cei de la cfr vor fi iezii! )

  17. #58
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Poate va da Dumnezeu dupa cum meritati si nu bateti la DEJ. Asa ar fi corect si drept.
    HAI CFR si GAZU!!!

  18. #59
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Vali eu imi permit sa iti dau un sfat. Dupa cum vezi tu inainte de a intra pe forum ar trebui sa iti sara in ochi o chestie. Aceasta pagina a fost creata pentru o mai buna comunicare intre suporteri. Fa-mi un favor si nu ne mai suge de vlaga atata ca ne doare spatele deja... :degete:
    Si daca nu esti in stare sa respecti acest logo fa dracului o donatie si da compul ala de pe care arunci cu mizerii la o casa de copii orfani mai baiatule, ca il tzii degeaba acolo! Tu ala care nu tolerezi blaturile esti de acord ca ieri a facut Gazul un pic de blat la Cluj si ca on om vertical ce te crezi strigi hai Gazul... Frate eu cred ca ieri la meci te-a batut soarele in cap si o dai in delirum tremens!
    Sau sa fie doar un pic de invidie?
    Pacat, imi facusem o alta impresie despre tine dar esti asemeni altor *******i care se cred destepti cand arunca cu noroi in altii din fata compului. Daca esti barbat, hai la petrosani si striga in gura mare ce te doare si vei fi cu adevarat un barbat in fata mea mai baiete!!!

  19. #60
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mai baiete tu ai probleme grave. Cum iti permiti tu sa ma ataci pe mine ca persoana cand eu iti atac echipa favorita? Am zis ceva de tine? Sau de alti minerache de pe aici? Eu vorbesc de jiul petrosani. Daca te tii asa destept contreaza-ma cu argumente nu te tot lega de mine ca persoana.
    FORZA CFR si GAZU!!!
    PS Mai termina cu apropourile astea sexuale ca nu-si au rostul. Sau visezi la mine ca barbat ca nu inteleg?

  20. #61
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Aham, povesti vanatoresti, sau mai bine zis mineresti.
    Daca intrati va asteptam in GRUIA SA VA RIDICULIZAM.
    HAI CFR! HAI GAZUL!

    Hai no...serios?Poveshtile minereshti sunt alea cu Mos Craciun.

    Sincera sa fiu sunt profund uimita ca ati ramas in A...dar sunt sigura ca nu va dura mult vizita voastra!!
    ...Iker Casillas

  21. #62
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Sa vezi tu cat de putin va dura vizita voastra. Din pacate cs deva, isct, tricotaje ineu si unirea dej nu sunt in A asa ca nu va vad bine. Rechinii din A sunt mult mai mari decat Simota cel tare in bodyguarzi. In contractul semnat de Sunda la CFR este prevazut ca obiectiv sa termine in fatza lui u si isct. Daca promovati, in contractul noului antrenor va fi prevazut probabil sa terminam inaintea voastra. URA este prea mare. La toate nivelele.
    FORZA CFR si GAZU!!!

  22. #63
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Eu nu am ascultat la radio, eu chiar am fost acolo,si nu a fost blat. Doar atat ca unii jucatori nu si-au aparat corect sansele in timp ce altii mureau pe teren. Blat ar fi daca toata echipa ar fi implicata si conducerea. dar nu e asa. In orice caz sabau e doar un blatist ordinar caracter 0. atat tot

    Du-te in Gruia, nelutzu du-te in gruia!
    2 tipuri de m****i, ooooooooo, cfristi si iehovisti, oooooooooo

    Ne vedem la Dej!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •