Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Andrei Pavel, antrenorul Jelenei Jankovic

  1. #22
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    nu cred sincer ca va face mare branza Andrei cu sarboaica.nu din cauza lui,ci mai degraba dataorita caracterului putin spus dificil al Jelenei.Eu nu o suport deloc si nu imi doresc sa castige vreun GS indiferent de cine o antreneaza
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  2. #23
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Este oficial pavel?pentru romani chiar ar fi o mandrie...

  3. #24
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Pavel parca traieste in Arizona.Credeam ca dupa atatia ani de tenis, vrea sa petreaca mai mult timp cu familia.Nu-i dau mai mult de 6 luni alaturi de jelena.Raman la parerea,ca mai bine o lua pe Sorana.Cristea e intr-o degringolada totala,are nevoie de cineva care sa-i inteleaga felul ei si sa aiba rabdare .Se pare ca fetele de la tenis,dau rezultate numai cu antrenori romani.Vezi Dulgheru si Halep.

  4. #25
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Daca mai avea cineva vreo indoiala , stirea este confirmata pe pagina de facebook ,,Pavel & Blackwood Tennis Academy" .
    Mult succes !

  5. #26
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Pavel n-o mai antreneaza pe 2J.Sarboaica a ales sa fie antrenata de "hitting partner".Mult a tinut colaborarea cu Andrei Pavel!

  6. #27
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Nu cred ca a fost Pavel antrenorul lui JJ.A fost doar o prostie care a aparut prin presa.

  7. #28
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Mai bine ca s-a intamplat asa, decat sa devina penibil in fata lui JJ care este de-o mare aronganta...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  8. #29
    sport legend printulmiskin's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    slobozia
    Posts
    1,464
    Reputatie
    1
    Pavel este in continuare antrenorul sirboaicei,care se declara chiar multumita de colaborarea lor..Vezi aici declaratia ei:
    http://www.tennis.com/articles/templ...0999&zoneid=25

  9. #30
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Astazi am vazut o inregistrare a ultimului meci sustinut de JJ la IW si nu l-am vazut pe Andrei in tribune. Contractul nu-l obliga sa se deplaseze in turnee sau n-am dat eu de el ?
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  10. #31
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Nici la Doha si Dubai nu l-am vazut.De aia am crezut ca nici nu o antreneaza.

  11. #32
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Astazi am vazut o inregistrare a ultimului meci sustinut de JJ la IW si nu l-am vazut pe Andrei in tribune. Contractul nu-l obliga sa se deplaseze in turnee sau n-am dat eu de el ?
    Eu stiu ca Andrei nu este antrenorul full-time al Jelenei, ci doar o pregateste pe parcursul turneelor din America si in inceputul de an, la Antipozi. Poate ma insel. Si legat de ultimul meci al lui JJ, cu Ivanovic, Andrei chiar a fost chemat pe teren de sarboaica pt indicatii.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •