Results 1 to 17 of 17

Thread: Campionat Fazan

  1. #1
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1

    Campionat Fazan

    Ce ar fi sa facem ceva funny si interesant de sarbatori? Un campionat de fazan(necesita un subforum la jocuri) , dam drumul la inregistrari iar primii 32 vor fi admisi ca si concurenti..apoi un moderator va trage la sorti 16 meciuri si va face 16 threaduri,unul pentru fiecare meci...unde vor posta doar cei 2 care joaca...regulile nu vor fi pompoase(trebuie sa ne relaxam)..1 nu se va repeta niciun cuvant in cadrul unui joc 2 un meci poate dura maximum 48 de ore 3 se poate inchide un punct doar de la a treia postare personala adica a-5-ea la total...4 concurentii hotarasc daca vor tine sau nu cont de diacritice.

  2. #2
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    De asta ti.ai facut cont?



    Lasand gluma la oparte, ar fi prea mare complicatia pentru Vadim, dar daca si-ar gasi timpul n-ar fi o idee rea.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  3. #3
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Denis,s-ar putea ocupa 2-3 moderatori..si am castiga pe ols mii de postari...si credema ca s-ar naste pasiuni nebanuite...ma ofer sa dau si o cartela reincarcabila(ceva modic)...sau am putea face campionat de 16..oricum,va garantez ca ar fi atractia acestei luni...

  4. #4
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Deschiderea unor subforumuri necesita butoane speciale la care numai Vadim are acces. Daca esti norocos te poate rezolva in maxim 24 de ore, dar pana se gandeste, pana le modifica, in general dureaza cel putin 2-3 saptamani.

    Eu unul sunt pentru!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. #5
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    N-are cum sa tina un meci chiar atat de mult, doar daca se vrea. Shinnok can win easy. Ar fi ceva, un campionat din acesta.

  6. #6
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by 10_koln View Post
    Shinnok can win easy.
    Yeah.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    fazanul sport olimpic, ce parere aveti?

  8. #8
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Au trecut sase luni si Vadim inca nu "s-a sesizat"
    Hai cu fazanu'...la cuptor.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Stai asa ce sa fac exact? Forum separat de fazan? Ca thread avem. Ce ar trebui sa contina forumul de Fazan si cine trebuie pus moderator ca sa faca threadurile respective si sa se ocupe? Alliin? (ca el a fost cu ideea)

  10. #10
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Nici eu n-am inteles prea bine.Tot ce-mi doream era un fazan la cuptor si-un vin pe masura ...ce zici,ma rezolvi?.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cu fazanul la cuptir clar, e mai simplu decat un forum de fazan.

  12. #12
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Este vorba de un campionat,sa zicem de 16...facem 8 threaduri...care ajunge primul la 5 merge in sferturi..apoi facem 4 threaduri pt. Sferturi...si tot asa...

  13. #13
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Da' ce te opreste sa deschizi un topic cu concursul? uite de exemplu noi la Hattrick am jucat deja cateva campionate, am discutat sute de pagini... totul pe acelasi thread. Cand deschizi topicul, prima postare sa contina regulamentul, apoi dai drumul la numaratoarea inscrisilor. Arunca o privire pe la hattrick pentru mai multe exemple (sectiunea IT parca).
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  14. #14
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Daca s-ar face, nu as vrea sa ma jumuleasca Shinnok. Din prima runda sa raman fara pene...aveti mila de un beginner . Cine s-ar inscrie ?

  15. #15
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Cred ca in weekend facem...necesita ceva munca(sa tii evidenta la 8 sau 16 partide).

  16. #16
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 10_koln View Post
    Daca s-ar face, nu as vrea sa ma jumuleasca Shinnok. Din prima runda sa raman fara pene...aveti mila de un beginner . Cine s-ar inscrie ?
    Gata, bre, nu te nelinisti, suntem cei mai milosi.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #17
    sport legend 10_koln's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Daca se face campionat, va fi o jumulire intre fazani . 16 paride? in acelasi timp...? Munca destul de grea atunci. Totusi, presimt ca toti sunt buni la fazan, de pe acest forum
    Last edited by 10_koln; 3rd May 2011 at 10:56. Reason: +

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •