Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 130 of 130

Thread: Arcade

  1. #127
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    @Cipri
    Ce sa iti iau si tie?Ca ai jucat ca un apucat si tu de ai facut niste recorduri de te plictisesti jucand desi la unele as rezista.Tu crezi ca n-am incercat.
    No,apoi mai e si Tenisfan care o facut la tetris un scor de te doare capul 300 si ceva de mii de puncte si eu abia am facut 30 si ceva de mii!
    In concluzie:Vadim,baga jocuri si pt fraieri sa am si eu cupe!

    @Sorin
    No si calculatorul meu e performant desi in ultima vreme cam da el rateuri(cred ca cere o reinstalare),dar eu majoritatea jocurilor le joc cu chestia aia de la laptop numita "mouse" dar care nu e mouse!La partea cu ochiul ager nu te contrazic.Ai mei sunt mai mereu in reluare!
    Last edited by Cristina; 11th December 2010 at 00:10.

  2. #128
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Ia-ti un mouse extern.

    Am jucat si eu acolo cateva jocuri si gata, joc ca un apucat. Am si uitat de ele. Noroc cu Vadim ca a resetat scorurile si ne-a adus aminte.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  3. #129
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Pai asta urmeaza,dar decat dupa ce imi reinstalez windows-ul ca vista asta inceput sa faca fitze!
    Ce-i drept de doi ani numai bobarnace ia!

  4. #130
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Doi ani e cam mult si pentru standardele mele. Daca nu ai licenta, minim dupa un an trebuie reinstalare.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •