Results 1 to 11 of 11

Thread: golfromania - www.selas.ro

  1. #1
    senior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    168
    Reputatie
    1

    golfromania - www.selas.ro

    Selas Golf & Polo Club a devenit un teren cu 18 cupe . Lucrarile au fost finalizate , iar sezonul 2011 va permite jucarea tuturor cupelor. Sistemul de irigatii TORO/Hunter este si el finalizat.

  2. #2
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    THE TRUTH IS OUT THERE

  3. #3
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Asteptam si un plan al terenului.... Par ? , Lungime ? etc
    THE TRUTH IS OUT THERE

  4. #4
    senior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    168
    Reputatie
    1

    vor aparea pe site

    Quote Originally Posted by Dorin View Post
    Asteptam si un plan al terenului.... Par ? , Lungime ? etc
    ...Curand...

    Vezi ca de Anul Nou sunt in Suedia - Falun

  5. #5
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Ce cauti acolo omule? Vopsea rosie de cupru ???
    http://www.falurodfarg.com/default.aspx?id=341&lang=1
    THE TRUTH IS OUT THERE

  6. #6
    senior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    Este asa nasol ? Am inteles ca este o zona unde putem patina, schia si face mult sport. Am un prieten acolo care ne-a invitat.Stam de pe 27 pana pe 4. Are si niste cai si vom calari in zapada. Daca esti prin zona te vom saluta in drum spre aeroport.Te-ai mai uitat pe BizChannel.ro si ExpresNational.ro? Daca vrei vreodata sa postezi la sport iti dau codurile de acces.
    Last edited by catalincatalin; 1st December 2010 at 12:34.

  7. #7
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    NU mai , e fain acolo. Si multa istorie. Dar e vorba de schi fond nu slalom.Fenomenal aranjat pentru asta, au avut campionate mondiale si nenumarate competitii acolo.
    Multa istorie etc. O sa va placa! http://falun.se/www/english.nsf Eu stau la 500 km de acolo (linga Göteborg) asa ca e cam greu cu vazutul....
    N-am mai fost de mult pe canalele tale dar am sa caut chiar acum.
    THE TRUTH IS OUT THERE

  8. #8
    senior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    Sunt in Stockholm de doua zile. Mare plictiseala. IPhone 4 nu merge in tarisoara asta, Vodafone nu exista pe aici, asa ca nu am telefon. La trei minute de la uitarea unei sepci pe o masa, aceasta a disparut. Tare, nu? Am "bagat" muzee la greu si acum ne dezghetam. Cred ca nu au platit curentul , deoarece este lumina doar cinci ore. Plec maine intr-acolo si sper sa gasesc ceva atelaje cu caini sa le alerg pe fiicele mele. Toata ziua, adica cinci ore. Merita. Ele au vrut aici. Ce sarmale facea bunica-mea acasa !
    An Nou fericit !

  9. #9
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Iphone merge peste tot. Abonamentul tau poate nu are acoperire. Probabil ca romanii nu au contracte bune cu societatile de aici .Vodafone e cumparat de Telenor. Cumpara un card contant si poti suna usor. De cativa ani. Vrei lumina vin-o vara . Atunci nu vezi intuneric decat pe la 23-24:00 si pina la max 2:00 . Mai la nord chiar deloc.
    Avem cea mai grea si friguroasa de cind se fac inregistrari in Suedia. Bine ati venit la super frig. Eu am pierdut o excursie spre Sicilia acum in decembrie ca nu a putut decola avionul din cauza zapezii. Mai incerc in Caraibe in februarie.
    Tarisoara are altfel suprafata dubla fata de Romania. Cetateni doar 9 milioane.
    La Falun e si mai multa zapada si mai frig. Super !!!!
    Curios cu sapca. Trebuie sa fi fost tot "de-ai nostrii" , turisti bronzati care vin special in zilele de Craciun special pentru buzunareala. Eu am exemple inverse unele chiar de necrezut ...
    THE TRUTH IS OUT THERE

  10. #10
    senior
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    Am contract bun,iar Vodafone este de fix 780 de ori mai mare decat compania asta partenera. Problema este ca este IPhone 4 si astia nu recunosc inca terminalul care le apare ca si codat pentru Suedia. Multi au patit asta. SIM-ul este diferit, adica mult mai mic. Taierea cu forfecuta a unui SIM normal nu este o optiune viabila. Il folosesc pe cel al sotiei in perioada asta. In postarile trecute iti spuneam ca am tot avut interventii prin emisiunile economice si ca le poti vedea tastand numele meu pe youtube. Nu ma refeream doar la biz si expres. Presupun ca vei petrece pe aici sfarsitul anului ...

  11. #11
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Asta e, romanii nu au contract bun in Suedia caci invers nici o problema. Eu am avut toate generatiile de iPhone si nu am avut probleme in Romania.
    Da Revelion la zapada si frig, Suedia carevasazica...
    Scrie nr tau sau al prietenului pe mesaj personal si te sun . Eu am numarul meu din totdeauna(de 15 ani)...
    THE TRUTH IS OUT THERE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •