Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 63

Thread: Jucatori intrati in dizgratie.

  1. #1
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1

    Jucatori intrati in dizgratie.

    Am deschis un nou thread in speranta ca veti participa cu opinii si pareri despre jucatorii care se afla degeaba in curtea clubului Otelul.
    Last edited by STEEL; 11th November 2006 at 23:17.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  2. #2
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    N-am vrut sa fac prea multe valuri pana acum dar nu ma mai pot abtine.Stau si ma intreb ce dracu cauta urmatorii jucatori la Otelul:nogo,lazar,jula,marginean,???????????
    Ce dracu sunt astia????????Ca jucatori de fotbal nu se pot defini.Pana cand vor mai face figuratie la Otelul??????????
    Este incredibil cum se insista pe toroapele astea.Meci de meci aceeasi gafatori fara masura,ma uit la ei si ma apuca groaza,imi pun mainile in cap,nu-mi vine sa cred ca M.Stan a putut aduce asemenea caricaturi care nici in liga a 2-a nu s-ar descurca.
    Sper din tot sufletul ca vom scapa cat mai curand posibil de pocnitorile astea
    care ne-au umplut de rusine cu vasluiul,argesul,rapidu si acum dinamo.
    Jucatori "tentative" mai sunt prin curtea Otelului care fac un meci bun si 10 de tot kktul dar am speranta ca,conducerea se va lipsi de "serviciile" lor mai mult daunatoare.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  3. #3
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce sa spun acum de cei 4 invocati de tine parca Nogo ar putea creste Jula cu un statut de rezerva sa zicem ca isi merita locul in lotul Otelului iar Lazar si Marginean sunt cu adevarat slabi sa vedem daca Grigoras considera ca mai poate face ceva cu ei.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #4
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Nu stiu ce sa spun acum de cei 4 invocati de tine parca Nogo ar putea creste Jula cu un statut de rezerva sa zicem ca isi merita locul in lotul Otelului iar Lazar si Marginean sunt cu adevarat slabi sa vedem daca Grigoras considera ca mai poate face ceva cu ei.
    Raman la parerea mea,daca ar fi dupa mine le-as cauta de munca in alta parte.Nogo?Sa creasca?Unde?Tu nu vezi cata nesiguranta are in interventii care de multe ori sunt absolut simple ca "buna ziua"?
    Jula?Atacant mai slab si mai lent decat el n-am vazut in viata mea.Sut nu prea are,f.f.foarte slab la lovituri cu capul pentru gabaritul lui,nu are nimic care sa impresioneze.Aaaa,poate ca-i baiat sensibil si finut.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  5. #5
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    sunt aceeasi jucatori care au obtinut 7 victorii consecutive, si tot aceeasi jucatori care au asus in galati o speranta de cupa europeana.

  6. #6
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    sunt aceeasi jucatori care au obtinut 7 victorii consecutive, si tot aceeasi jucatori care au asus in galati o speranta de cupa europeana.
    Te inseli Diablo,singurul jucator care a jucat mai mult a fost Nogo.Lazar si Marginean sunt rezervele de "lux" ale Otelului,cat despre Jula,a ajuns atacant titular in urma conjuncturilor,ma refer la perioada de covalescenta a lui Baltoi,accidentarea lui D.Stan(fractura la brat) si momentan eclipsa de forma in care se afla.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  7. #7
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    total de acord cu tine , fundas mai nesigur pe el ca nogo nu am vazut , plus ca nu se intelege deloc cu baciu , iar jula ar fi un jucator ideal pt. dunarea

  8. #8
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    lazar ala e trompeta apararii ezitant ,timid fara experienta....nici statura nu il avantajeaza ,urmeaza marginean care daca va mai continua cu ruleta,bautura si noptile nedorite va ajunge un distrus.de atatia ani de cand joaca la otelul nu a reusit sa isi ia un harb de masina
    Frontul de Est-Galati

  9. #9
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Nu se poate asa ceva,nu se mai poate continua in ritmul asta,au fost cateva meciuri in acea frumoasa serie de 7 victorii consecutive in care cinstit vorbind am avut si noroc si cum ulciorul nu merge de multe ori la apa,iata ca acum cruntul adevar isi spune din plin cuvantul.Este clar,Lazar si Marginean nu au ce cauta in lotul Otelului nici macar pe banca de rezerve,Nogo si Jula in cel mai fericit caz doar in postura de rezerve.Poate singurul jucator care ar mai putea creste este Nogo,asta numai daca se va lucra special la contactul cu mingea si stapanirea de sine.Este prea emotiv,prea nesigur si mai ales previzibil.Avem o aparare vaaaaaaaarzzzzzzaaaaaaaa.(putin spus varza)
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  10. #10
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Cred ca mai interesant ar fi ce jucatori vin, nu cine pleaca. In iarna cred ca se va face putina curatenie printre rezerve.

  11. #11
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Cred ca mai interesant ar fi ce jucatori vin, nu cine pleaca. In iarna cred ca se va face putina curatenie printre rezerve.
    N-am sa am liniste pana cand nu o sa vad acesti "jucatori" pusi pe liber.
    Ce flasnete de jucatori......pfoaiii mama.....Lazar,Marginean...
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  12. #12
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Eu as vrea sa-l propun aici si pe Vatca!
    A fost penibil in meciul cu Rapid si la primele 2 goluri ale lui Dinamo!
    In alta ordine de idei, Stelea a facut un meci bun la Urziceni cu Rapid. Poate trebuia alta abordare in privinta "accidentarilor" din perioada in care era la noi!
    Oricum, ideea e ca avem nevoie de un portar mai bun pe langa o aparare mai putin somnoroasa! Am avut noroc sambata ca n-a fortat Dinamo, ca mai puteau baga vreo 3 goluri cu asa aparare si portar!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    targoviste
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Atacul E Mai Varza Decat Apararea

    De ce vorbiti numai de aparare cand de vreo cateva etape parca jucam fara atacanti. Nu stiu daca este vorba de asezarea in teren, dar practic doar jula joacă varf. Si cum acest jula nu are nici o calitate de atacant de ce naiba va mirati ca ne luam bătăile care le luam. Eu zic ca si varfurile trebuie stimulate cu ceva concurenta. Niste lupi tineri, inalti, tehnici care sa-i cam tina pe banca pe acesti imbuibati: jula, Baltoi si D. Stan. Cat despre mijloc, nu mai vb. S. Costin e penibil. Nici nu se vede ca e pe teren. Cam astea sunt propunerile mele la aceasta rubrica.

  14. #14
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Eu as vrea sa-l propun aici si pe Vatca!
    A fost penibil in meciul cu Rapid si la primele 2 goluri ale lui Dinamo!
    In alta ordine de idei, Stelea a facut un meci bun la Urziceni cu Rapid. Poate trebuia alta abordare in privinta "accidentarilor" din perioada in care era la noi!
    Oricum, ideea e ca avem nevoie de un portar mai bun pe langa o aparare mai putin somnoroasa! Am avut noroc sambata ca n-a fortat Dinamo, ca mai puteau baga vreo 3 goluri cu asa aparare si portar!
    Vatca?Si da si nu,personal il vad ca pe un portar bunicel si nimic mai mult.A demonstrat ca poate dar din pacate nu are continuitate.In orice caz mai trebuie adus un portar cel putin de valoarea lui si atunci cand va fi concurenta poate si determinarea va fi alta.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  15. #15
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sidexplozia2000 View Post
    De ce vorbiti numai de aparare cand de vreo cateva etape parca jucam fara atacanti. Nu stiu daca este vorba de asezarea in teren, dar practic doar jula joacă varf. Si cum acest jula nu are nici o calitate de atacant de ce naiba va mirati ca ne luam bătăile care le luam. Eu zic ca si varfurile trebuie stimulate cu ceva concurenta. Niste lupi tineri, inalti, tehnici care sa-i cam tina pe banca pe acesti imbuibati: jula, Baltoi si D. Stan. Cat despre mijloc, nu mai vb. S. Costin e penibil. Nici nu se vede ca e pe teren. Cam astea sunt propunerile mele la aceasta rubrica.
    Pai iti spun eu ce se intampla,nu stiu daca ai observat dar la meciul cu rapidu' pana la primirea celui de-al doilea gol,Otelul chiar juca bine,atacul functiona,mijlocul de asemeni,dar s-au taiat ca maioneza acuzand din plin penibilitatea apararii.Acelasi lucru si cu dinamo.E greu sa te concentrezi ca mijlocas atunci cand in spatele tau apararea este varza de unde vine si lipsa de incredere si siguranta.Cu atacul e adevarat,iesit din forma complet si nu-i greu de inteles de ce.Baltoi nerefacut 100%,Stan o replica deosebit de palida fata de returul trecut,Jula.........saracu',nu-i vina lui,atat poate atat face......sper sa scapam de el cat mai urgent.S.Costin e bun si merita sa ramana mai ales ca-i un jucator polivalent,mai are si un sut napraznic deloc de neglijat,per-total jucator cu experienta si de un folos real in angrenajul echipei.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  16. #16
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    problema cu vatca e ca el stie ca nu are concurent pe post in momentul asta,uite ca anul trecut apara mai bine,avea si apararea mai buna ce-i drept,dar apara mai bine si pt ca stia ca il are pe sugativa ala de arnold in spate,e portar bun dar trebuie gasita o rezerva care sa il motiveze in plus

  17. #17
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Semeghin a intrat in dizgratia mea de cand a parcat neregulamentar in hotelul Erbas
    GRIGORAS: SEMEGHIN S-A JURAT CA 5 ANI NU MAI BEA .
    de cand ?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  18. #18
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Semeghin a intrat in dizgratia mea de cand a parcat neregulamentar in hotelul Erbas
    GRIGORAS: SEMEGHIN S-A JURAT CA 5 ANI NU MAI BEA .
    de cand ?


    Orice s-ar spune, Semeghin e un jucator foarte bun

  19. #19
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    lazar , marginean, jula , nogo

  20. #20
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Marginean, Jula , Lazar, Somodean, Banaru, Rancan

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca este bine acum sa facem atata caz pe seama jucatorilor care au gresit mai mult sau mai putin la echipa.Cred ca antrenorul este cel mai in masura sa-si dea cu parerea si o va face nestingherit la sfarsitul turului.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •