Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 338

Thread: Discutii aproape on topic

  1. #1
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1

    Discutii aproape on topic

    suntem siguri ca jons nu e borcica?

  2. #2
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    mai plimbati-va in alta parte ce conteaza ca joaca Dinamo acolo pentru voi stelisti, timisoreni, clujeni, botosaneni sau ce dracu de natii mai aveti ? jucati voi pe noul stadion, mine nu ma deranjeaza, vreti sa jucati pe lia manoiliu jucati frate, dar daca nu taceti dracu` si lasati pe altii care vor sa joace acolo sa se bucure de priveliste

  3. #3
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    hai mai cristi,ce naiba..glumim si noi. Apropo, mutati dinamo pe noul stadion, mutati si pch in una din peluze?

  4. #4
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    PCH nu inseamna niste betoane dar e greu de explicat unuia care vede mai multe meciuri de tenis decat de fotbal, la tv toate..normal

  5. #5
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Am inteles,deci duceti pch cu voi pe lia manoliu.sunteti ca o trupa rock!si-asa sunteti putini! pch on tour!!! Azi pe lia manoliu, maine in toata tara! Sedinta de autografe,pe cand?

  6. #6
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Am inteles,deci duceti pch cu voi pe lia manoliu.sunteti ca o trupa rock!si-asa sunteti putini! pch on tour!!! Azi pe lia manoliu, maine in toata tara! Sedinta de autografe,pe cand?
    pai sa stii ca mergem in toata tara spre deosebire de unii care isi aduc aminte brusc ca sunt in protest cand au de mers 10-12 ore
    Last edited by jonsnow; 27th October 2010 at 00:34.

  7. #7
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Mai,sa stii ca pe stadionul asta nou-nout,la asa bijuterie, oprescu o sa faca contract cu ceva firma de catering.Asadar,nu vad rostul prezentei pch-ului..

  8. #8
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    hehehe pai ne mutam doar ca sa ofticam lumea, cand vedem cum atatia "buni romani" mor de "oftica" creste inima in noi...de fapt acum expresii precum "stadionul nostru" incep parca sa sune altfel

  9. #9
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Da,tare mandri veti fi! Iti dai seama, cat o sa va mai invidieze lumea.Pacat ca lumea va rade de voi.veti fi 300 intr-un stadion de 55.000. Bun,duceti pch si pe lia manoliu.Il duceti si pe discobol?
    ps rectificare: din fericire, lumea va rade de voi!

  10. #10
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    beh cum am mai spus si daca suntem 30 nu 300 ce plm va phute grija pe voi ? important e ca aia 30 sa se bucure de tot confortul unui stadion civilizat cum se cuvine suporterului normal, va deranjeaza ? veniti voi si jucati aici si umpleti stadionul 55k de oameni la fiecare meci, sunt sigur ca daca e asa ne da oprescu un sut in cur in secunda doi...

  11. #11
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    De ceee ma puneti sa fac curatenie?
    Am zis!

  12. #12
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Da,ne deranjeaza,iti dai seama.In metrou, in autobuz,in mall, toti care nu tinem cu dinamo ,n-o sa vorbim altceva decat "pff,bre,ce-i invidiez pe aia 300 de dinamovisti. "
    Mai,sincer, eu te inteleg ca esti asa entuziast sa jucati pe asa stadion..la ce mizerie de "stadion" aveti,asta-i precum te-ai cupla cu Gisele Bumchen,dupa ce-ai fost cu roxana.
    Zebe,vorbim despre noii locatari ai arenei.Ce motiv ai sa stergi?
    jons: ce sa zici?Pai zici destule.Ti-am zis, te inteleg!
    Last edited by SwedishMafia; 27th October 2010 at 00:54.

  13. #13
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Da,ne deranjeaza,iti dai seama.In metrou, in autobuz,in mall, toti care nu tinem cu dinamo ,n-o sa vorbim altceva decat "pff,bre,ce-i invidiez pe aia 300 de dinamovisti. "
    Mai,sincer, eu te inteleg ca esti asa entuziast sa jucati pe asa stadion..la ce mizerie de "stadion" aveti,asta-i precum te-ai cupla cu Gisele Bumchen,dupa ce-ai fost cu roxana.
    pai si eu ce zic? daca nu o curteaza nimeni pe giselle o luam noi ca sa mai schimbam....sa..aerul nitel...oricum bagaboanta de steluta ramane preferata noastra fii fara grija

  14. #14
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Da,ne deranjeaza,iti dai seama.In metrou, in autobuz,in mall, toti care nu tinem cu dinamo ,n-o sa vorbim altceva decat "pff,bre,ce-i invidiez pe aia 300 de dinamovisti. "
    Mai,sincer, eu te inteleg ca esti asa entuziast sa jucati pe asa stadion..la ce mizerie de "stadion" aveti,asta-i precum te-ai cupla cu Gisele Bumchen,dupa ce-ai fost cu roxana.
    Zebe,vorbim despre noii locatari ai arenei.Ce motiv ai sa stergi?
    Pentru ca, cel putin tu, te cam repeti. Am inteles punctul tau de vedere, e destul!
    Am zis!

  15. #15
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    zebe,relax mai,nu te agita, zau.Pe topicul cu ion moina,s-a aberat pagini la rand cu calul lui peste prajit..nu te-am vazut prea "afectat".Ba mai mult,ai intrat si tu in hora.Acum,subit, devii virulent ca se vorbeste despre noii locatari.Ma repet?Ti se pare ca forum asta, e un rau nesecat de idei noi, revolutionare?!:| De exemplu, uita-te pe topicul cu ion moina,si-ai sa vezi cat "repetitive" sunt opiniile exprimate.Le vei sterge?

  16. #16
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Stai ca inca nu am sters nimic aici. Ii treaba voastra, din partea mea va puteti pierde noaptea cu ping-pong-ul asta al vostru. Am optiunea de delete. Pe threadul cu Moina era o "idee noua, revolutionara" . Aici nu, is chestii care s-o mai discutat de nshpe mii de ori.

    Nu mi se pare ca ar fi forumul "nesecat de idei noi, revolutionare" cand contribuiti cum contribuiti.
    Last edited by zebe; 27th October 2010 at 01:05.
    Am zis!

  17. #17
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zebe View Post
    Stai ca inca nu am sters nimic aici. Ii treaba voastra, din partea mea va puteti pierde noaptea cu ping-pong-ul asta al vostru.
    e stelist, ia bataie si la ping-pong dar macar o sa se mandreasca ca are paleta de tenis mai noua ca mea cumparata de pe vremea lui valentin

  18. #18
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ping pong-ul e un sport frumos. Astfel de discutii sunt inevitabile si normale, vazand ce chirias va domicilia pe aceasta arena. dinamovistii sunt extaziati de noua "casa", restul ii iau peste picior.asta e.:limba:
    oprescu face o chestie f inteligenta. vrea sa concesioneze numele stadionului.

  19. #19
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    c`mon zebe

  20. #20
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1

    Discutii aproape on topic

    Jonsnow si Swedish, aveti cuvantul.
    Am zis!

  21. #21
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jonsnow View Post
    bey daca nici pe internet nu le mai poti da o "scaltoaca prietenoasa" vecinilor din drumul taberii...vezi de aia se omoara lumea pe strazi ..
    hai,recunoaste, ai salivat precum fratele tau pavlov...sper ca macar ai curatat tastatura.
    ai tu un fix cu nefericirea altora.esti sigur,ca nu tu esti cel nefericit? chiar crezi ca lumea se oftica pe voi?! De mine, puteti sa jucati si pe nou camp,e acelasi lucru cu mutarea voastra pe lia manoliu.nu e al vostru,doar vizitatori.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •