Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 337 to 338 of 338

Thread: Discutii aproape on topic

  1. #337
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    bucuresti
    Posts
    619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gombos View Post
    chelstone91 = diana10
    chelstone91 = diana10
    chelstone91 = diana10

    v-am spus eu ca face propaganda PSD
    Mai frate, cred ca "blandul Ben" arunca banii pe fereastra cand te plateste. Oricum, paguba'n ciuperci

  2. #338
    junior
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by diana10 View Post
    Stai LINISTIT. Nu ei au dat banii. Sunt bani de la buget. Deci bani de la contribuabil. De la mine, de la tine de la ei (cetatenii romani platotpri de impozit).
    Doar intamplarea a facut sa se construiasca pe timpul nu stiu cui. Astfel de conbstructii se planifica cu mult timp inainte. De la planificare la inaugurare - in functie de complexitatea constructiei - pot trece si patru sau cinci ani. Si atunci cum poti sa spui ca s-a facut ceva pe timpul cuiva?
    diana. acesti basisti zic orice doar doar ii mai voteaza cineva,te fac comunisti daca nu ai aceiasi parere cu ei, mai ales cand le spui ceva si nu au argumente sa-ti intoarca vorbele, asta inseamna democratie la ei, daca esti cu ei e democratie daca nu esti un comunist, oricum este evident cine sunt comunistii, cine nu respecta dreptul la o opinie, taie drepturi salariale si alte indemnizatii abuziv, oricum as zice ca PDL se apropie de un partid adept al 'teoriilor' lui Hitler

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •