Page 35 of 86 FirstFirst ... 2533343536374585 ... LastLast
Results 715 to 735 of 1793

Thread: Tottenham Hotspur

  1. #715
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Gooner, eu ti-am raspuns de la inceput, e drept indirect, facand trimiteri la gramatica. Oricine este bine venit aici, pe topicul despre Tottenham. Totusi, ne place sa avem oaspeti care ne respecta si nu intra cu pantofii murdari direct in sufragerie. Cui nu-i convine acesta regula elementara de buna purtare ar trebui sa ne ocoleasca, in acest caz. A bon entendeur, salut! La cum joaca in pregatiri Spurs nu are sanse sa avanseze in clasament, comparativ cu sezonul trecut. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #716
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    We are delighted to announce that we have reached agreement with Portsmouth for the transfer of Peter Crouch to the Club, following the player successfully completing a medical examination and agreeing personal terms.

    The England international scored 16 goals in all competitions last season during his second spell at Portsmouth having previously enjoyed eight months at Fratton Park from July 2001 where he scored 19 goals in 39 games.

    The 28-year-old joined Aston Villa in March 2002, before moving to Southampton for the start of the 2004/05 campaign. His performances at St Mary's attracted the attentions of Liverpool and after just one season at Southampton, where he scored 16 times in 33 games, he moved to Anfield.

    The striker, who began his career with the Club as a trainee before signing for QPR in July 2000, made 132 appearances during three seasons on Merseyside and scored 40 times.

  3. #717
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Merci, Mr. Eko! Nu stiu ce sa mai zic. Cica Bent la Southampton, pentru 15 milioane de lire sterine. a fost dat jos din avionul spre China unde Spurs are un turneu. Se spare ca semantura finala va fi facuta astazi. Crouch pe care Spurs a platit 13 milioane de lire, nu va merge cu echipa in China. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #718
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    nu stiu ce sa zic de crouch...da el ceva goluri insa nu stiu daca e solutia ideala pt spurs ca sa faca ceva .daca pana acum se aruncau bani aiurea pe jucatori mediocri vad ca acum nici macar asta nu se mai face.

  5. #719
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    O victorie in meciul inaugural al turneului din China, dupa o partida pe care a dominat-o in cea mai mare parte: 1-0 cu West Ham, gol Defoe min. 74.

    http://www.tottenhamhotspur.com/matchtracker
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #720
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Sa radem cu spurs !
    Cei de la Tottenham vor sa ia masuri impotriva lui Darren Bent, dupa ce i-au descoperit mesajele postate pe Twitter. Bent si-a exprimat online nervozitatea in legatura cu amanarea transferului la Sunderland:

    "Seriously getting pissed off now"

    "Why can't anything be simple. It's so frustrating hanging round doing jack s***"

    "Sunderland are not the problem in the slightest."


    "Do I wanna go Hull City NO. Do I wanna go stoke NO do I wanna go sunderland YES so stop f****** around, Levy."


    http://www.guardian.co.uk/football/2...er-daniel-levy

  7. #721
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    si ce e asa de ras????sau tu razi asa la toate prostiile???daca vezi un cuvant razi.

  8. #722
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    serios Gooner, incepe sa miroasa a trolling, mai usurel

  9. #723
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    serios Gooner, incepe sa miroasa a trolling, mai usurel
    Prietene e on topic, care e problema ca nu inteleg ? acu ma faci sa scriu off topicuri

  10. #724
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Celso, si eu zic la fel. Sper ca Gooner sa respecte ce l-am rugat mai demult, pe acest topic. 1-0, la pauza cu Hull, gol Keane, dupa o patida pe acre am dominat-o pana acum. COYS!

    Trolling, Gooner, trolling. Fii atent ca nu-i regulamentar.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. 31st July 2009, 17:48
    Reason
    hai gata!

  12. #725
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gooner View Post
    Prietene e on topic, care e problema ca nu inteleg ? acu ma faci sa scriu off topicuri
    tie cum ti s-ar parea sa vina pe threadul lui Arsenal un fan Tottenham si sa inceapa sa faca mistouri din astea ieftine? ...sunt sigur ca nu ti-ar convenii...

    nu a zis nimeni ca nu era ontopic, dar poate fi ontopic si cu iz de troll

  13. #726
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Celso, si eu zic la fel. Sper ca Gooner sa respecte ce l-am rugat mai demult, pe acest topic. 1-0, la pauza cu Hull, gol Keane, dupa o patida pe acre am dominat-o pana acum. COYS!

    Trolling, Gooner, trolling. Fii atent ca nu-i regulamentar.
    Ba voi sunteti cretini ? Ce trolling ?
    E o stire despre TOTTENHAM.

  14. #727
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    tie cum ti s-ar parea sa vina pe threadul lui Arsenal un fan Tottenham si sa inceapa sa faca mistouri din astea ieftine? ...sunt sigur ca nu ti-ar convenii...

    nu a zis nimeni ca nu era ontopic, dar poate fi ontopic si cu iz de troll
    1. habar n-am ce e ala troll . Stirea e 100% adevarata si am pus link. Am scris sus " Sa radem cu spurs" ......ala injura ca dementu pe twitter ca vrea sa se transfere la Sun'land ...asta e tot ? ce nu-i clar ?

  15. #728
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Acum nu mai este vorba de trolling. Te rog sa nu mai postezi aici daca nu ne respecti in casa noastra. Stii si tu de ce judecam asa, mai ales ca ai intrecut masura si la limbaj. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #729
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    trolling = este acțiunea deliberată de a perturba activitatea forumului prin PROVOCARI

    sper ca am incheiat discutia

  17. 31st July 2009, 17:55
    Reason
    pa

  18. 31st July 2009, 17:56
    Reason
    bye

  19. #730
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    tie cum ti s-ar parea sa vina pe threadul lui Arsenal un fan Tottenham si sa inceapa sa faca mistouri din astea ieftine? ...sunt sigur ca nu ti-ar convenii...

    nu a zis nimeni ca nu era ontopic, dar poate fi ontopic si cu iz de troll
    Eu am dat un copy/paste de pe forumul " rival " (care intre noi fiind vorba e mai bun). Acolo lumea comenteaza subiectul, aici se supara ca scriu de spurs. Vai, mami ma supara ala cu tottenham ca nu ma respecta, a spus ca a ras de spus, vai mami ! ( rade de spus....fa ceva mami, dai ban mami dai ban
    http://a.imagehost.org/0628/asddd.jpg

  20. #731
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    2-0, Keane, min 68., din penalty, la fault asupra lui Defoe, dupa o pasa geniala a lui...., ati ghicit, Hudd. Am scapat insa fara gol la vreo trei ocazii consecutive ale lui Hull.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #732
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    acolo nu vad nici un "sa radem cu Spurs", crede-ma, miril a fost foarte intelegator pana acum

    2-0 Tottenham in amicalul cu Hull

  22. #733
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    acolo nu vad nici un "sa radem cu Spurs", crede-ma, miril a fost foarte intelegator pana acum

    2-0 Tottenham in amicalul cu Hull
    Da, fiindca ala tine cu Sun'land eu tin cu Arsenal. Daca era vorba de Newcastle acelasi lucru scria si el, e logic. Plus ca eu ma amuz si cand il vad pe Bendtner beat scos la 5 dimineata din club si de Gerrard cand da cu pumnu-n dj ....nu e o rautate, e o stire care mie mi se pare amuzanta si asa si este. Cum sa scri asa ceva pe twitter, loc unde poate intra oricine vrea

  23. #734
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gooner View Post
    Cum sa scri asa ceva pe twitter, loc unde poate intra oricine vrea
    Pai spune asa, atunci, sa radem cu Bent. Levy stie ce face, serios vorbind.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  24. #735
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Pai spune asa, atunci, sa radem cu Bent.
    Daca stiam ca aia e problema, aia scriam....in fine, Bent evolueaza inca la Spurs. Prea putin relevant era pentru mine inceputul din 4-5 cuvinte, atata timp cat continutu' era de rasu' curcilor.

    Btw, m-am convins de cum is tratati useri aici....sincer nu ma deranjeaza absolut de loc daca iau ban, cu cine cred eu ca trebuie sa vorbesc o sa vorbesc in continuare.
    Last edited by Gooner; 31st July 2009 at 18:21.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •