Page 3 of 86 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1793

Thread: Tottenham Hotspur

  1. #43
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    GOOOOLLLLL !!!! min.52 Totenham - Chelsea 2-1
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #44
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Terry a luat rosu cu 20 de minute inainte de final.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #45
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    probabil i-a zis ceva de "rasa" lu king sau zokora...

  4. #46
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Victorie !!!!
    Attached Images Attached Images
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  5. #47
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Extraordinara victoria lui Tottenham.

    Aaron Lennon isi creste valoarea cu fiecare zi ce trece. Parca ar fi Fat Frumos.

    Ce preluare, ce dribling si ce gol a dat. Nu degeaba il vrea Mourinho.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  6. #48
    **Bettor** Alberto's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,595
    Reputatie
    1
    Incredibila victoria lui Tottenham.....cine se gandea.......

  7. #49
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Fosta adversară a dinamoviștilor în Cupa UEFA, echipa engleză Tottenham Hotspur, l-a transferat pe fundașul Ricardo Rocha de la viitoare adversară a "câinilor" din UEFA, Benfica Lisabona, anunță clubul lusitan.

  8. #50
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Splendid meci in semifinalele Cupei Ligii din pacate dupa 2-2 in tur astazi Arsenal - Totenham 1-1 ......nu a fost sa fie oricum extraordinara daruirea lui Spurs de a intoarce in final rezultatul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #51
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Prelungiri.. Inca mai e suspans
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  10. #52
    incepator gunner's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Splendid meci in semifinalele Cupei Ligii din pacate dupa 2-2 in tur astazi Arsenal - Totenham 1-1 ......nu a fost sa fie oricum extraordinara daruirea lui Spurs de a intoarce in final rezultatul.
    ce daruire ma, ca amaratii aia in alb nu au atins mingea in prelungiri
    "It's Up For Grabs Now" May 1989 Liverpool-Arsenal 0-2 (Mickey Thomas '90)

  11. #53
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Urmatorul meci acasa cu Bolton weekend-ul asta.

  12. #54
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Sunt foarte bucuros ca ne-am revenit si jucam pe doua planuri, cu sanse reale, Cupa Angliei si UEFA. In plus, suntem ca valoare echipa a cincea din Premiere League. Pacat ca am picat cu Sevilla, in UEFA, meci care merita sa fie finala Cupei. Come On You, Spurs!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. #55
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Sper k Spurs sa castige Cupa UEFA.Au potential

  14. #56
    incepator Spud-itza's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Salut tuturor celor care sustin echipa Tottenham Hotspurs! recunosc ca sunt un fan recent al lor, i-am descoperit acum doi ani abia, insa incerc sa recuperez. Iarna asta a fost foarte grea fara fotbalul de la noi din liga (imi era dor de baietii de la Rapid ), dar m-a salvat Premiership-ul si din fericire pentru mine, am putut prinde meciuri ale Tottenham si la televiziunile noastre. Asa ca, hai Spurs! si cred ca au sanse sa castige UEFA!

  15. #57
    incepator Spud-itza's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    ... am uitat: finala UEFA la care visam era Tottenham - Rapid

  16. #58
    incepator Proof AFC's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    As vrea sa o ii vad pe cei de la Sp*rs retrogradati!

  17. #59
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Din pacate repetam debutul slab din campionatul trecut. Am jucat slab cu Everton, dar avem practic 10 jucatori accidentati, din care trei fundasi centrali, compartimentul cel mai slab al echipei.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #60
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    La Multi Ani, Tottenham Hotspur, pentru cei 125 de ani impliniti astazi!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. #61
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Dupa inceputul foarte slab din campionat, n-o prea vad pe Tottenham in primele 6 echipe la sfarsitul sezonului. O sa zica "bogdaproste" daca se califica in Intertoto sau via Fair Play.

  20. #62
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Repet, multi accidentati si situatie similara cu cea a campionatului trecut, cand, desi in primele zece etape eram la...retrogradare, am terminat pe cinci, in final. S-ar putea ca anul acesta sa nu repetam isprava dar cred ca vom termina in primele sapte, oricum. Valoare lotului este argumentul care-mi sustine pronosticul, mai ales daca vor fi recuperati, rapid, jucatorii accidentati. Meciul de aseara cu Aston Villa nu este de recomandat pentru cardiaci, chiar daca va fi vazut in reluare. Forma foarte slaba a lui Robinson, lipsa fundasilor de baza si multa nesansa a contribuit la evolutia scorului. Bine ca baietii au aratat moral, de ziua clubului, si asta i-ar putea ajuta in meciurile urmatoare. Mi-a placut tanarul jucator de banda stanga Bale, excelent pe tot parcursul partidei. Noul Giggs nu a dezamagit deloc. Come On, You Spurs!!!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #63
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    La Multi Ani, Tottenham Hotspur, pentru cei 125 de ani impliniti astazi!
    LA MULTI ANI! cu o mica intarziere

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •