Page 34 of 86 FirstFirst ... 2432333435364484 ... LastLast
Results 694 to 714 of 1793

Thread: Tottenham Hotspur

  1. #694
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Sa-l trezeasca cineva pe Keane "This could be a big year for us. Breaking into the top four has to be the aim"

    http://www.premierleague.com/page/He...732055,00.html

  2. #695
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    mda...egal cu pustanii barcelonei.e amical...insa...........
    anu asta tot pe la locul 10 terminam.daca nu mai jos.e clar ca city,vila si everton termina peste noi.o sa ne luptam cu west ham sau fulham sa pt locul 8.

  3. #696
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Mi-au placut tinerii nostrii: noua achizitie Naughton, sper sa joace mai mult in PL, Rose, cu tupeu, si autorul golului, pentru prezenta de spirit, Livermore. Ca deobicei, mi-au placut pasele superbe ale lui Hudd, postul din repriza a doua fiindu-i mai convenabil. Din pacate, nu cred ca Hudd poate progresa mai mult. Depinde ce achizitii mai facem, Messi19. COYS!

    http://www.tottenhamhotspur.com/news...day240709.html
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #697
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    hudd oricum e mai bun decat jenas...daca scapam de jenas o sa crestem in joc prin prezenta lui hudd in prima echipa.
    ar fi ideal sa il luam pe young pe stanga...insa nu stiu daca il da o'neill

  5. #698
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Din pacate, nu cred. Hudd, desi lent, castiga prin pase, de multe ori, geniale, Jenas este lent fara sa straluceasca prin pase. Vieira tot, mai aproape, din pacate. Diarra...da, l-as vrea, Huntelaar doar...in vise. Nu-l vreau pe Poulsen. Slab, foarte slab! Mai bine am da drumul la intinerirea formatiei de baza, daca tot nu se prevede ceva consistent. Din ce se vede, Naughton mi se pare ca poate fi prima rezerva ca fundas dreapta, spre exemplu.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #699
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    rose si bostock am inteles ca sunt foarte buni.livermore ar trebui incercat in continuare.si bale pastrat.ar fi pacat sa il dea

  7. #700
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Nu cred ca-l da. A fost accidentat. Are valoare. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #701
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Si lui Harry i-a placut:

    "I was also pleased with Kyle Naughton, I thought he did excellently in the second half."
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #702
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    excelent nu prea cred, am vazut si eu meciul cu Barca si mi s-a parut foarte moale Tottenham, mai ales cu o echipa de pusti a spaniolilor, ceva nu merge la mijlocul echipei

  10. #703
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Asa este! Palacios a fost slab, iar ceilalti, moi si neinspirati. Ca deobicei, era sa zic. Cat despre atac... Si mai avem si un inceput infernal de campionat. Anul trecut, totul parea de vis si a devenit un cosmar. Poate va fi invers anul asta. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #704
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    prima etapa cu Liverpool este a naibii de grea, cred eu ca un egal ar fi bun, apoi urmeaza din cate vad 3 etape cu echipe mai accesibile si in etapa 5 MU

    PS: partida Tottenham-Liverpool va fi transmisa LIVE de catre Digisport

  12. #705
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    A fost azi pe GSP TV, Celtic vs Spurs. In prima repriza ati fost praf, vau executat baietii cu fustite asa din dans ---> 2-0. In schimb dupa pauza Tottenham a jucat mult mai bine dupa multele schimbari care le-a facut Harry Red'in'cap . Pavlyuchenko a fost mult mai bun ca si Keane, Modric la fel, mai bun ca Lennon dar Defoe cred ca a fost catasotrfa meciului, mai bine-l lasa pe Bent in teren. Viitorul suna totusi bine pt. voi, adica de la 10 pe 9...sau ceva de genu . Daca scoateti 1 pct cu Liverpool in prima etapa, sunteti the best

    Parere personala: Cudicini e mult mai bun ca si Gomez.

  13. #706
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gooner View Post
    Parere personala: Cudicini e mult mai bun ca si Gomez.
    Nu poate fi mult mai bun. Ca si...gramatical vorbind. Suntem intr-o stare jalnica, nici nu stiu ce sa mai cred. Nu scorul nelinisteste, anul trecut le-am dat 5-0, daca nu ma insel, in pregatiri si... Se stie restul. Nelinisteste apatia, lipsa de imaginatie, angajamentul, cu exceptia tinerilor care sunt neexperimentati, departe de ce se cere in PL. Se pare ca il vom lua pe Crouch, deci pleca Pavliucenko, daca judecam dupa...inaltime si nu numai. COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  14. #707
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Nelinisteste apatia, lipsa de imaginatie, angajamentul, cu exceptia tinerilor care sunt neexperimentati, departe de ce se cere in PL.COYS!
    Subscriu. Am vazut ambele meciuri jucate de Spurs la Cupa Wembley si situatia e grava. Nu sunt eu mare fan al lui Tottenham, insa mi-a fost rusine de modul jalnic in care s-au chinuit cu echipa a 3-a a Barcelonei. Cu Celtic sa zic ca mai inteleg, dar cu pustii aia de 19 ani sa fii dominat in halul ala ...

  15. #708
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Lipsa, datorita accidentarilor de lunga durata, a fundasilor centrali, nu poate fi explicatia. Se intampla ceva, mai de fiecare data, nu stiu ce, in pauza competitionala. Cred ca rumoarea continua de pe piata transferurilor si implicit nesiguranta posturilor isi are si ea o contributie, dar nu-i suficienta. Pacat!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #709
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Nu poate fi mult mai bun. Ca si...gramatical vorbind. Suntem intr-o stare jalnica, nici nu stiu ce sa mai cred. Nu scorul nelinisteste, anul trecut le-am dat 5-0, daca nu ma insel, in pregatiri si... Se stie restul. Nelinisteste apatia, lipsa de imaginatie, angajamentul, cu exceptia tinerilor care sunt neexperimentati, departe de ce se cere in PL. Se pare ca il vom lua pe Crouch, deci pleca Pavliucenko, daca judecam dupa...inaltime si nu numai. COYS!
    Ce-mi plac de astia ca tine . Ai ocolit subiectu' din cauza ca eu am pus "ca si" in loc "decat" cum ar fi fost corect. De parca nu s-ar fi inteles ce am scris eu acolo....in fine atata ai vrut sa intelegi din comparatia Gomez - Cudicini. Sa fi atent sa mai corectezi si textu' asta inainte sa comentezi la subiect, sau mai degraba la ce dai qoute

  17. #710
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    N-am de ce sa ocolesc subiectul. Nu este mai bun. Punct.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #711
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    dute gooner si uita-te la echipa ta.cudicini nu se compara cu gomes sub nici o forma.

    cat despre echipa...sa imi fac griji ca spurs sunt varza si de asta i-a batut chiar si celts...sau sa imi fac sperante pt un sezon extraordinar al lu celts si sa cred ca nu`s chiar asa slabi spurs???

  19. #712
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Dos Santos wins player of the tournament


    Giovani Dos Santos played a starring role as Mexico lifted the CONCACAF Gold Cup with an emphatic 5-0 victory over fierce rivals and hosts USA in the final.

    The forward won a penalty for his side's first goal and scored the second to set them on the way to their first win on US soil in nearly a decade.

    Gio was also awarded Player of the Tournament - in what is the central American version of the European Championships.

    "I believe this is a great win for Mexico because we showed the pride we have in our hearts today," Gio said.

    "This is a huge step for us, and the win injects us with some motivation, confidence and maturity."

    Mexico advanced having topped their group before a convincing 4-0 victory over Haiti in the first knockout phase.

    They then took on Costa Rica in the semi-finals, needing a penalty shoot-out victory to send them into the final.


    Nu ar fi bine sa il dati ,are talent poate deveni un jucator bun

  20. #713
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Probleme, mai ales in defesiva, in perioada de pregatiri:

    "Jonathan Woodgate, Michael Dawson and Ledley King are all out for the matches against Barcelona on Friday and Celtic on Sunday".

    http://www.tottenhamhotspur.com/news...ews240709.html
    nasol pentru Spurs daca astia 3 stau accidentati mai mult de 2-3 etape....joaca toti fundasi centrali si sunt si valorosi.

  21. #714
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    dute gooner si uita-te la echipa ta.cudicini nu se compara cu gomes sub nici o forma.

    cat despre echipa...sa imi fac griji ca spurs sunt varza si de asta i-a batut chiar si celts...sau sa imi fac sperante pt un sezon extraordinar al lu celts si sa cred ca nu`s chiar asa slabi spurs???
    Am avut si eu o parere, atat. In loc sa mi se raspunda la parerea cu pricina, de catre un suporter spurs care cu siguranta a vazut infinit mai multe meciuri ca mine cu echipa lui redknapp, individu' a rezolvat printr-un qoute o greseala de gramatica, nu comparatia Gomes - Cudicini. Ca si cum eu ti-as spune ca ai scris "dute" legat, cand corect se scrie "du-te" in loc sa iti iau in seama opinia ( Cudicini < Gomes ). Plus ca nu inteleg ce e cu " du-te gooner si uita-te la echipa ta." . N-am voie sa ma uit la un meci pe GSP TV ? n-am voie sa-mi dau cu parerea despre o echipa din premier league, sau ce ? .......
    Bucura-te si tu fericit ca predictiile astora de la TV arata ca Spurs termina in primele 5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •