Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 137

Thread: Cum sa cuceresti o fata?

  1. #106
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cred ca Ionel vrea sa spuna ca nu da limbi. sau asta am inteles eu citind pe verticala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #107
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1


    eu l-am citit pe orizontala...
    nu ca nu i-ar placea si ar refuza categoric dar mandria intransigentei si principialitatii neschimbabile i-ar mai taia din entuziasm...
    eu asa am inteles...
    Last edited by cip tm; 31st May 2016 at 20:39.
    granita la Orsova!

  3. #108
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Adica cum s-o faci sa te lase-n pace...

    Pai ii dai un vibrator cadou, il impachetezi frumos, si-i pui felicitare pe el care scrie "Eu si ala micu ne-am decis sa-ti facem o surpriza: cantitate dubla de placere, timp limitat! Foloseste-te de el cat mai mult ca bateriile se consuma si daca-l folosesti, si daca nu!"
    Si garnatat o s-o lase mai moale cu tine si-o sa ai mai mult timp liber!
    pfoai, ba, da voi astia din satucu zalau sunteti fini cunoscatori . deci intelegem ca ai facut cadou un vibrator. nu vrem sa stim daca unei sau unui asta o poti tine pentru tine. insistam chiar

  4. #109
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Hinghi si Cip, ati inteles aproape perfect spre deosebire de Mafiotul cerebral ce nu reuseste nici daca-si angajeaza un hacker profesionist sa scoata dintr-un post de pe internet macar un sfert din mesajul transmis in acel post!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #110
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    cred ca Ionel vrea sa spuna ca nu da limbi. sau asta am inteles eu citind pe verticala
    tu dai limbi ?
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #111
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    hal de limbaj de moderator!... de popa... de doctor... docent!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #112
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,656
    Reputatie
    0
    ce eschiveaza Hinghi ))))))
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Stii cum e Lordule, cand raspunsul la o intrebare rusinoasa nu e imediat NU, ci e ezitant sau eschivant, atunci raspunsul e un mare DA!

    Dar il apreciez pe Hingher ca nu minte cu nerusinare ca multi altii, sigur nu e politician!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu chiar fiecare dintre noi, eu sunt singurul mandru ca n-am asa ceva pe urzeala sufletului si mintii!
    {Eu si Cocosatu de la Notre Damme, diferenta dintre mine si el e ca el a umblat dupa fuste si nu i-a dat nimeni, eu nici atat!}
    Am doar mandria intransigentei si principialitatii neschimbabile!
    {Un principiu de-al meu spune foarte clar ca nu ma voi umili in fata unei fuste, nici sa stiu ca-mi pica **** jos maine.
    Principiile la fel ca si moralitatea ca doar sunt de-un soi aceste 2 cuvinte, nu sunt pentru societate sau pentru Dumnezeu, sunt doar pentru un suflet de muritor ce vrea sa traiasca 10 ani ca si cum ar trai 10 mii, viata e importanta indiferent cat de scurta e, are aceeasi importanta chiar daca e finita cum are si cea infinita si trebuie tratata cu acelasi respect.}
    lumea e nedreapta. nu ne-a dat d-zeu la toti la fel. unii trebuie sa se umileasca. unii au primit prea putin. altii prea mult

    m-a intristat postul tau. soarta ne incearca. diferit dar suferim deopotriva
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  10. #115
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "lumea e nedreapta. nu ne-a dat d-zeu la toti la fel."

    lumea este fix cum am facut-o noi . adica o mizerie po****ta de fantome. d-zeu nu are nicio vina pentru ca suntem asa cum suntem.

  11. #116
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    d-zeu iti da, dar nu-ti da in gura
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  12. #117
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    i-am cumparat iubitei o jucarie dar nu ma ajuta cu nimic. nu vrea s-o foloseasca decat in compania mea. am cheltuit banii degeaba
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  13. #118
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #119
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    razi ca virginul la nudisti!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #120
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Tu in schimb esti frustrat de ce a postat Franz
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #121
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ba nu. O foloseste si in compania mea

  17. #122
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    I-auzi Franz, nu ai cheltuit chiar degeaba
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #123
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    "lumea e nedreapta. nu ne-a dat d-zeu la toti la fel."

    lumea este fix cum am facut-o noi . adica o mizerie po****ta de fantome. d-zeu nu are nicio vina pentru ca suntem asa cum suntem.
    Corect, de vina e genetica.
    Si pt tine

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Cine baneaza moderatori p-aici? Sa-l vad, vreau sa-l intreb ceva!
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    m-a intristat postul tau. soarta ne incearca. diferit dar suferim deopotriva
    Unii doar prin timpul liber, amatori, altii sunt liberi profesionisti la suferinta. Da, deopotriva, ca in orice alt domeniu de activitate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #125
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Te referi la o cucerire a sufletului, sau la una trupeasca? Uneori, aceste doua lucruri nu sunt complementare, de aici dramele despre care vorbeai.

  21. #126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Ma refer la natura umana complexa a fiecaruia si nu la un rezumat al unei actiuni fie ea doar fizica sau ambivalenta cu tot cu componenta emotionala. Nu toti oamenii sunt cuceritori, sau vor sa fie, la fel cum nu toti oamenii vor sa fie cuceriti. Poate cei care se gasesc in aceste categorii de cuceriti si cuceritori sa fie liberii amatori, in cel mai nefericit caz semiprofesionisti in ale durerii. Insa exista alte categorii chiar daca nu cu componenta ampla ca numar care nici macar nu au acces fie din impotenta fizica(cu handicapuri) ori/si mentala(autisti, redusi mental, indoctrinati) ori/si emotionala(psihopati, semipsihopati, dementi, fobisti, paranoici), fie din lipsa de interes la a accede in aceste categorii indiferent de motive, pe mine astea ma intreseaza mai mult si eu pe astea le numesc profesioniste cu adevarat. Si apoi mai apare "vreun Cristy" sau mai stiu io ce neghiob sa-si bata joc de profesionistii mei.... evident ca-l bag in ***** ma-sii de unde nu mai iese curand.
    Last edited by Johnny D; 8th September 2016 at 08:49.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •