Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 137 of 137

Thread: Cum sa cuceresti o fata?

  1. #127
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Te rog sa nu spui din astea la prima intalnire, afara de situatia in care te vezi cu jupânița din Ex-machina

    Din moment ce nu esti un porc jegos, care doarme in propria borâtură, fecală si pișalău, in Vama, si care se acupleaza la o juma' de vodca cu pisde slinoase, care stau la cersit in pauzele de supt cariciul, cu jeg sub unghii si putind a ***** -fane Gorgoroth si Tudor Chirilă, atunci ai nevoie de un discurs motivational pozitiv. Taiatul venelor e apanajul poetilor labari. Toti avem impresia la un moment dat ca de la asta o sa ni se traga, dar iti spun eu din experienta ca exista viata si dupa fetitele care l-au luat pe nu in brate. Ba chiar una pe cinste

    PS. E vorba de Cristy rvd in mesajul tau?
    Last edited by Capitanu.Burcea; 8th September 2016 at 10:20.

  2. #128
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Neeeah, niciodata! Am aruncat si eu un Cristy asa in eter, putea fi Nelu, Vatajelu sau chiar Ghiorghita!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #129
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    I-auzi Franz, nu ai cheltuit chiar degeaba
    atunci e corect sa impartim si cheltuiala
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  4. #130
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pana la urma cu ce v-ati jucat? In afara de rabdarea noastra, a curiosilor, desigur

  5. #131
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    sa spuna hingherul. eu m-am suparat
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  6. #132
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La o impacare corectă, multe lucruri se pot intampla. De asta sunt mereu suparat cand merg la nudiste, fara nevasta

  7. #133
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    pe asta am ratat-o. se lasase frigul si a trebuit sa dau flit ****rii care a propus sa mergem la nudisti
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  8. #134
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Te rog sa nu spui din astea la prima intalnire, afara de situatia in care te vezi cu jupânița din Ex-machina

    Din moment ce nu esti un porc jegos, care doarme in propria borâtură, fecală si pișalău, in Vama, si care se acupleaza la o juma' de vodca cu pisde slinoase, care stau la cersit in pauzele de supt cariciul, cu jeg sub unghii si putind a ***** -fane Gorgoroth si Tudor Chirilă, atunci ai nevoie de un discurs motivational pozitiv. Taiatul venelor e apanajul poetilor labari. Toti avem impresia la un moment dat ca de la asta o sa ni se traga, dar iti spun eu din experienta ca exista viata si dupa fetitele care l-au luat pe nu in brate. Ba chiar una pe cinste

    PS. E vorba de Cristy rvd in mesajul tau?

    Cv. Limbi straine: engleza, mieunat, latrat.

  9. #135
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    suficient pentru un pilot
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  10. #136
    incepator
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Franz View Post
    suficient pentru un pilot
    trebuie sa fii tu insuti!

  11. #137
    incepator antonscu's Avatar
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Mi se pare că acum e invers, fata cucerește băiatul

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •