Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 331

Thread: Forumisti "disparuti"

  1. #106
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Deci cat de prost sa fii ?

    Pe de alta parte e clar ca e genul de prost care viseaza olteni zi si noapte ... ca si prostii astia sunt de mai multe feluri.

  2. #107
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pleaca ma de aici! lasa pluta jos ca fac toxiinfectie alimentara cu tine!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Iar cazusi kukurun pla ...

  4. #109
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    De azi inainte voi intra si eu la in categoria asta. Chiar mi-a lasat un gust f. amar povestea violenta si scarboasa cu lordliv, nu vreau sa mai fac gesturi care sa-mi provoace dezgust fata de sine, nici sa-mi irosesc energiile astfel de dispute inutile & cronofage. M-am jucat destul, e suficient.
    Stiu ca am mai avut tentative de abandon, dar acum sper sa-mi iasa.
    Bafta tutulor!

    P.S. Free Duba!
    te-am pupat boss.
    coaie grele pa viata !
    retired.

  5. #110
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    Ramas bun Tyler...ne vei lipsi enorm ! O sa iti simtim lipsa...sper totusi sa ne mai auzim candva ! Sanatate si numai bine !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #111
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    te-am pupat boss.
    coaie grele pa viata !
    big balls like a boss

    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #112
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    De azi inainte voi intra si eu la in categoria asta. Chiar mi-a lasat un gust f. amar povestea violenta si scarboasa cu lordliv, nu vreau sa mai fac gesturi care sa-mi provoace dezgust fata de sine, nici sa-mi irosesc energiile astfel de dispute inutile & cronofage. M-am jucat destul, e suficient.
    Stiu ca am mai avut tentative de abandon, dar acum sper sa-mi iasa.
    Bafta tutulor!

    P.S. Free Duba!
    acum am vazut

    bro',chiar mi-ar parea tare rau sa-ti iasa de data asta...
    uneori ne mai si amuzam pe aici,eu asa vad treaba...
    granita la Orsova!

  8. #113
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    din pacate asta se întâmpla doar pentru ca "prietenul meu" frantuzesc i-a permis dejectiei umane sa-si defuleze frustrarile acumulate într-o viata de sclav ... adică eu asa-l vad pe Individul asta - o zdreanta de ofiter fara școala (de ofiteri carevasazica) ce-si caută viitorul si parvenirea online. Doar pentru ca-i nitel mai bun decat majoritatea pulimii din turma cazona.

    Ps. Bai pariziene, ontopic si dupa regulamentul pulii vorbind, vezi (putin mai sus) ca mai ai un țaranete protejat de tine ce deranjeaza nonstop forumul .

    Ps 2 Tailăre, bravo! babaiatulee! ăla desteptu' cedează primul :aplauze
    Last edited by Novac; 8th January 2016 at 19:50.

  9. #114
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Domn' Novac, eu nu protejez decat pe Bobi si Cala (in ordine alfabetica) deoarece ei sunt "alesii" mei pe politica. Si vezi ca Tyler a avut probleme cu Duba si Lordliv nu cu Leul de care a si spus ca e un tip ok.
    De tine nu a spus niciodata ca esti ok
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #115
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    leul a devenit noua unitate de masura a valorii
    retired.

  11. #116
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Si Novac a pretului?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #117
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Băneaza-ma bai "puternicule" si rezolvi simplu "problema"

    Eu spun ca mizeria asta ti se datorează suta la suta pentru ca nu ai aplicat regulamentul la mizeriile repetate de scarba de Lordliv iar tu o zgudui again and again, pozand in personajul impaciuotor si uimit de situația creata.. Suntem cam d'un leat asa ca-mi pot permite sa-ti spun ca uneori (deseori daca ma gandesc bine) ai comportament de zdrenta si crede-ma!, asta anuleaza tot ce faci bun pt ols.

    Voiam sa adaug si un da-te'n **** mea dar (inca) nu o fac! Astept sa-mi explici cum *****uri oltenesti protejate de tine aduc plusvaloare olsului, cresc traficul si ( ) ca inca asteptati donatiile prostului ala
    Baga Jeane!
    Last edited by Novac; 8th January 2016 at 21:00.

  13. #118
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Eu spun ca mizeria asta ti se datorează suta la suta pentru ca nu ai aplicat regulamentul la mizeriile repetate de scarba de Lordliv iar tu o zgudui again and again, pozand in personajul impaciuotor si uimit de situația creata.. Suntem cam d'un leat asa ca-mi pot permite sa-ti spun ca uneori (deseori daca ma gandesc bine) ai comportament de zdrenta si credema!, asta anuleaza tot ce faci bun pt ols.
    Uite care e situatia.
    Daca nu interveneam acum un an azi forumul nu mai exista decat datorita postarilor pe alte sporturi.
    Pe Politica la un moment dat doar basistii isi exersau vocile de tenori si mai era Tim care injura pe Valea Plangerii.
    Pe fotbal intern oltenii plecasera de mult si ramanea doar o dezbatere chioara intre ce a mai ramas de stelisti prafuiti si dinamovisti fara speranta. Am gresit ca nu am salvat galatenii si moldovenii in general. Trebuia sa intervin mai devreme. Rapidistii au plecat de cand au cazut in B.

    Ce aduc oltenii? Aduc replica. Se contreaza pe forum si ca de obicei nu se lasa asa usor cum ai vrea tu.

    Si tu esti "sanctionator" din nastere observ. Doar cu "bann" pui discutia. Eh bine asta e problema pe acest forum cand situatia e complicata. Anumiti moderatori se reped la sanctiuni crezand ca rezolva asa problemele.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #119
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Ți-am spus ca ai apucaturi de zdreanta si ca d'aia nu te respecta lumea. Ce părere ai de postarea din top-ul paginii, vrei report pt ea?

    Este a douazutedouazecia oară cand "protejatul" Cecil vomita pe ols declansand replici neortodoxe iar tu pozezi in Isus iertator. Adică-i ierti pe cei ce au răspuns mizeriei deci nici Cecil nu poate primi penalizare.

    Pff! Ma întreb doar daca tie nu ti-e rusine sa te vezi in oglinzile din casa ...

  15. #120
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Ți-am spus ca ai apucaturi de zdreanta si ca d'aia nu te respecta lumea. Ce părere ai de postarea din top-ul paginii, vrei report pt ea?

    Este a douazutedouazecia oară cand "protejatul" Cecil vomita pe ols declansand replici neortodoxe iar tu pozezi in Isus iertator. Adică-i ierti pe cei ce au răspuns mizeriei deci nici Cecil nu poate primi penalizare.

    Pff! Ma întreb doar daca tie nu ti-e rusine sa te vezi in oglinzile din casa ...
    Ok
    Pt a discuta cu mine moderare trebuie sa citesti mult pe forum. Foarte mult.

    Sa te lamuresc. Leul face referire unei "discutii" intre Hingherul si Lordliv acum cateva zile. Hingherul nu inceta sa-l trateze de prost pe Lordliv si expresii citate de Leul mai sus ii apartin Hingherului. Evident si Lordliv a adus "contributia" sa

    PS: intreaba-te 50 de ani.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #121
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite care e situatia.
    Daca nu interveneam acum un an azi forumul nu mai exista decat datorita postarilor pe alte sporturi.
    Pe Politica la un moment dat doar basistii isi exersau vocile de tenori si mai era Tim care injura pe Valea Plangerii.
    Pe fotbal intern oltenii plecasera de mult si ramanea doar o dezbatere chioara intre ce a mai ramas de stelisti prafuiti si dinamovisti fara speranta. Am gresit ca nu am salvat galatenii si moldovenii in general. Trebuia sa intervin mai devreme. Rapidistii au plecat de cand au cazut in B.

    Ce aduc oltenii? Aduc replica. Se contreaza pe forum si ca de obicei nu se lasa asa usor cum ai vrea tu.

    Si tu esti "sanctionator" din nastere observ. Doar cu "bann" pui discutia. Eh bine asta e problema pe acest forum cand situatia e complicata. Anumiti moderatori se reped la sanctiuni crezand ca rezolva asa problemele.
    1. Putina modestie nu strica nimanui
    2. Fara dejectiile astea doua (protejatii tai) lumea avea treaba cu Oltenia fix cat are cu Dobrogea adica deloc. Ei au creat conflictele iar tu le-ai suflat cat ai putut in carceafurile ridicate.

  17. #122
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Din cate am discutat si eu cu Lordliv si Leul sau cum ii zice anul trecut undeva mi-am dat seama ca nu am ce discuta cu ei. Nu inteleg nici eu de ce ii plac atat de mult lui Delaparis, poate sunt prieteni in offline acolo unde sunt mai prietenosi si de inteles, pentru ca aici ambii par zid si rau intentionati.

  18. #123
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce aduc oltenii? Aduc replica.
    cam asta,nu-ti mai bate capul Novacelule...
    si zi multam ca nu ne-am nascut acolo in sud
    Last edited by cip tm; 8th January 2016 at 21:39.
    granita la Orsova!

  19. #124
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    1. Putina modestie nu strica nimanui
    2. Fara dejectiile astea doua (protejatii tai) lumea avea treaba cu Oltenia fix cat are cu Dobrogea adica deloc. Ei au creat conflictele iar tu le-ai suflat cat ai putut in carceafurile ridicate.
    1. Mai ales tie mestere Novac. Dai lectii de forumistica de zici ca ai cazut direct aici de cand existi.
    2. "Caracterizari" de genul asta mai ai? Sau scopul tau este sa jignesti fara gandire?

    Au creat dezbateri. Unele au degenerat in conflict si au fost masuri luate. Am fost atent sa nu se exagereze in nicio directie.
    Bag de seama ca visul tau pe forum este ca "lumea" sa nu se intereseze de Oltenia, Dobrogea etc... De cine vrei sa discutam altfel? De Reghe? Da, discutam si de el daca doresti. Oltenii nu te impiedica.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #125
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Din cate am discutat si eu cu Lordliv si Leul sau cum ii zice anul trecut undeva mi-am dat seama ca nu am ce discuta cu ei. Nu inteleg nici eu de ce ii plac atat de mult lui Delaparis, poate sunt prieteni in offline acolo unde sunt mai prietenosi si de inteles, pentru ca aici ambii par zid si rau intentionati.
    bagi si tu moderatorii aia noi pe politica?
    retired.

  21. #126
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    DLP, ca tot spui ca "citesti mult pe forum", cum rezolvam atacurile total neprovacate si imbeciloide asupra unor useri - vezi ontopic iesirea Lordivututui in direcția lui Tayler sar deraierile saptamanale ale lui Atreides?

    Nu dau lectii si sigur nu pozez in cunoscator al forumurilor. Ma deranjează doar micimea afisata ostentativ de tine cand povestesti cate lucruri bune ai facut pt noi, userii olsului, si nu raspunzi direct la întrebarea nerostita dar evidenta pusă de câțiva oameni. Este normal ca Individul ala sa atace un alt user din senin si sa rămână aici?

    El, recidivistul protejat de tine ...
    Last edited by Novac; 8th January 2016 at 21:53.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •