Page 5 of 98 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 2051

Thread: Chelsea London

  1. #85
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    sa vedeti duel mutu against lucescu&pancone
    Sper sa se califice amandoua together.
    si lazio in uefa sa nu se supere si ei
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #86
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    GOOOOOOOOOL Mutu in meciul cu Blackburn. 1-1 la pauza
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  3. #87
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Excelent mutu i-a facut varza pe fostii colegi ai lui damien duff.
    Inca un exemplu ca ne putem aduce anglia la picioare
    Va fi peste van nisterloaya la casamentul golghterilor
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #88
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Debutul lui Mutu e miraculos. Sper sa continue ca la Parma !!!! Dorinhttp://www.chelseafc.com/Images/-MAT...ackburn_h1.jpg

  5. #89
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    yo sper sa continue cum a facut-o van nisterloy la man u
    L-am vazut in direct in ambele meciuri , se descurca si in anglia fara probleme.
    sper sa ii umileasca si pe danemarca
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #90
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Mutu marcheaza inca un gol in partida cu Blackburn terminata la egalitate respectiv 2-2. Daca o tine tot asa o sa marcheze mai multe goluri ca la parma.Sper sa o tina tot asa

    REAL 4EVER

  7. #91
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Makelele la Chelsea pentru 23 milioane Euro. Eu cred ca e enorm pretul platit de londonezi pentru un jucator care mai poate juca la un nivel inalt 3-4 ani. Smertin a fost declarat cel mai bun mijlocas defensiv din campionatul francez, si are avantajul de a fi mai tanar cu 2 ani decat Makelele. Mai bine il cumparau pe Barry Ferguson de la Rangers, care evolueaza pe acelasi post si e mult mai tanar. Dar sunt banii lui Abramovich, nu ai mei. 8)

  8. #92
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Ma oricum nu poti sa zici ca makelele joaca prost dar chelsea a facut aceiasi afacere cum au facut real cu figo si zidane, din cate stiu la anul zidane se retrage nu stiu figo dar nici el nu mai are mult

    REAL 4EVER

  9. #93
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    zidane a spus ca se mai gandeste in privinta retragerii.
    asa ca ne va minuna incontinuare
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #94
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Ma oricum nu poti sa zici ca makelele joaca prost dar chelsea a facut aceiasi afacere cum au facut real cu figo si zidane, din cate stiu la anul zidane se retrage nu stiu figo dar nici el nu mai are mult

    REAL 4EVER
    Da, dar Zidane si Figo "vand" tricouri. Realul a facut bani frumosi din vanzarea de produse cu numele lor. Nu prea cred ca Makelele e in aceeasi situatie.

  11. #95
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Zidane se retrage in 2005. Asa ca mai este pana atunci. Are 31 de ani si cu toate astea nu se compara cu Makelele. Una este sa-l vezi pe Zizou si alta este sa-l vezi pe Makelele jucand.Zidane este cel mai constant de la Madrid(mai ales in acest inceput de campionat)
    Iar Figo a veni acum 3 ani la Real, cand avea 27 de ani, exact cat are Beckam acum.
    Politica realului este sa aduca vedete si nu tinere sperante.

  12. #96
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    edgar dar real crezi ca o sa scoata bani pe care ia dat pe transferurile lui zidane si figo din vanzarile tricourilor???. Ovidiu dar un jucator tanar si bun precum raul joaca peste 10 ani la acel club daca nu e transferat iatr un zizou juaca vreo 5 care e mai buna afacerea ca dai 10-30 pe jucator sau 40-70 mil $ .A si ce nuti mai place zizou iti place bechkam :?

    REAL 4EVER

  13. #97
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Ionutz, n-am zis ca o sa-si scoata banii, dar o sa-si recupereze o buna parte din investitie. Fara sa fiu condescendent, cred ca tu nu iti dai seama ce sume se invart in marketing. Mai ales in zona asiatica. Iar Real a dat lovitura cu Beckham, cucerind aceasta piata. Asa cum spune si Ovidiu, Real merge pe vedete. Nu cred ca in tribune sunt multi purtatori ai unor tricouri cu numele lui Makelele. Jucatorii cu profil defensiv rareori atrag "adoratia" multimii. E si normal, atacantii marcheaza goluri, fac spectacol...

  14. #98
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Pai da ai dreptate au cucerit piata asiatica dar cu numele lui bechkam nu al lui figo si zidane. Ai dreptate atacanti atragadoratia multimi nu aparatori dar fara ei nu poti sa castigi totusi cel putin in CL. Hai ca mesajele de aici au legatura cu chelsea si nu totusi cu real

    REAL 4EVER

  15. #99
    incepator
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Chelsea

    Salut baieti!!! Eu cred ca Chelsea va termina campionatul pe locul 5-6. Pai loturile lui Manchester si Arsenal sunt omogene si au vedete recunoscute pe plan international. La Chelsea in afara lui Mutu, Veron, Makelele si Crespo ceilalti nu se pot considera vedete. Lotul nu este echilibrat. CE portar are Chelsea?! Cudicini...eu nu am auzit de el...Pe plan international nu cred ca va face mare branza, pentru ca achizitiile facute de Roman nu se pot ridica la nivelul vedetelor lui Real, de exemplu.

    In sfarsit eu asta cred PA
    Hello

  16. #100
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    tuestitu dar in orice caz chelsea va avea un cuvant greu de spus in anglia mai ales daca ce zice inter e adevarat anume ca chelsea se pregateste sai ia pe cannavaro, cordoba (Inter), respectiv montero si iuliano(Juve) asa ca m. united si arsenal ar trebui sa fie de echipa lui abramovich .Repet daca cannavaro, cordoba , montero si iuliano vor ajunge aici pai va fi o aparare italiana si nu ii vad bine pe m. united si arsenal

    REAL 4EVER

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Chelsea tureaza motoarele....Mutu doua goluri ! cred ca pe masura ce vor trece etapele Chelsea va fi din ce in ce mai buna!

  18. #102
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Chelsea invinge in deplasare pe Wolverham cu scorul de 5-0, 2-0 la pauza. Mutu nu a jucat fiind accidentat

  19. #103
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    ionutz observ ca e bucuria mare pe tine ca mutu s-a accidentat.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #104
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Se aude ca la iarna ericksson il va inlocui pe ranierii

  21. #105
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Erikssom doreste si el sa mearga la Chelsea, dar ar vrea mai intai sa conduca Anglia la EURO 2004.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •