Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1121

Thread: Boxing news!!!

  1. #22
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Relax, intradevar meciul e o alta farsa oferita de Bob Arum; din pacate functioneaza pentru ca aduce bani; Mosley are inca un nume in lumea PPV si de aia a si fost ales in locul lui Berto, Bradley, Alexander sau JM Marquez probabil (Mayweather are altre preocupari in ziua de astazi; oricum, sunt foarte sceptic privind posibilitatea unui meci intre cei doi )

    Zic doar ca Mosley are sansa "puncherului"; are cea mai puternica lovitura din welter; Mayweather in repriza a 2 a la meciul dintre ei a simtit-o pe deplin si putin a lipsit sa-l vedem la podea; avand in vedere ca Pacquiao este totusi destul de vulnerabil in defensiva (e si normal avand in vedere stilul sau de a lupta), meciul va fi interesant strict din punctul asta de vedere.

    In fine, Mosley e batran; poate ca trebuia sa termine deja cu boxul; sa nu uitam insa ca acum doi ani l-a distrus pe Margarito iar ultimele sale doua meciuri (slabe ce-i drept), le-a avut impotriva a doi "pure boxers" (Mayweather si Sergio Mora, ultimul cel mai urat meci al anului probabil) un stil cu care a avut dificultati si in trecut. Sunt deci doua meciuri putin indicative pentru ceea ce se va intampla cu Pacquiao care e cu totul un alt tip de boxior.

    Parerea mea e ca chiar daca Pacman va primi lovituri puternice, nu cred ca fi in dificultate; a demonstrat ca are barbie si cu baietii astia mai mari; a fost lovit curat pe rand de Cotto, putin Clottey si Margarito (in special acel uppercut prin repriza a 6 a) fara sa faca vreo grimasa. Mosley va fi competitiv primele 2-3 runde dupa care batranetea isi va spune cuvantul iar agilitatea, viteza si work rate filipiniezului il vor opri in a doua jumatatea a meciului; cel mai probabil un TKO din partea arbitrului sau antrenorului sau Richardson

    Apropo, eu astept mult mai mult meciul dintre Montiel si Donaire, doi pugilisti pe care ii admir foarte mult.
    Bradley vs Alexander e si asta un meci foarte tare dar nu sunt fan a niciunuia dintre ei; va fi insa un meci foarte echilibrat.
    Last edited by Lucian86; 22nd January 2011 at 08:19.

  2. #23
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Paragraful 2 cu paragraful 4 explica tot.Sansa puncherului a lui Mosley este redusa de barbia dovedita a lui Pacquiao.Parerea mea ca singura sansa a lui Mosley este ca Pacquiao sa ia meciul la misto complet,sa se antreneze la capacitate minima si poate poate si atunci ca dupa maine Pacquiao nu i-a luat in serios nici pe Margarito,nici pe Clottey si nici pe Cotto si tot degeaba.

    Abia astept Montiel-Donaire,amandoi sunt in top 10 p4p sau pe acolo,va fi senzational.Acum o sa vedem daca Donaire este intradevar extraordinar sau doar foarte bun.
    Mie mi-a placut Bradley inca de prima oara cand l-am vazut cu Witter.Alexander imi este placut ochiului sa-l vad desi nu salivez dupa el ca Max Kellerman.
    In alte stiti,Interbox a castigat licitatia pt. meciul Diaconu-Henry II(ghici de ce?Erau singurii care au licitat) cu suma de 70 k.Banii for fi impartiti 50-50 de cei 2.35 k pt. n meci la nivelul asta mi se pare cam putin.Henry castiga de data asta IMO.

  3. #24
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    http://2.bp.blogspot.com/_XlAN6q2wac...ght+Poster.jpg




    Fernando Montiel vs Nonito Donaire

    Locul: Mandalay Bay Resort "Las Vegas"

    Data: 19 februarie 2011

    Centura: WBC si WBO categoria "cocos" detinute de Montiel

    Super match intre mexicanul Fernando Montiel, detinator a centurilor mondiale WBC si WBO la categoria "cocos" si "proaspatul" venit in acesta categorie, filipinezul Nonito Donaire, fost campion mondial la "flyweight".

    Sper sa-l vedem undeva pe la vreo televiziune romaneasca

  4. #25
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Iar rematchul Jones-Soto-Karass nu este rau ca meci de undercard.

    Primul meci mi-a placut ca nivel al spectacolului dar in acelasi timp i-a omorat lui Jones orice sansa sa fie considerat un prospect bun.Daca nu e in stare sa-l invinga clar pe Soto-Karass nu are ce cauta in divizie.

  5. #26
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    In primul meci Jones s-a consumat total dupa acel raptus de violenta asupra lui Karass in prima runda; in urmatoarele 2-3 runde n-a contat deloc
    O victorie sumbra !!(cred si nemeritata) Rematch-ul era un "must" !

    In fine, nu e cine stie ce prospect Mike Jones asta !! Kell Brook si Saul Alvarez sunt adevaratii lupi tineri ai categoriei !!

    Montiel vs Donaire este pentru mine cel mai tare meci de inceput de an; mexicanul e un puncher teribil capabil sa te trimita la culcare in orice moment (cu Hasegawa era in dezavantaj la puncte pana cand l-a "ars" pe japonez in stilul caracteristic). Donaire este poate cel mai elegant pugilist din lume la ora actuala; i-a lipsit din pacate meciuri tari in ultimii 3 ani (dupa upset-ul impotriva armeanului Darchynian) dar are un talent si potential imens; baiatu' asta poate ajunge campion pana la categoria usoara (inclusiv); are inaltime, alonja, putere, talent, etc...orice-i trebuie sa ajunga un foarte mare campion.
    Last edited by Lucian86; 23rd January 2011 at 21:43.

  6. #27
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Highlights cu ultimul meci a lui Donaire, the total destruction of Sydorenko


    O mare placere sa-l vezi luptand pe acest baiat

    Iata-l si pe Montiel impotriva lui Hasegawa
    Last edited by Lucian86; 23rd January 2011 at 21:59.

  7. #28
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Duminica dimineata, Timothy Bradley l-a invins printr-o decizie tehnica pe Devon Alexander intr-o reunificare a centurilor la categoria super usoara.
    Alexander a acuzat o lovitura cu capul din partea lui Bradley, judecata accidentala de arbitru, si nu a mai vrut sa continue; victorie unanima la puncte pentru Bradley care s-a impus intr-un meci foarte plictisitor

  8. #29
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Bradley e un zeu.

    Urmeaza el cu Khan sa se decida cine e campionul mondial la junior welter.

    Il vad favorit pe Khan,stilistic cred ca va avea avantaje.

  9. #30
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Bradley e un zeu.

    Urmeaza el cu Khan sa se decida cine e campionul mondial la junior welter.

    Il vad favorit pe Khan,stilistic cred ca va avea avantaje.
    Desi a castigat clar, Bradley nu a impresionat ! E un bun luptator: rapid, tehnic, lupta bine de la distanta dar se descursa si de aproape (am vazut asta in meciul cu Alexander chiar), fizic e impresionant insa nu are putere, ceea ce este o mare problema in opinia mea; de asemenea nu este foarte spectaculos si personal nu cred ca-si va strange un "fanbase" demn de a putea scoate ceva bani din meciurile sale.
    Are optiunea unui meci cu Mayweather si Pacquiao; cu primul zic eu ca pierde din cauza marimii; nu stiu, eu il vad destul de mic si pentru categoria super-usoara desi a boxat si la welter cu Abregu. Din acest motiv cred ca va avea probleme si cu Amir Khan, un tip mult mare si dotat de calitati tot la del de bune.
    Cu Pacquiao nu-l vad sa reziste 12 reprize, nu fara un pumn pe masura.
    Pe Alexander filipinezul in face KO in 2 reprize, Bradley s-ar putea sa reziste ceva mai mult.

  10. #31
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Desi a castigat clar, Bradley nu a impresionat ! E un bun luptator: rapid, tehnic, lupta bine de la distanta dar se descursa si de aproape (am vazut asta in meciul cu Alexander chiar), fizic e impresionant insa nu are putere, ceea ce este o mare problema in opinia mea; de asemenea nu este foarte spectaculos si personal nu cred ca-si va strange un "fanbase" demn de a putea scoate ceva bani din meciurile sale.
    Are optiunea unui meci cu Mayweather si Pacquiao; cu primul zic eu ca pierde din cauza marimii; nu stiu, eu il vad destul de mic si pentru categoria super-usoara desi a boxat si la welter cu Abregu. Din acest motiv cred ca va avea probleme si cu Amir Khan, un tip mult mare si dotat de calitati tot la del de bune.
    Cu Pacquiao nu-l vad sa reziste 12 reprize, nu fara un pumn pe masura.
    Pe Alexander filipinezul in face KO in 2 reprize, Bradley s-ar putea sa reziste ceva mai mult.
    Da,sunt de acord cu tine in tot,glumeam mai mult cand am zis ca e un zeu.Ce sa zic,mie imi place Bradlkey,inca de cand l-am vazut prima data,si cum ai spus,stie toata lumea,nu e un talent special,nu are o tehnica uluitoare dar e bun in toate capitolele si are o dorinta mare,o foame de rezultate,se antreneaza ca un nebun si ese complet devotat acestiu sport si imi place la nebunie lucrul acesta cand sunt obligat sa vad destul de des un Arreola,Solis,Camacho Jr. sau mai stiu eu ce.
    In fine nu sunt de acord ca lipsa de putere este un mare dezavantaj.Este numai daca nu ai cu ce sa-l compensezi.Pernell Whitaker nu avea putere multa nici el dar este unul dintre cei mai buni din toate timpurile.
    Problema este asta cu fanii,intradevar nu o sa faca multi bani datorita lipsei de suporteri.Am inteles ca a castigat un milion pt. meciul cu Alexander care este oarecum putin.
    Cat despre potentiali adversari complet de acord si Mayweather si Pacquiao il bat.Si il bat rau.
    Cred ca nu il va bate si Khan dupa cum vad meciul stilistic.Cred ca acolo va merge de un pariu,probabil Bradley va fi favorit si Khan va avea o cota buna.

  11. #32
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    In fine nu sunt de acord ca lipsa de putere este un mare dezavantaj.Este numai daca nu ai cu ce sa-l compensezi.Pernell Whitaker nu avea putere multa nici el dar este unul dintre cei mai buni din toate timpurile.
    Whitaker insa era extrem de tehnic si avea o defensiva extraordinara (paragonabila cu cea a lui Floyd, daca nu si mai buna). Astia mai normali au nevoie cat de cat sa-si raneasca adversarii altfel un slugger sau un puncher vor navali peste tine tot meciul.

    Insusi Pacquiao daca nu isi cara puterea cu sine in categoriile superioare, i-ar fi fost mult mai greu !!

  12. #33
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Apropo, vazandu-l pe Alexander in ultimele doua meciuri, cred ca Maidana il trimite la culcare pe american; ii trimite un "avion" cu dreapta de n-o sa mai vrea Alexander sa continue meciul; missing some balls here !!! cam ca in general toti, cu multe exceptii binenteles, pugilistii afro-americani; Brandon Rios, nou prospect de la categoria usoara (care are fizic de welter cel putin in opinia mea) poate sa-l trimita la culcare pe Devon; baiatul asta zic eu ca s-a cam dus din punct de vedere mental ceea ce este foarte grav

  13. #34
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Whitaker insa era extrem de tehnic si avea o defensiva extraordinara (paragonabila cu cea a lui Floyd, daca nu si mai buna). Astia mai normali au nevoie cat de cat sa-si raneasca adversarii altfel un slugger sau un puncher vor navali peste tine tot meciul.

    Insusi Pacquiao daca nu isi cara puterea cu sine in categoriile superioare, i-ar fi fost mult mai greu !!
    Da,parerea mea ca si Bradley are o defensiva buna(uita-te la meciul cu L.Peterson unde arata niste miscari foarte bune) poate chiar subestimata,sigur nu la nivelul lui Pernell.Despre Whitaker,da parerea mea ca avea o defensiva mai buna ca a lui Mayweather........bine aici din nou am sa aduc in vorba cu cine a dovedit-o......Sweet Pea nu stia ce inseamna sa eviti pe cineva si s-a batut cu adversari unul si unul si este unul dinrte cei mai buni din toate timpurile,chiar acolo sus de tot.De fapt pana era trecut binisor de 30 de ani,inactiv si o luase pe droguri si petreceri nu a fost batut decisiv niciodata.
    Crezi ca un puncher ar navali peste Bradley?Sincer ma indoiesc.La 140 in top 10 sunt doar 2 mari puncheri,Urango si Maidana,ma indoiesc ca oricare ar navali peste el.De fapt cred ca i-ar duce la scoala pe amandoi,pe Urango de 2 ori pe seara.

    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Apropo, vazandu-l pe Alexander in ultimele doua meciuri, cred ca Maidana il trimite la culcare pe american; ii trimite un "avion" cu dreapta de n-o sa mai vrea Alexander sa continue meciul; missing some balls here !!! cam ca in general toti, cu multe exceptii binenteles, pugilistii afro-americani; Brandon Rios, nou prospect de la categoria usoara (care are fizic de welter cel putin in opinia mea) poate sa-l trimita la culcare pe Devon; baiatul asta zic eu ca s-a cam dus din punct de vedere mental ceea ce este foarte grav
    Ma rog.....o judecata prea timpurie si aspra a lui Alexander parerea mea.Si cand ma uitam la meci in direct si dupa ce l-am revazut am avut impresia ca lipsa de experienta isi va spune cuvantul.Cand Alexander s-a taiat s-a vazut ca l-a afectat pt. ca el nu mai fusese taiat niciodata.De fapt cred ca se descurca bine inainte de taietura dar asta inseamna putin.
    Trecand peste ciudatul moment al stoppageului(taietura era pe dreptu si meciul a fost oprit pt. un headbutt pe stangu....''It burns...'') vreau sa spun ca Alexander tot timpul fusese overrated ceea ce a creat un hype mult prea mare pt. acest meci si pt. el.Meciul precedent cu Kotelnik parerea mea ca l-a pierdut dar decizia i-a venit lui.
    Totusi are o poveste de viata trista si interesanta.a inceput la sala cu 30 de insi sub Cunningham dintre care 19 au murit sau au fost sau sunt in inchisoare inclusiv fratele sau.
    Chiar am citit niste povesti in niste articole inainte de meci spuses de cei 2(Alexander si antrenorul Cunningham) despre cei pe care boxul nu i-a salvat si modul cum au sfarsit.Unii dintre baietii astia chiar erau talentati dar nu s-au tinut de treaba.Willie Ross(decedat,impuscat in cap intr-o benzinarie),Terrance Barker(decedat,s-a sinucis in casa mamei sale dupa ce a fost inconjurat de politie care il urmarea pt. diferite crime) sau Vaughn Alexander(fratele lui Devon care era 5-0 cu 4KO cand s-a terminat cariera sa,serveste 18 ani in maxima securitate,fusese arestat pt. talharie si in sediul politiei a incercat sa evadeze dar a fost prins repede.Daca nu incerca sa evadeze facea doar 6 ani si ar fi iesit deja.Mai are vreo 12.)Citeam un interviu cu el(Vaughn) si ce mi-a ramas in cap este raspunsul sau cand interlocutorul ia zis ca el putea fi acolo(in locul fratelui sau luptand in meciuri mari pe HBO) la care el a raspuns ''Nu...eu sunt exact unde ar trebui sa fiu.Devon este unde ar trebui sa fie el.''Foarte corect.
    Pacat de baietii astia dar macar in privinta asta putem sa zicem ca Alexander(Devon) este un invingator.

  14. #35
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Nu cunosteam istoria vietii lui Devon; l-am judecat pentru ceea ce a aratat in ring; impotriva lui Kotelnyk (meci pierdut si in opinia mea) a aratat o fragilitate mentala incat nu a mai urmarit niciun plan tactic incepand cu jumatatea meciului atunci cand ucranianul a inceput sa-l atace din ce in ce ma bine;

    Si cu Bradley a fost monoton, plictisitor, incapabil sa se adapteze situatiei; cand a fost lovit cu capul de adversar, nici n-a mai vrut sa auda de continuarea meciului; lovitura a fost puternica ce-i drept dar n-a deschis nici o taietura (decat un foarte mica care el pretindea ca il ustura foarte mult); arbitrul i-a oferit secunde bune sa se recupereze, timp in care in opinia mea si-ar fi putut reveni si continua meciul.

    E inca tanar; poate ca este cam precoce pentru astfel de meciuri tari; cine stie...eu totusi il suspectez de fragilitate mentala; tineretea este doar o mica scuza; cam greu sa pui la punct acest capitol; Juan Diaz, tanar si el, a dat dovada de mare curaj cand l-a intalnit pe Marquez in acea epica batalie; dupa acel meci insa s-a descurajat, a prins frica si nu a mai fost acelasi...deja la varsta lui vorbeste de retragere.
    In aceeasi situatie e si Victor Ortiz spre nefericirea mea (sunt un fan de-a lui);

    Ca sa inchei, Maidana e teribil de periculos !! Atat Bradley cat si Alexander trebuie sa se gandeasca foarte bine inainte sa-l infrunte

  15. #36
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    Eu nu zic ca e sau nu e fragil mental,dupa ultimile eveniente trebuie suspectat.Ce vreau sa spun este ca un boxer trebuie judecat coreect dupa intreaga sa cariera nu doar dupa un meci.Ca poti sa-ti faci o parere de moment aia e altceva.

    Si eu sunt fan Victor Ortiz,il urmaresc de cand avea 17 ani de la 2-lea meci la profi si m-a dezamagit modul in care a renuntat in acel razboi epic cu Maidana.Interviul de dupa meci a fost la fel de dezamagitor.Ortiz eu cred ca are inima doar ca fragilitatea mentala este clara,si de la meciul cu Maidana parerea mea ca inca a ramas cu urme.El va fi un contender multa vreme la welter(nu mai face junior welter mult,e prea mare,acum se vorbeste de un meci cu Berto) dar nu va fi niciodata campion.

    Alexander nu stiu,poate va fi protejat dar Bradley macar in aceasta masura(in a alege adversarii) este cladit din stofa campionilor,se bate cu toti.Anul trecut in vara cand s-a batut cu Abregu meciul cu Maidana era semnat dar argentinianul a fost cel care a iesit din meci cu o accidentare pe care chiar el a recunoscut-o ca find falsa.Avea probleme cu managerul la momentul ala si nu a vrut sa se lupte.

  16. #37
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post

    Alexander nu stiu,poate va fi protejat dar Bradley macar in aceasta masura(in a alege adversarii) este cladit din stofa campionilor,se bate cu toti.Anul trecut in vara cand s-a batut cu Abregu meciul cu Maidana era semnat dar argentinianul a fost cel care a iesit din meci cu o accidentare pe care chiar el a recunoscut-o ca find falsa.Avea probleme cu managerul la momentul ala si nu a vrut sa se lupte.
    N-am zis ca Bradley il evita pe Madiana !!! Zic doar ca trebuie sa fie perfect pregatit pentru acest meci din toate punctele de vedere altfel isi risca pielea !!

    In rest, chiar daca nu sunt un fan al lui, imi place de el; great guy !!

  17. #38
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Maidana vs Bradley poate fi o optiune in momentul de fata avand in vedere ca Amir Khan il va intalni pe McCloskey in aprilie !!!
    Meciurile cele mai frumoase sunt cele intre doua stiluri diferite; Bradley si Maidana ne pot oferi un meci mare

  18. #39
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Cateva noutati:

    Exista o "telenovela" in Mexic in legatura cu meciul dintre legendarul dar deja "batranul" Erik Morales si J.M. Marquez (batran si el insa doar din punct de vedere anagrafic); intalnirea a fost anulata initial dupa care s-a ajuns la un nou acord valabil pana astazi cand din nou s-a anulat pentru nu stiu ce motive iar Erik Morales il va infrunta ghici pe cine ??!!! Maidana Probabil lucrurile se vor mai schimba in viitorul apropiat !!

    Romanul nostru Jo Jo Dan il va intalni vineri la Montreal pe Steve Forbes; americanul este pe o panta descendenta a carierei dar ramane un adversar mai mult decat onorabil pentru Ionut tinand cont de "sacii"(in principal sud-americani) pe care i-a tot intalnit de-a lungul timpului. Steve Forbes are in palmares meciuri cu DLH, Berto, Carlos Hernandez (toate pierdute ce-i drept)

  19. #40
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Ma scuzati, am imprumutat fara sa vreau din limba italiana cuvantul "anagrafic"...."anagrafe" e oficiul primariei in care sunt inregistrate persoanele, deci "anagrafico" vroia sa insemne "pe buletin"

  20. #41
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,458
    Reputatie
    1
    E bine ca Marquez-Morales nu are loc.Niciodata nu am inteles de ce s-a semnat meciul asta.Erik e terminat,Marquez l-ar fi rupt in doua.
    Meciul asta trebuia sa aibe loc prin 2001,2002,2003 sa fie interesant si cu o importanta isotorica.

    Acum acelasi lucru o sa se intample si cu Maidana dar Marcos oricum are nevoie de un toon-up.Va fi trist sa-l vad pe Erik distrus.

  21. #42
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    E bine ca Marquez-Morales nu are loc.Niciodata nu am inteles de ce s-a semnat meciul asta.Erik e terminat,Marquez l-ar fi rupt in doua.
    Meciul asta trebuia sa aibe loc prin 2001,2002,2003 sa fie interesant si cu o importanta isotorica.

    Acum acelasi lucru o sa se intample si cu Maidana dar Marcos oricum are nevoie de un toon-up.Va fi trist sa-l vad pe Erik distrus.
    Se pare ca asa va fi cu Erik Moreles.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •