Page 504 of 611 FirstFirst ... 4404454494502503504505506514554604 ... LastLast
Results 10,564 to 10,584 of 12821

Thread: Cafeneaua cainilor

  1. #10564
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by torinezu View Post
    eu ti-am zis, tu nu si nu, ca nu scapam...

    tot la tenis... cu halbele alea de 1 litru.


    nu ma face ...ca vin cu "carja"
    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  2. #10565
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    haidi bre, ca a doua zi pleci pe picioarele tale. deci joi pe la pranz. pana duminica seara ar mai fi cca 3 zile. se poate.
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  3. #10566
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Drace, exact un samurai ne lipsea. Genki Nakamura (26 de ani), mijlocaș ofensiv, ar putea ajunge in vara in curtea dinamovista.

  4. #10567
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Cica Negoita ar vrea sa construiasca un stadion de 25 000 de locuri chiar in Stefan cel Mare.

  5. #10568
    sport legend Fanatic 88's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    inca nu am reusit sa merg la vreo meci a lui Dinamo pe national arena , as vrea sa apuc un meci sezonul asta si cred ca asta ar fi cea mai buna ocazie . din ce citesc s-au comandat deja foarte multe bilete . o sa fac si eu tot posibilul sa ajung la meciul asta . va fi sarbatorit si Danciu , iar din ce inteleg pe meciul cu steaua se va juca in stefan cel mare , acolo voi ajunge sigur . in orice caz vad ca suporterii dinamovisti sunt alaturi de echipa , chiar si la ploiesti fiind foarte multi pentru o deplasare . se anunta spectacol in peluza !!!

  6. #10569
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Sa-i dea bataie.

  7. #10570
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Tocmai, a trecut vremea vorbelor goale, e nevoie de oameni de actiune care mai intai trebuie sa echilibreze financiar clubul pentru ca apoi cu o constructie profesionista sa-i readuca stralucirea.
    Cotarea la bursa vehiculata prin presa mi se pare o garantie a succesului de pilda.
    Desi detest sa-mi dau singur quote iata ca ce spuneam eu acum cateva zile a spus-o Negoita ieri. Imi place ca gandeste sanatos, normal.
    Pana sa visam la stadion trebuie sa echilibram clubul.
    Salutare CAINILOR.
    Asa si?

  8. #10571
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Drace, exact un samurai ne lipsea. Genki Nakamura (26 de ani), mijlocaș ofensiv, ar putea ajunge in vara in curtea dinamovista.
    in general, jucatorii japonezi fac treaba buna pe unde merg pentru ca sunt foarte seriosi si nu fac rabat de la munca si disciplina...
    bine,la norocul nostru, exista sanse sa ne procopsim cu singurul japonez care bea si merge la curve in noptile de dinaintea meciului...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  9. #10572
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    mai bine ramanea bakaj...
    inteleg ca negoita nu prea il vrea pe fundasul stanga italian. are dreptate.

    l-am ascultat ieri pe ionut negoita la digi. mi-a placut ce am auzit. sper sa poata infaptui ceea ce-si propune.
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  10. #10573
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Eu ti-am zis.
    Asa si?

  11. #10574
    sport legend Fedayn's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,303
    Reputatie
    1
    stii doar ca titirezu' este "gica contra"


    "Life is like a box of chocolate, you'll never know what you gonna get"

  12. #10575
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by torinezu View Post
    mai bine ramanea bakaj...
    inteleg ca negoita nu prea il vrea pe fundasul stanga italian. are dreptate.

    l-am ascultat ieri pe ionut negoita la digi. mi-a placut ce am auzit. sper sa poata infaptui ceea ce-si propune.
    n-am inteles nici pana acum de ce l-au luat pe Bakaj dar mai ales de ce nu l-au jucat (si de ce l-au jucat mai ales in banda desi el parea mai bun pe centru) si de ce l-au dat asa de repede.
    Era cam fragil si nu avea forta, dar stia cu mingea si cred ca putea fi o solutie pentru inlocuirea lui Munteanu.

    Italianul nu cred ca ar fi o solutie, dar e musai de gasit urgent ceva mai bun decat Musat. de ex. un junior daca nu pot gasi ceva mai bun.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  13. #10576
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Salutare cainilor!

    Si uite asa, revin la ce spuneam dupa Cupa Africii: trebuia sa il pastreze dracului pe Koulibaly si sa il foloseasca fundas stanga, macar pana in vara!

    Altfel, din ce am inteles la stirile TV de dimineata (dracu' m-a pus) in week-end incepe potopul peste Romania! Cel putin asa reiese din ceea ce prezinta ei legat de aceasta schimbare a vremii. Nu inteleg de ce trebuie invitat la stiri in mod special, un meteorolog ca sa explice de ce si pt ce? Mai oameni buni, iegzista tari unde vremea este muuuult mai capricioasa si nu se face atata isterie pentru asta! "Fiti profesionisti, ce dracu'!"
    Last edited by Aurel.D; 22nd March 2013 at 12:13.

  14. #10577
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post

    Si uite asa, revin la ce spuneam dupa Cupa Africii: trebuia sa il pastreze dracului pe Koulibaly si sa il foloseasca fundas stanga, macar pana in vara!
    m-ai innebunit cu koulibaly asta. lasa-l bre in africa, printre hipopotami si rinoceri...
    mai bine zi-ne daca mergi la meciul cu astra. te bagi?
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  15. #10578
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by torinezu View Post
    m-ai innebunit cu koulibaly asta. lasa-l bre in africa, printre hipopotami si rinoceri...
    Pai daca alt fundas stanga nu avem?

    Quote Originally Posted by torinezu View Post
    mai bine zi-ne daca mergi la meciul cu astra. te bagi?
    As merge cu cea mai mare placere, dar nu am cum. Vorbim pe pm.

  16. #10579
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Pai daca alt fundas stanga nu avem?
    cum nu? avem un italian. acum, nu stiu si daca joaca ceva...

    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    As merge cu cea mai mare placere, dar nu am cum. Vorbim pe pm.
    he he he, te-am prins: tu vrei la chile!
    vorbim.
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  17. #10580
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    188
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    n-am inteles nici pana acum de ce l-au luat pe Bakaj dar mai ales de ce nu l-au jucat (si de ce l-au jucat mai ales in banda desi el parea mai bun pe centru) si de ce l-au dat asa de repede.
    Pentru ca Falcosu care stie ce are de facut, nu l-a vrut. Trebuia sa vopseasca pe altcineva!

  18. #10581
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    de acord ca Falcosu are de vopsit la altii.
    Dar daca nu ma insel, Bonetti a dat verde sa-l dea definitiv.
    E insa adevarat ca si Bonetti avea pasaricile lui si vroia sa aiba echipa atletica, caz in care Bakaj nu intra in discutie.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  19. #10582
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    In clasamentul spectatorilor din Liga I, suporterii lui Dinamo figureaza pe locul 3 la meciuri jucate acasa si pe locul 2 la meciurile din deplasare. http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/clas...ar-394300.html

  20. #10583
    mitic torinezu's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,854
    Reputatie
    1
    se pare ca rullo l-a convins pe talnar. mai ramane sa cada de acord cu salariul si va fi inregimentat. sa vedem si daca va face multi purici.
    Mai detestabili decat cei care nu stiu sa piarda sunt cei care nu stiu sa castige.

  21. #10584
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    pai cum sa nu-l convinga daca alternativa e Musat?
    sunt convins ca daca cercetau bine in Liga a 3a gaseau unul mai bun si asta gratis.
    Eventual il cumparau pe un costum de tzoale si 3 mingi uzate.

    si ca sa te agit un pic, sunt de acord cu Aurel ca acum era bun Koulibaly, mai ales ca ar fi putut juca pe pozitia lui de baza.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •