Page 104 of 611 FirstFirst ... 45494102103104105106114154204604 ... LastLast
Results 2,164 to 2,184 of 12821

Thread: Cafeneaua cainilor

  1. #2164
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Un meci frumos pentru spectatoru' neutru....joc foarte bun al cainilor in prima repriza cu 2 goluri de senzatie ale lui Bratu,ramane totusi cel mai bun jucator al lui Dinamo in acest sezon...a doua repriza mai putin reusita,lipsa de concentrare in unele momente ale jocului,gol primit prostesc din faza fixa,dar in general baietii s-au daruit pentru fiecare minge si asta mi-a placut cel mai mult.
    Vom juca etapa urmatoare cu un moral foarte bun si sper ca noi vom fi aceea echipa care va face dreptate in acest campionat,iar echipa ciobanului se va impotmoli in groapa si astfel vor pierde titlul....Fortza Dinamo!!!
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  2. #2165
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Hristos A Inviat. Paste Fericit Cainilor


    Adevarat A Inviat. Paste Fericit Tuturor Cainilor
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #2166
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    mersi dogville,

    am putut sta deoparte, mai ales ca era seara de Pasti si am avut altele de facut. Ma gandeam sa vin si eu pe stadion, dar cum spuneam, am avut altele....Oricum , miza era 0, dar ma bucur ca am batut!!

  4. #2167
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation Forza Dinamo

    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  5. #2168
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    LA, LA LA,LA, LA, LA!!! DINAAAMOOOO BUCURESTI!!

  6. #2169
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    FORTZA DINAMO!!!
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  7. #2170
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Dinamo-Steaua 2-1

    Quote Originally Posted by vlad1607
    TRAIASCA SISTEMUL...TRAIASCA COMUNISMUL..... un BAN pe 7 zile nu rezolva nimic pt voi...

    nimic nu conteaza....totul se rezuma la dreptatea de maine seara...DINAMO invinge steaua!
    ce dreptate a a vut Vlad S-a facut dreptate !!!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  8. #2171
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    sa mai si radem

    Banel se tine de glume proaste :
    http://www.youtube.com/watch?v=nL1QG...eature=related
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #2172
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Astazi nu am avut posibilitatea sa vad meciurile deoarece eram in oras, insa culmea este ca am prins la radio exact finalurile de reprize. Finalul meciului U CLuj* CFR Cluj m-a prins intamplator chiar in fata stadionului Dinamo. Si la un moment dat il vad pe Mutu (cunoscutul suporter , evident) cum vorbea fericit la telefon (???) ca nu a a luat steaua titlul si striga cum putea si el....impotriva lui steaua..nu pot sa spun era asa haios gagiul..cine il cunoaste intelege....
    Are un fel aparte de a trai meciurile...

  10. #2173
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    ce dreptate a a vut Vlad S-a facut dreptate !!!
    ce ma bucur ca le-am dat ..........alora ce distrusi era dupa meci Dinamo a stopat mizeria ...am ajuns ud pana la oase la hotel dar ce era mai important s-a intamplat...Dumnezeu a facu dreptate..nu se putea ca lovinii sa castige un titlu mizerabil!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  11. #2174
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    S-a trecut destul de usor peste umilinta incasata de rapandulele alea mici si penibile ,2-9 cu Prefab Modelu...astea sunt tinerele sperante ale lu' Dinamo pentru sezonul urmator De-aici va trebui sa selecteze Rednic jucatorii cu care vom ataca Champions al 19 lea an la rand (CA BANI PENTRU ALTE INVESTITII O SA VADA MIRCEA LA P@@@VARA...) Asta e Dinamo 2,echipa care a facut jocurile pentru promovarea Otopeniului (ma rog,e si o treaba buna:o sa luam si noi 6 puncte cu ordinarii aia...)in Divizia Mitica
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  12. #2175
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Jumatate din echipa de la meciul cu Prefabricate a fost de la juniori....asta nu scuza scorul, insa este de luat in seama...

  13. #2176
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Vlad, ai deja peste 11.000 de posturi!! Felicitari... Bati recordul printre caini...Apropo, iti mai aduci aminte de Ayrton, fostul moderator de pe Dinamo?
    Acum intra mai mult pe dinamonline.net si a adoptat o atitudine de "dur"... Probabil ca sa fie in ton cu ceilalti de pe forum, dar nu il prinde bine...

  14. #2177
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Vlad, ai deja peste 11.000 de posturi!! Felicitari... Bati recordul printre caini...Apropo, iti mai aduci aminte de Ayrton, fostul moderator de pe Dinamo?
    Acum intra mai mult pe dinamonline.net si a adoptat o atitudine de "dur"... Probabil ca sa fie in ton cu ceilalti de pe forum, dar nu il prinde bine...
    cum sa nu imi aduc aminte ? super baiat....lucra la B Transilvnia in "tinerete" dc nu ma insel ..da de ieppy iti amintesti ? l-ai prins ? hehee ce vremuri....

    din "garda veche" am mai ramas doar eu si Cip + bob uneori ...dc am uitat pe cineva scuze
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #2178
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Super baieti sunt si suporterii dinamovisti care s-au deranjat in weekend sa vina la stadionul Dinamo (pe terenul sintetic..)si sa joace CUPA PCH la fotbal.In final sita a cernut nemilos astfel ca duminica de la ora 19 avem urmatoarele semifinale: Dogs of War-Panzer si Mad Men-Supras. Nu cred ca se va supara nimeni insa,daca voi anunta in avans castigatoarea trofeului ...e destul de clar ca baietii de la Supras vor fi invingatorii de anul acesta .

    PS.Pe final,cateva poze (de amator )care exemplifica climatul excelent in care s-a desfasurat aceasta competitie
    Last edited by Dogville; 8th August 2008 at 01:53.
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  16. #2179
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Daca imi faceam echipa, rupeam tot :| Si fara fotbalisti de meserie, doar pasionati....
    .

  17. #2180
    sport legend Fanatic 88's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    nu aveai loc de mine

  18. #2181
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    ce va mai laudati !

  19. #2182
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    campionilor unde erati mai cand juca Dinamo praf?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  20. #2183
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Viața mea este Dinamo. Aici este casa mea, nu vreau să plec de la acestă echipă. De acum încolo nu vreau să mă mai intrebați de o eventuală plecare, nu plec nici la CFR, nici în Elveția, nici în Germania sau mai știu eu unde. Cristi Borcea a fost mereu un om de cuvînt și corect. Dacă ne vom îndeplini obiectivele propuse în sezonul viitor, toată lumea va fi și mulțumită financiar", a spus Danciu pentru dinamoviști.ro
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #2184
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    tot respectul pt DANCIULESCU !
    UN ADEVARAT DINAMOVIST

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •