Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 28

Thread: Clonele!

  1. #1
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1

    Clonele!

    Considerati ca sunt oameni sanatosi la cap,cei care isi fac clone?

  2. #2
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Un poll nu faci?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #3
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    eu zic ca e suficient,daca ne spunem fiecare parerea despre oameni care poarta monologuri pe un forum de sport
    dupa mine,sunt dezaxati,cu probleme psihice

  4. #4
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Un poll nu faci?
    Crezi ca risca cineva sa zica da?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. #5
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    sau poate e "fructul oprit", stiut fiind ca regulamentul interzice creearea de clone
    oricum,nebunia nu are limite!

  6. #6
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Mie mi se pare aiurea sa le stabilesti gradul de sanatate mintala al celor care au clone.Avem multi useri care si-au facut clone pentru ca au fost banati,pentru ca au vrut sa se amuze pe seama altora si din multe alte motive.Faptul ca iti faci o clona nu te face mai putin sanatos.E o lume libera(sau cel putin asa se pretinde) si fiecare face ce il taie capul(mai mult sau mai putin sanatos).
    Daca privim din perspectiva "fructului interzis",lucrurile devin mai interesante atunci cand sunt interzise!
    Insa sunt convinsa ca multi si-au facut clone pentru ca asa a vrut muschiul lor!

  7. #7
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    Considerati ca sunt oameni sanatosi la cap,cei care isi fac clone?
    Depinde http://img821.imageshack.us/img821/5115/65uz8.gif ... io mi`am facut una cand am fost bannat abuziv
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  8. #8
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    sa inteleg din raspunsul tau,ca faptul ca sa vb singur,este normal?ca vrei sa pari altceva,este normal?si poti sa numesti amuzament,cand faci farse,pt ca e libertate?mda
    raspunsul tau,pe cat de inedit,pe atat de interesant,oricum spune ceva
    de ce au fost oare inventate legile?dar regulamentele?

  9. #9
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
    Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!

  10. #10
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
    Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!
    asta da!
    eu ma refeream la cei care posteaza in acelasi timp cu mai multe nick-uri sau clone
    a purta monologuri sau a vorbi singuri,este o forma de boala,solilocvia
    avand in vedere ca suntem in virtual,putem spune ca boala e putin mai usoara,realitatea fiind de cele mai multe ori ascunsa de cea mai mare parte a utilizatorilor

  11. #11
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Poate vrea omul sa devina orator,ce stii tu?De foarte putine ori aflam cu adevarat cine sunt oamenii din spatele nick-urilor si daca la prima vedere unii pot parea scrantiti de-a binelea in realitate se pot dovedi persoane ok si invers!

  12. #12
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    daca vrea sa devina orator sa incerce cu oglinda
    eu zic de clonele care au mai multe personalitati sa spun asa,care se cearta intre ei(ele),doar pt a face ...........nici nu stiu ce,poate trafic sau sa deschida subiecte de cearta

  13. #13
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    aaaa,inteleg acum ce zici...nu stiu in ce masura sunt nesanatosi,dar poate au o piulita lipsa

  14. #14
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Denis View Post
    Crezi ca risca cineva sa zica da?
    da, eu!
    am o clona care cred ca are mai multe postari decat am "eu"
    pana si gollum ar fii invidios de personalitatile mele care fac poc...din cand in cand...
    probleme psihice am, doar se stie ca-s oligofren.
    pfff...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  15. #15
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    da, eu!
    am o clona care cred ca are mai multe postari decat am "eu"
    pana si gollum ar fii invidios de personalitatile mele care fac poc...din cand in cand...
    probleme psihice am, doar se stie ca-s oligofren.
    pfff...
    Un pacient care suferea de personalitati multiple, merge la control la medicul psihiatru si acesta il intreaba:
    - Cum te simiti astazi?
    - Pai cred ca m-am vindecat, astazi ne simitim mai bine.

  16. #16
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    Mie mi se pare aiurea sa le stabilesti gradul de sanatate mintala al celor care au clone.Avem multi useri care si-au facut clone pentru ca au fost banati,pentru ca au vrut sa se amuze pe seama altora si din multe alte motive.Faptul ca iti faci o clona nu te face mai putin sanatos.E o lume libera(sau cel putin asa se pretinde) si fiecare face ce il taie capul(mai mult sau mai putin sanatos).
    Daca privim din perspectiva "fructului interzis",lucrurile devin mai interesante atunci cand sunt interzise!
    Insa sunt convinsa ca multi si-au facut clone pentru ca asa a vrut muschiul lor!
    Intotdeauna exista explicatii si justificari pentru actiunile bolnavilor mintal. Si Jeffrey Dahmer omora oameni si-i baga in congelator pentru ca..."ii placea gustul carnii de om"...deci omul avea o justificare

    Cand indivizi ca TopCat is fac clone, e evident ca e vorba de boala mintala

  17. #17
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
    Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!
    Trei litere am pentru tine: U n i

  18. #18
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    versal e continuarea

  19. #19
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    asta da!
    eu ma refeream la cei care posteaza in acelasi timp cu mai multe nick-uri sau clone
    a purta monologuri sau a vorbi singuri,este o forma de boala,solilocvia
    avand in vedere ca suntem in virtual,putem spune ca boala e putin mai usoara,realitatea fiind de cele mai multe ori ascunsa de cea mai mare parte a utilizatorilor
    Lordu si-a trimis un bilet "din morti" acum ceva timp nu?
    Avea o relatie in toata regula cu "Fata Mari"

  20. #20
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    daca vrea sa devina orator sa incerce cu oglinda
    eu zic de clonele care au mai multe personalitati sa spun asa,care se cearta intre ei(ele),doar pt a face ...........nici nu stiu ce,poate trafic sau sa deschida subiecte de cearta
    Ce-ai mah cu Lordu'?
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  21. #21
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Inca are. Post mortem.
    Am zis!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •