Results 1 to 13 of 13

Thread: Seria 4 (sezon 2010-2011)

  1. #1
    CSM Resita resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,733
    Reputatie
    1

    Seria 4 (sezon 2010-2011)

    Seria a IV-a: FC Drobeta Tr. Severin (13), Pandurii II (4), Triumf Bârca (16), Vișina Nouă (11), Minerul Motru - în locul Minerul Mehedinți (3), Oltchim Rm. Vâlcea (1), Prometeu Craiova (5), Progresul Corabia (7), FC Caracal (15), Jiul Rovinari (12), Ghecon Lăpușata (9), Minerul Mătăsari (6), Dunărea Turris Tr. Măgurele (10), Rapid Piatra Olt (a luat locul de la Foresta Mălini) (14), Ralbex Turcinești (2) - s-a retras, CSM Slatina (8)

    Oltchim Rm. Vâlcea - Triumf Bârca
    FC Caracal stă
    Rapid Piatra Olt - Minerul Motru
    FC Drobeta Tr. Severin - Pandurii II
    Jiul Rovinari - Prometeu Craiova
    Vișina Nouă - Minerul Mătăsari
    Dunărea Turris Tr. Măgurele - Progresul Corabia
    Ghecon Lăpușata - CSM Slatina

  2. #2
    CSM Resita resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,733
    Reputatie
    1
    FC Caracal - Triumf Bârca 8-2

    FC Piatra Olt - Minerul Motru 1-0

    Drobeta Tr. Severin - Pandurii II 2-2

    Jiul Rovinari - Prometeu Craiova 4-1

    Turris Turnu Măgurele - Progresul Corabia 1-3

    Ghecon Lăpușata - CSM Slatina 0-1

    Oltchim Râmnicu Vâlcea stă.

    Vișina Nouă - Minerul Mătăsari, se dispută mâine de la ora 18:00

  3. #3
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,616
    Reputatie
    0
    Urmatoarea etapa:
    Sep 4, 2010 17:00 CS Triumf Bârca - Loc vacant Info
    Sep 3, 2010 17:00 CS Minerul Motru - FC Caracal Info
    Sep 3, 2010 17:00 CS Pandurii Lignitul II Târgu Jiu - SC CS FC Piatra Olt SA Info
    Sep 3, 2010 17:00 CS Prometeu Craiova - FC Drobeta Turnu Severin Info
    Sep 3, 2010 17:00 CS Minerul Jilt Mătăsari - CS Jiul Rovinari Info
    Sep 3, 2010 17:00 CS Progresul Corabia - CS Vișina Nouă Info
    Sep 3, 2010 17:00 CSM Slatina - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele Info
    Sep 3, 2010 17:00 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea - CFC Ghecon Lăpușata
    FC Drobeta s-a reinfiintat? Parca se retrasese...sunt curios cum se va descurca la primul meci in deplasare, si Oltchimul acasa.

  4. #4
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Drobeta forza drobeta!
    [CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="5"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Forza Universitatea Craiova![/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkOrange"]Randall [/COLOR][COLOR="Black"]Keith[/COLOR] [COLOR="#000000"][COLOR="DarkOrange"]Orton[/COLOR][/COLOR] [SIZE="4"][FONT="Fixedsys"]fan![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"][CENTER]NEVER WALK ALONE LIVERPOOL[/CENTER][/SIZE][/B][/COLOR]

  5. #5
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,616
    Reputatie
    0
    Jiul Rovinari e lider cu 20p., urmat de Drobeta si CSM Slatina cu cate 18p.
    Nov 5, 2010 14:00 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea - CS Minerul Jilt Mătăsari
    Nov 5, 2010 14:00 CS Prometeu Craiova - CS Progresul Corabia
    Nov 5, 2010 14:00 CS Pandurii Lignitul II Târgu Jiu - CSM Slatina
    Nov 5, 2010 14:00 CS Minerul Motru - CFC Ghecon Lăpușata
    Nov 5, 2010 14:00 CS Triumf Bârca - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele
    Nov 5, 2010 14:00 Loc vacant - CS Vișina Nouă
    Nov 5, 2010 14:00 FC Caracal - CS Jiul Rovinari
    Nov 5, 2010 14:00 SC CS FC Piatra Olt SA - FC Drobeta Turnu Severin

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,108
    Reputatie
    1
    1. CSM Slatina 49
    2. FC Piatra Olt 42
    3. Minerul Mătăsari 42
    4. Jiul Rovinari 40
    5. CS Vișina Nouă 35
    6. Pandurii II Târgu Jiu 34
    7. Minerul Motru 33
    8. FC Caracal 30
    9. Dunărea Turris Turnu Măgurele 30
    10. Prometeu Craiova 28
    11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 28
    12. FC Drobeta Turnu Severin 23
    13. Ghecon Lăpușata 20
    14. Triumf Bârca 4
    15. Progresul Corabia 0

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,108
    Reputatie
    1
    1. CSM Slatina 55
    2. FC Piatra Olt 48
    3. Jiul Rovinari 43
    4. Minerul Mătăsari 42
    5. CS Vișina Nouă 41
    6. Pandurii II Târgu Jiu 38
    7. Minerul Motru 34
    8. FC Caracal 33
    9. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
    10. Prometeu Craiova 31
    11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 28
    12. FC Drobeta Turnu Severin 23
    13. Ghecon Lăpușata 20
    14. Triumf Bârca 4
    15. Progresul Corabia 0

  8. #8
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    29,028
    Reputatie
    0
    Slatina merge in Liga a II a
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,108
    Reputatie
    1
    1. CSM Slatina 55
    2. FC Piatra Olt 48
    3. Minerul Mătăsari 45
    4. Jiul Rovinari 44
    5. CS Vișina Nouă 41
    6. Pandurii II Târgu Jiu 41
    7. Minerul Motru 35
    8. Prometeu Craiova 34
    9. FC Caracal 33
    10. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
    11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 31
    12. FC Drobeta Turnu Severin 23
    13. Ghecon Lăpușata 20
    14. Triumf Bârca 7
    15. Progresul Corabia 0

  10. #10
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,509
    Reputatie
    1
    Etapa 29:

    Minerul Mătăsari - Ghecon Lăpușata 3-0
    Pandurii II - CS Vișina Nouă 3-0
    Vlăduți (11), Poiană (22), Orac (39)
    Minerul Motru - Jiul Rovinari 0-0
    Oltchim - FC Caracal 3-1
    B. Preda (22), Marinescu (66), Răcăreanu (68) / Rădulescu (39)
    Prometeu Craiova - Dunărea Turris Turnu Măgurele 3-1
    A. Sava (15), Bălă (25), Stamin (74) / Urucu (90)
    Triumf Bârca - FC Drobeta Turnu Severin 3-0
    FC Piatra Olt și CSM Slatina stau.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,509
    Reputatie
    1
    Etapa 30:
    Vineri, 3 iunie:
    CSM Slatina - Oltchim Râmnicu Vâlcea 18:00
    Dunărea Turris Turnu Măgurele - Minerul Mătăsari 18:00
    CS Vișina Nouă - Prometeu Craiova 18:00
    Jiul Rovinari - Pandurii II Târgu Jiu 18:00
    FC Piatra Olt - Triumf Bârca 18:00
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #12
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    29,028
    Reputatie
    0
    CSM Slatina merge in Liga II a , sa vezi derby cu Alro sezonul viitor !!!!!!!!!!!!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #13
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,509
    Reputatie
    1
    Clasamentul final:

    1. CSM Slatina 56
    2. FC Piatra Olt 51
    3. Minerul Mătăsari 48
    4. Jiul Rovinari 47
    5. CS Vișina Nouă 42
    6. Pandurii II Târgu Jiu 41
    7. Minerul Motru 38
    8. Prometeu Craiova 35
    9. FC Caracal 33
    10. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
    11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 32
    12. FC Drobeta Turnu Severin 23
    13. Ghecon Lăpușata 20
    14. Triumf Bârca 7
    15. Progresul Corabia 0
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •