View Poll Results: Care este cea mai tare galerie romaneasca?

Voters
1630. You may not vote on this poll
  • Dinamo

    235 14.42%
  • Poli Timisoara

    295 18.10%
  • Rapid

    176 10.80%
  • Steaua

    393 24.11%
  • U Craiova

    232 14.23%
  • alta (mentionati)

    299 18.34%
Page 101 of 598 FirstFirst ... 519199100101102103111151201 ... LastLast
Results 2,101 to 2,121 of 12552

Thread: Cea mai tare galerie romaneasca

  1. #2101
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WildSkander
    Noi suntem realisti, in 2007 trebuie sa se care de la DINAMO, legile UE nu mai permit asemenea imixtiuni, voi sunteti idealisti de stanga cea rosie, ca era bine la scornicesti acu ceva vreme.....
    ai dreptate. alde badea si netzoiu or sa se care ca vrea ue altfel ei capitalisti seriosi. de numitul ion teleaga ai auzit? stii cine a fost?

    p.s. viole(n)t erau neica disidenti adevarati. nu erau de acord ca steaua sa cistige campionatul. pai ce mai mare atitudine contra lui ceausescu sa fie in tara asta?
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #2102
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    intr-adevar dinamo era o echipa oprimata, una dintre victimele fostului sistem
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  3. #2103
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WildSkander
    Gambinosule, Io m-am bucurat al naibii de mult, cand s-a dus regimul ceausist, mai ales ca aveam probleme la gimnaziu, ca purtam parul mai lung si o chemau pe maica-mea la scoala, ca sa nu mai spun ca pe bunica-miu l-au omorat in puscarie, bine a murit cand a iesit, dar i-au luat totul casa, pamant, acte, nenorocitii aia jegosi, Io sincer ma enerveaza ca nu se dau la o parte capushele alea care fura de la DINAMO, ne-am saturat de generali
    misto ,
    ai "orijini sanatoase"
    par lung - puscarii - crime neelucidate - deposedare abuziva de teren - luare "cu japaca a casutei de sub deal - bunicul mort in puscarie , se hotareste sa - si dea " obstescul sfirsit " doar dupa ce iese ... - jegosi - capushi - furaciuni - si , IN SFIRSIT , autorii ( tuturor relelor tereste ) : GHENERALII
    ham
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  4. #2104
    junior <vasile>'s Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Antarctica. 6th sector's Station
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Carlos Gambino
    ...Raspunsul tau denota o logica demna de un bucureshtean dashtept ca tine...!
    ...Decat sa-tzi pierzi timpul cu nishte probleme care au fost rezolvate cu mult timp in urma, mai bine ti-ai pune urmatoarea intrebare, CE DRAQ ATZI FI FACUT DACA NU VA SCOTEAM NOI DIN BEZNA COMUNISMULUI...?! Dar stai ca am uitat...de fapt voi regretatzi acele vremuri...!

    Deschizi un subiect despre care nu vreau sa discut pentru ca multi au murit atunci mai mult sau mai putin de pomana. sa ne limitam la fotbal si daca se poate cu un ton civilizat asa cum se presupune ca se foloseste la Timisoara.

    De fapt nu cred ca e foarte civilizat atacul la persoana, mai ales ca ti-am raspuns generic despre Timisoara dupa provocarea despre Bucuresti.
    In alta ordine de idei inca nu s-a aflat inca cine l-a omorit pe Kennedy, mai sint 9 ani pina atunci. Pina in 2049 prefer sa nu discut despre evenimentele din '89 (se spune ca documentele secrete se publica dupa cel putin 50 de ani). Ca sa nu fi suparat iti spun ca eu n-o sa apuc data aia.
    E gresit sa-ti inchipui ca locuitorii unui oras sint mai de Doamne-ajuta decit cei ai altor orase. Oamenii sint aceiasi peste tot,dezavantajul Bucurestiului fiind ca are mai multi locuitori decit Timisoara . Deci se inmultesc si bunele si relele.
    Last edited by IlMILAN; 19th August 2004 at 22:18.

  5. 19th August 2004, 22:06
    Reason
    Foloseste butonul edit

  6. #2105
    polist Carlos Gambino's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Fortaleza
    Posts
    1,759
    Reputatie
    1

    pt. <vasile>

    ...Nimeni nu a spus ca noi suntem mai cu motz, dar de cate ori intru pe vreun forum nu vad decat atacuri sub centura la adresa orashului Timisoara shi drept sa-tzi spun nu cred ca meritam asha ceva...este adevarat ca orice orash are uscaturile sale shi din punctul asta de vedere nici Timisoara nu face abstractzie (...btw, avem chiar dinamovishti shi stelishti ! ).
    Last edited by Carlos Gambino; 20th August 2004 at 10:03.
    zambon, suport your local undertaker, drop dead.

  7. #2106
    nemuritoru` cipi13's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,224
    Reputatie
    1
    Astea da uscaturi.....
    Pai de aia se ia lumea de voi....ia sa ii eliminati si sa vedeti ce bine o sa fie....
    parerea mea.....

  8. #2107
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    cipi13: nu ne-ar strica sa va avem aliatzi...
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  9. #2108
    nemuritoru` cipi13's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,224
    Reputatie
    1
    Hai sa vedem ce putem face.....numai ca nu hotarasc eu...
    parerea mea.....

  10. #2109
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1

    Post Fetele alb-violete

    Timişoara dă din nou tonul īn ceea ce priveşte modalităţile de susţinere ale unei echipe de fotbal. După cea mai frumoasă galerie, Poli Timişoara are şi o echipă de majorete.

    http://www.banateanul.ro/articol/zia...lete/2774/214/

    (c) Banateanul - 09 august 2004
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  11. #2110
    nemuritoru` cipi13's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,224
    Reputatie
    1
    Acu ce sa zic......daca nu au fotbal de vazut....macar fete frumoase....
    parerea mea.....

  12. #2111
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Abia astept sa le vad mai la toamna-iarna pe fetele alea...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  13. #2112
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    TIMISOARA e cea mai buna...dupa care urmeaza...DINAMO

  14. #2113
    sport legend WildSkander's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    425
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by claudio25ro
    TIMISOARA e cea mai buna...dupa care urmeaza...DINAMO

    DINAMO la barbatzi, plus ca avem si un lider de galerie care ne reprezinta, inalt, puternic, sarmant, Timisoara e....blonda.

  15. #2114
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    wild , observ ca ai o "slabiciune" pt. seful galeriei voastre
    deschide un topic pe forumul suporterilor lui Dinamo despre Elias si nu ne mai "intoxica" pe noi pe aici cu parerile tale despre el!

    ps. da-i un sms :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  16. #2115
    sport legend WildSkander's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    425
    Reputatie
    1
    Stai linistit Inter, ca m-am intalnit aseara cu el si eram si cu nevasta-mea. Stiu unde vrei sa batzi, dar nu toti sunt ca tine....
    Last edited by IlMILAN; 20th August 2004 at 14:45. Reason: Nu intelegi sa nu mai dai quote la mesajul anterior?

  17. #2116
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    pupalash, eu n-am treaba cu glumele bune pe care le faci , dar revino-ti odata cu "odele" dedicate sefului tau!
    daca vrei sa discuti despre activitatea lui fa-o pe "siiporter" altfel .... edit!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #2117
    sport legend WildSkander's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    425
    Reputatie
    1
    Daca mata vrei, pupalai, so....crezi ca daca tu esti moderator, esti atotstiutorul?
    Sau daca bagam si noi un thread: "De ce steaua este cea mai dispretuita echipa de catre "ceilalti"?".
    Ce-o sa faci o sa-l stergi, o sa-l mutzi, ia spune maestre?
    Last edited by IlMILAN; 20th August 2004 at 14:46.

  19. #2118
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1


    vad ca in galeria lui Dinamo exista shi "poetzi de curte"
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  20. #2119
    sport legend WildSkander's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    425
    Reputatie
    1
    In nici un caz ca la Craiova - Adrian Paunescu sau ca la steaua - Gabi Safta, Prosport, GSP, Gardianul etc.
    Last edited by IlMILAN; 20th August 2004 at 14:45. Reason: Wild te paste banarea definitiva daca nu citesti regulamentul:(

  21. #2120
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Deci nici la presa nu va iubeste nimeni...de ce oare ???
    Free Sevilla!!!!

  22. #2121
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    WildSkander, vad ca tu nu intelegi de vorba buna, ti-am scris de atatea ori pe pM si tot cum vrei tu faci.De aceea postez aici. Nu mai scrie mesaje consecutive pe acelasi thread daca ai uitat ceva exista butonul edit,nu mai da quote integral la mesajul anterior.Pricepi de vorba buna daca nu asta e ...vei lua BAN, si fiind recidivist va fi unul permanent.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •