Results 1 to 4 of 4

Thread: CE de Natatie: Budapesta2010

  1. #1
    Mrs Joubert emiii03's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    939
    Reputatie
    1

    CE de Natatie: Budapesta2010

    Aici puteti posta rezultate, comentarii

    http://www.budapest2010.com/
    Adevaratul erou nu este perfect. Adevaratul test al unui campion nu este daca poate triumfa, ci daca poate trece obstacolele - preferabil cele create chiar de el - pentru a triumfa...

  2. #2
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,242
    Reputatie
    0
    Incredibil ce s-a putut face cu costumele alea ,folosite pana la finele anului trecut.Acuma nici macar nu te mai poti apropia de recorduri.
    Greu sa mai vedem doborari de recorduri in urmatorii ani.Implicit scade si spectacolul.
    In fine,o editie dominata de rusi.

  3. #3
    Mrs Joubert emiii03's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    939
    Reputatie
    1
    a fost clar ca la campionatele mondiale de la Roma se va scrie istorie....

    au fost buni rusii, francezii si ungurii
    Adevaratul erou nu este perfect. Adevaratul test al unui campion nu este daca poate triumfa, ci daca poate trece obstacolele - preferabil cele create chiar de el - pentru a triumfa...

  4. #4
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    nu pot sa cred !!!! decat atat ati scris despre europene ? trist...numai eu, daca-mi scriam toate impresiile faceam vreo 2 pagini

    pe scurt, ca vad ca nu se inghesuie nimeni la inot, mi-au placut mult europenele, in mod special probele masculine ca de obicei, ele fac tot spectacolul. m-am bucurat pt aurul lui munoz la 50 fluture, pt lacourt la 50 si 100 spate, pt biedermann la 200 si 400 liber, pt franta la 4x100 medley, pt duboscq la breast, pt romanul nostru care a luat medalie la 50, a fost foarte mare surpriza. probele de sprint ca de obicei, cele mai frumoase, n-ai timp practic sa respiri pana se termina cursa

    mi-a placut enorm proba feminina de 4x200 liber, a fost atat de echilibrata si plina de suspans

    per total, frumos !
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •