Results 1 to 15 of 15

Thread: AJUTOR!!! timisoara-City

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    AJUTOR!!! timisoara-City

    Cum pot sa fac rost de bilete la Timisoara-manchester??? eu sunt din bucuresti si pot sa ajung , dar stiti un site unde se vand online bilete????

  2. #2
    junior
    Join Date
    May 2008
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    probabil se va anunta zilele urmatoare pe site`urile de sport sau pe site`ul timisoarei

  3. #3
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Box Office (credit card bookings) 0870 062 1894 tickets@mcfc.co.uk
    Customer Services (Retail) 0870 062 1894 retail@mcfc.co.uk

    numerele de telefon sau mailurile la care poti scrie sau suna pentru a afla mai multe amanunte ...sunt sigura ca au un sistem mai bun de a te servi decat cel romanesc ....In primul rand intreaba daca se afla in discutie si rezervarea unui sector pentru suporterii romani

    Succes !!!
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  4. #4
    sport legend Neinfrantu's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    406
    Reputatie
    1
    timisoara si dinamo s-au facut de rusine

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    43
    Reputatie
    1
    cauta pe net

  6. #6
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dan Rares View Post
    cauta pe net
    pe net nu se gaseste nimic , deocamdata ... numai discutand cu cei de la relatii cu publicul de la manchester , numai acolo cred ca poate gasi o informatie concreta
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d_e_l_i_r_a View Post
    pe net nu se gaseste nimic , deocamdata ... numai discutand cu cei de la relatii cu publicul de la manchester , numai acolo cred ca poate gasi o informatie concreta
    despre ce se doreste sa se afle?

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Bilete La meciul timisoara-manchester city.. pe net nu se gasec , dar cred ca inca nu au fost puse in vanzare, acum 2 zile a fost tragerea.

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    arad
    Posts
    35
    Reputatie
    1
    si eu cred ca nu au fost puse in vanzare

  10. #10
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WorldCUP10 View Post
    Bilete La meciul timisoara-manchester city.. pe net nu se gasec , dar cred ca inca nu au fost puse in vanzare, acum 2 zile a fost tragerea.
    ai scris mail sa te informezi la adresele date ?
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  11. #11
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    meciul e la timisoara ce treaba au cei de la manchester cu biletele ? eu cred ca omul vrea sa fie in partea cu suporterii romani si nu in ceea cu suporterii britanici
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    NU , nu amdat mail la manchester pt ca ei nu vand bilete la meciul din ROMANIA , ci doar la ei.

  13. #13
    srpkinja d_e_l_i_r_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrad , Craiova
    Posts
    1,647
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by WorldCUP10 View Post
    NU , nu amdat mail la manchester pt ca ei nu vand bilete la meciul din ROMANIA , ci doar la ei.
    eu credeam ca vrei sa te duci in Anglia sa-i vezi , vazusem un post unde cineva cerea detalii despre cum se poate achizitona un bilet la partida din anglia .... scuze ! tel: 0256 487880, 0723363602, fax: 0256 487574 sper sa-ti fie de folos numerele acestea de telefon is de la clubul poli
    [COLOR="DarkSlateBlue"]боље би ти било да ћутиш и оставис утисак да си идиот, него да причаш и уклонис све сумње! (e mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti idiot decat sa vorbesti si sa spulberi toate indoielile ) [/COLOR]

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    te duci si cumperi. atato tot

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    36
    Reputatie
    1
    daca e vb de meciu de la ei habar n-am
    da la tim e returu si biletele se pun pe 12(joi)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •