Results 1 to 3 of 3

Thread: Ionut Neagu

  1. #1
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1

    Ionut Neagu

    aici vom scrie despre acest jucator

  2. #2
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    pe acest baiat l-am urmarit in cateva meciuri si pot spune ca este de mare viitor...
    are si determinare si clarviziune in joc si tehnica,iar daca va fi folosit ceva mai avansat va da un randament mai bun...
    nu este mediatizat precum altii din echipa,dar sezonul asta cred ca va fi ultimul pentru el la Otelul,fiindca este poate cel mai valoros jucator al echipei...

  3. #3
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Pai sunt 2 motive pentru care se joaca cu el la inchidere:

    1. Stie sa deposedeze bine si are sange rece
    2. Nu avem un alt inchizator cu care sa-l inlocuim

    Sunt convins ca poate da un randament bun pe flancul drept si in spatele varfului fiind un jucator care poate acoperi cu usurinta mai multe posturi in teren, dar momentan este nevoie de el la inchidere.

    I-mi amintesc cati nervi imi provoca acest jucator la sfarsitul erei Grigoras, si la inceputul lui Dorinel, dar inca era foarte tanar si necopt. Increderea lui Dorinel si meciurile jucate in Liga 1, l-au ridicat la nivelul care este, si inca mai are pana isi va atinge potentialul fiind un jucator de mare viitor, cum sunt Antal, Rapa, si Ochirosii.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •