Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 232 to 241 of 241

Thread: Progresul2, viitorul...Progresului?

  1. #232
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Cred ca cel tarziu marti vom afla daca sau nu, unde si cum. HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #233
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kra****x View Post
    pai cum vine asta: si platiti, si liberi de contract?
    ...poate o fost la un sprit cu Gino si lo' invatat meserie..... just kiddin'
    https://t.me/pump_upp

  3. #234
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1

    iesirea din criza

    se va readuce la viata una dintre societatile fondate si infundate de gino: fc national sa, srl fc national1998, fc national impex srl etc etc. una care are datorii mai mici decat ale actualului progresul. si gata! aia nici nu au conflict cu bnr. si o sa jucam in formula lucescu-ciubotariu olaroiu etc etc

  4. #235
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Un pusti cu mari probleme financiare, pentru care cineva concureaza la DANSEZ PENTRU TINE, vrea sa devina fotbalist si este legitimat la... ati ghicit, Progresul. Clubul i-a acordat o bursa, mai exact ii plateste 500 euroi din suma de 1000 care ii este necesara ca sa isi poata indeplini visul - antrenamentele lunare. Frumos. Sa speram ca va ajunge fotbalist si il va ajuta pe tatal sau care il creste singur. Astea sunt probleme.
    L-au aratat la antrenamente cu Rontea.

  5. #236
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Daca ne desfiintam, asta ar fi cea mai mare pierdere, pepiniera. Clubul, adica Progresul, i-a dat 500 de euro?
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #237
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Aia au spus ca e legitimat la Progresul, l-au aratat si pe Rontea in exercitiul functiunii, v-am zis, si spuneau ca a primit jumate de suma de la club, bursa.

  7. #238
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Cunosc treaba cu pepiniera.10-15 % merita.Restul sunt jafuri.
    Eu as fi facut o echipa a 2-a cu jucatorii astia care merita, si as fi desfiintat pepiniera, care si asa consuma multi bani.Sper sa nu-mi sariti prea tare in cap, eu unul asa consider.

  8. #239
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Pepiniera nu trebuie sa dispara ci refacuta. Zic si eu ca n-am treba. S-o refaca cine?
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  9. #240
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    sa vina copiii

  10. #241
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Cluj
    Posts
    596
    Reputatie
    1
    sa vina

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •