Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 127

Thread: Offtopic (sau ontopic, cum vreti voi) despre snooker&biliard

  1. #64
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai cine te-a adus aici?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #65
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    vantul

  3. #66
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai atunci gone with the wind
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  4. #67
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    Question ............

    pink , mai ai poze cu jucatori [ in special ronnie] dak ai cauta-ma pe mess[ stefancristian_2006 ] pentru ca eu nu am gasit poze cu el la masa de joc

  5. #68
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    stefancristian poți găsi ceva poze cu Ronnie la masa pe site-ul Premier Snooker League.

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    oricum mi-a dat un baiat ieri 450 de poze cu ronnie in mai multe ipostaze sar o sa mai caut, aici s-ar putea sa aiba dreptate marius , el fiind mai batran decat ceilalti s-ar putea sa aiba fani mai vechi................. intyelegi u

  7. #70
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    Talking

    ms pentru site am mai gasit cateva poze

  8. #71
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    chestia e ca lumea il simpatizează și pt. alea 6 finale dar si pt. ca nu si-a bătut joc de snooker niciodata. la masa de joc a fost un adevărat sportiv, indiferent de problemele din viața privată.

  9. #72
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    mie imi place de el ca nu e serios la masa de joc face pe 'mascariciu ' aproape tot timpul

  10. #73
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    da. eu ma refeream la faptul că nu a avut iesiri necontrolate sau sa cedeze jocurile aiurea. a facut-o o singură dată la un meci cu Stevens la WSC prin 2001-2002 sau pe acolo, cand a ratat o neagra și a cedat jocul. in rest a suportat în scaun infringerea.

  11. #74
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    plus de asta merge la tot felul de demonstrative și se implica in chestii caritabile mai tot timpul.

  12. #75
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    U vrei poze cu ronnie?

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    nu neaparat. aș vrea cu Jimmy daca ai

  14. #77
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    nu ma , dar dak vrei intra la adresa pe care mi-ai dat-o si acolo gasesti, eu am vazut si poze cu jimmy acolo, sau cauta pe odc

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    vroiam sa spun nu am poze cu jimmy dar cu ronnie am 450 , dak vrei ia id meu de mai sus si ti le dau

  16. #79
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Thumbs up Snooker-cel mai frumos si elegant sport

    Sunt 4 ani de cind am indragit acest minunat sport. Am devenit o adevarata fana a snookerului,si acest fapt il datorez in mod special,celor doi comentatori Marius Ancuta si Daniel Bontea.Multumesc domnilor! Sunteti asi in ceace faceti.De cite ori va urmaresc[si sincer de cind am descoperit acest sport nu am pierdut nici un turneu]admir modul de comentare,stirile pe care le dati despre fiecare jucator .Bravo domnilor!!! Chiar acum , in timp ce va scriu acest mesaj urmaresc meciul dintre magnificul LORD in snooker STIVE DAVIS si tinarul lui adversar,surprinzatorul NILL ROBERTSON[ nu stiu de ce , dar cred ca acest tinar duce mai departe ,minunea intrerupta prea devreme a lui PALL HUNTER.] Sa revin la acest meci ,as dori din tot sufletul sa cistige DAVIS chiar daca acum scorul este 5-3 pt.ROBERTSON.In sesiunea de seara sper sa vad un meci la fel de frumos,si doresc sa cistige HIGGINSON[sper ca am scris bine numele]merita acest lucru,nimeni nu cred ca sa asteptat sa ajunga pina in semifinala,si faptul ca a realizat si brecul maxim-147,deci merita sa-l vad in finala.Inchei acest mesaj,cu multumirea in suflet,ca am putut sa va transmit aceste rinduri .Cu multa stima Angela.

  17. #80
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    angelica, daca vrei sa vb despre biliard si snooker o poti face aici...
    http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=150
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  18. #81
    incepator bonnies's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    37
    Reputatie
    1
    am o intrebare:
    cand joaca Barcelona - Real Madrid.......????? cu care TII ???!!!????

  19. #82
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    hihi, pai ma bucur de meci e lunga povestea mea
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  20. #83
    incepator bonnies's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    37
    Reputatie
    1
    e ok daca te bucuri de meci. . . . . sa stii ca nu a fost ceva intentionat , dar e c-am ciudat sa tii cu amandoua....... e ca si cum ai tine si cu Steaua si cu Dinamo

    PS: eu tin cu Juventus Torino (fan din 1997)

  21. #84
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    nu, ca eu nu sunt din spania, aici e diferenta de fapt tin si cu real si cu barca din cauza jucatorilor...
    Last edited by pinki; 25th March 2007 at 21:18.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •