Un fan oltean, un fan stelist si unul dinamovist
fiind intr-o tara musulmana ,sunt prinsi band o sticla de Jack Daniels, sunt arestati si aruncati in inchisoare pina la stabilirea pedepsei.In fine vine ziua judecatii, sunt adusi in fata molahului care le arata bunavointa, condamnandu-i la doar 30 de lovituri de bici dupa care vor fi liberi sa plece.Ba mai mult,spre norocul lor, in ziua respectiva era o mare sarbatoare musulmana, asa ca molahul ii da fiecaruia voie sa ceara ceva inainte de a fi biciuiti.

Primul care urmeaza a fi biciuit este stelistul, care dupa ce se gindeste putin zice: "legati-mi o perna in spate".I se leaga perna, dar nu rezista decit la primele 10 lovituri dupa care se rupe, asa ca tot trebuie sa sufere celelalte 20 lovituri inainte de a fi dus pe brate singerind si plingind.

Urmatorul este dinamovistul, care zice: "legati-mi 2 perne in spate".Dar nici macar cele 2 perne nu pot sa reziste decit la 15 lovituri, trebuind sa le sufere ca si stelistul pe celelalte.

Ultimul care trebuia biciuit era fanul craiovean, dar inainte de a-si spune dorinta, molahul ii zice: "Esti fanul celei mai frumoase echipe din tara ta , cu cei mai loiali si pasionali suporteri, asa ca poti avea 2 dorinte!".Auzind asta oltenul spune: "eu vreau 100 de lovituri de bici in loc de cele 30."



"Nu numai ca esti un om de onoare esti si foarte curajos" ii spune molahul, privindu-l cu respect."Daca 100 de lovituri sunt ceea ce doresti, atunci 100 de lovituri vor fi.Acum ai dreptul la cea de-a doua dorinta,deci care este?"
"Va rog legati-l pe dinamovist in spatele meu"