View Poll Results: Se califica Dinamo mai departe?

Voters
94. You may not vote on this poll
  • Da

    62 65.96%
  • Nu

    32 34.04%
Page 5 of 35 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 725

Thread: Turul 3 preliminar EL: Dinamo - Hajduk Split

  1. #85
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by keluba View Post
    mda... bani care nu prea se afla in conturile porceanofile
    Bun, hai să-ți explic mai pe înțelesul tău:

    1. Dacă Dinamo ia campionatul 2010-2011, atunci va participa direct în grupele C.L., deci clubul va încasa banii cu pricina.

    2. Dacă Dinamo ajunge de pildă în primăvara europeană, asta ar însemna performanță sportivă, puncte la coeficienții de țară și de club, etc.

    Andone a zis că preferă punctul 1 în detrimentul punctului 2. Adică preferă banii din C.L., nu performanța sportivă.

    Dacă nici acum nu pricepi, și continui să te tăvălești pe jos de rîs ... asta e, mai limpede nu pot să explic.

  2. #86
    FC Bihor keluba's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Varadinum
    Posts
    2,075
    Reputatie
    1
    merci, dar te-ai obosit degeaba... unde dai si unde crapa...
    [B]„Du bist nichts, dein Volk ist alles“[/B]

  3. #87
    Analfabetician
    Join Date
    May 2009
    Location
    intre venus si marte...
    Posts
    96
    Reputatie
    1
    Se pune intrebarea acum ce se va intampla daca nu vor castiga campionatul si sunt eliminati si prematur din europa

  4. #88
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    Din pacate ma vad nevoit sa votez negativ.Nu cred sa avem prea multe sanse.Split nu e Balti.

  5. #89
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    HUOOOOOOOOO!!!eu zic ca bate u cluj fiindca astia d la anderlecht nu au nici o sansaioai scz am gresit echipeleauzi ca dinamo k haiducii baga haiducii fuckerela in voi

  6. #90
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    You're gone with the raft, my friend.

  7. #91
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Dupa "logica" ta de cimpanzeu insolat, inseamna ca tu ti-ai pus nick-ul de foame.

    On topic: trebuie sa bata croatii, macar pt ca e criza si poporul trebuie distrat; si doar asta e menirea militienilor dintotdeauna....
    Eu trebuia sa am o logica atunci cand ti-ai ales nickname-ul? N-am facut decat sa avansez o ipoteza, dar de unde sa pricepi... Probabil ca asa a iesit la zar, ca doar sunteti fanii neconditionati ai Barbugiului no.1! Totusi, imi permit sa fac o observatie: in ceata de stelisti zaltati care se ocupa cu offtopicul pe threadurile despre Dinamo, tu esti ca si iedul cel mic din povestea Capra cu trei iezi! Esti briliant, sclipitor, intuitiv... Sincere felicitari pentru doamna capra; se cunoaste ca a avut grija de tine!

    Ontopic: La cati "haiduci" avem pe aici, ar fi si pacat ca Dinamo sa le ofere motiv de sinucidere!

  8. #92
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Dinamo - Hajduk Split, joi, ora 21.00, PRO TV
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  9. #93
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Eu trebuia sa am o logica atunci cand ti-ai ales nickname-ul? N-am facut decat sa avansez o ipoteza, dar de unde sa pricepi... Probabil ca asa a iesit la zar, ca doar sunteti fanii neconditionati ai Barbugiului no.1! Totusi, imi permit sa fac o observatie: in ceata de stelisti zaltati care se ocupa cu offtopicul pe threadurile despre Dinamo, tu esti ca si iedul cel mic din povestea Capra cu trei iezi! Esti briliant, sclipitor, intuitiv... Sincere felicitari pentru doamna capra; se cunoaste ca a avut grija de tine!

    Ontopic: La cati "haiduci" avem pe aici, ar fi si pacat ca Dinamo sa le ofere motiv de sinucidere!
    Uite-l ma pe orez ca nu se lasa, a raspuns greu, dar a raspuns pana la urma. A cata varianta e asta creierasule?
    Daca tot vorbim de nick-uri, cred ca tu ar fi trebuit sa-ti alegi Uncle Tom, nu de alta dar pari sclavul vocilor cu oi, iezi, capre, ce-ti bantuie mintile.
    Da-mi totusi voie sa-ti intorc complimentul si sa o felicit si eu pe cea care te-a crescut: chapeau bas pt cea care a reusit sa faca dintr-un intarziat mintal un personaj capabil sa scrie cat de cat pe un forum.


    Ontopic: tinand cont de apararea lui dinamo, parca mi-as dori sa se califice si sa ajunga in grupe, cred ca acolo ar stabili veritabile recorduri(la goluri primite, evident)
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  10. #94
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    deci joi avem primul episod din HOTII ( HAJDUCII DIN SPLIT ) SI VARDISTII ( DINAMO) . Cei din Split oricum au alergie la cuvantul Dinamo ( e vorba de de cei din Zagreb ). dupa cum se misca echipele vardistii castiga la limita acasa , dar tare mie teama ca la Split or sa si-o ia urat.
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  11. #95
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    DAVA-N BRANZA MEA LE DA HAIDUCII O FELIE DE SUNCA LA CAINI care de foame i vor manca pe haiducii croati de vii si vor rescrie istorianau mancat d mult dai drq=))

  12. #96
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Uite-l ma pe orez ca nu se lasa, a raspuns greu, dar a raspuns pana la urma. A cata varianta e asta creierasule?
    Daca tot vorbim de nick-uri, cred ca tu ar fi trebuit sa-ti alegi Uncle Tom, nu de alta dar pari sclavul vocilor cu oi, iezi, capre, ce-ti bantuie mintile.
    Da-mi totusi voie sa-ti intorc complimentul si sa o felicit si eu pe cea care te-a crescut: chapeau bas pt cea care a reusit sa faca dintr-un intarziat mintal un personaj capabil sa scrie cat de cat pe un forum.


    Ontopic: tinand cont de apararea lui dinamo, parca mi-as dori sa se califice si sa ajunga in grupe, cred ca acolo ar stabili veritabile recorduri(la goluri primite, evident)
    Fundasule, asta este pacatul meu, recunosc: nu intru in fiecare zi pe forum! Desi reprezinti un caz interesant (se stia ca omul nu poate trai fara creier, or tu esti dovada vie ca aceasta teorie e gresita), nici macar lucrul asta nu ma poate face sa-mi schimb obiceiurile!
    Tot n-ai catadicsit sa-mi spui de ce ti-ai ales nick-ul ala... Esti la fel de inalt, de blond sau de prost ca Adi? No offence, dar nu poti spune despre "colonelul" ca a fost/ este vreun destept!

    Ontopic: Datoriile clubului de fotbal Dinamo au iesit la iveala la auditul solicitat de MIRA asa ca Ando vrea si trebuie sa se concentreze asupra campionatului! Asta poate insemna inclusiv sacrificarea competitiei numite EL, a carei "reteta" financiara este destul de modesta!

  13. #97
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    E amuzant sa vezi un acefal ca asta vorbind despre creier.
    Zau, nu intri in fiecare zi pe forum? Eu asa credeam, pareai f activ, inclusiv pe suporter steaua.
    Pacatul tau e ca esti f "rezistent" se pare. Tot asa cum ai supravietuit la nastere avortului extrem de intarziat(asta caz interesant), tot asa rezisti in continuare pe post de latrina.

    Ontopic: indiferent de rezultat, dinamo este de .....latrina....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #98
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Dinamo n-are nicio sansa in fata croatilor. Aceasta echipa fara arbitri si blaturi ar fi inexistenta. De fapt ea este inexistenta in competitiile europene. Acolo arbitrii si echipele adverse sunt mai greu de corupt. Aceasta este motivul pentru care nu le acord nicio sansa.

  15. #99
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Ce stadion au astia de la Haiduc Split

    http://img843.imageshack.us/img843/2941/torcida.jpg
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  16. #100
    sport legend Melcyah's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Lugoj,Romania
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Daca joaca Dinamo ca in meciu cu Astra, atunci nu are nici o sansa :| nu cred ca cei de la Haiduc Split o sa rateze ocaziile ca cei de la Astra. Si ar mai trebuii sa castige meciul de acasa, pentru ca nu cred ca vor castiga in deplasare :|

  17. #101
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,560
    Reputatie
    0
    bate Dinamo tur-retur
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #102
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu pot sa urez decat un calduros....LA CATEI, MU...lt succes LA CATEI!!!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #103
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    @Bumbescu
    Esti (intr-)o eroare! Postam si pe Suporter Steaua ca sa ma binedispun, ca daca nici la voi nu gasesti specimene de ras, atunci unde altundeva?
    Care-i treaba cu rezistenta: tu ti-ai pierdut-o? N-ar fi singurul lucru care-ti lipseste... Poti s-o treci pe lista celor pe care le-ai declarat deja "nule", alaturi de bunul simt, carisma, demnitate etc

    Ontopic: Hajduk nu este deloc de speriat asa cum, de exemplu, sunt stelistii de ras! Totul este sa si vrem sa trecem mai departe!

  20. #104
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Totul este sa si vrem sa trecem mai departe!
    sigur,de obicei asta e problema voastra
    If you get in trouble, just go back in time!

  21. #105
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mythos View Post
    Dinamo n-are nicio sansa in fata croatilor. Aceasta echipa fara arbitri si blaturi ar fi inexistenta. De fapt ea este inexistenta in competitiile europene. Acolo arbitrii si echipele adverse sunt mai greu de corupt. Aceasta este motivul pentru care nu le acord nicio sansa.


    Oligofrenia este o boala psihica caracterizata prin nedezvoltarea sau oprirea in dezvoltare a functiilor intelectuale. Oligofrenia se mai numeste si inapoierea mintala, debilitate mintala, intirziere mintala, handicap mintal si se caracterizeaza prin scaderea functiei intelectuale. Coefientul de inteligenta este mult scazut si in functie de nivelul sau se clasifica si boala ca fiind usoara, medie sau grava.

    Te recunosti, da?

    In alta ordine de idei, dincolo de oligofreni, 2 victorii cu Hajduk.
    Last edited by cip_81; 28th July 2010 at 17:46.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •