View Poll Results: Se califica Dinamo mai departe?

Voters
94. You may not vote on this poll
  • Da

    62 65.96%
  • Nu

    32 34.04%
Page 35 of 35 FirstFirst ... 25333435
Results 715 to 725 of 725

Thread: Turul 3 preliminar EL: Dinamo - Hajduk Split

  1. #715
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ma da intelighent mai esti ma ... tz, tz, tz ... Si asa, dai meditatii la lb. romana????!!!!! Esti fantastic domnule! DE ce te bagi cu mine-n seama, nu pricep. De ce-ai intrat pe acest topic, nici atat. Un super dotat ca tine, n-are ce sa caute aici.
    Gai mars la cotet ca ne dai purci! Potaie!

    On topic
    Ramane cum am stabilt. dinamo este de tot tasul in Europa. Chiar si cu echipe de doua parale, asa cum au fost cei de la Haiduk, dinamo se face an de an de cacao.
    Last edited by Duba; 23rd January 2011 at 19:19.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #716
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma da intelighent mai esti ma ... tz, tz, tz ... Si asa, dai meditatii la lb. romana????!!!!! Esti fantastic domnule! DE ce te bagi cu mine-n seama, nu pricep. De ce-ai intrat pe acest topic, nici atat. Un super dotat ca tine, n-are ce sa caute aici.
    Gai mars la cotet ca ne dai purci! Potaie!

    On topic
    Ramane cum am stabilt. dinamo este de tot tasul in Europa. Chiar si cu echipe de doua parale, asa cum au fost cei de la Haiduk, dinamo se face an de an de cacao.
    ai dreptate, vorba aia, nu-ti pune mintea cu prostul. gata te las, scuze pt deranj....

  3. #717
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Measaj tipic pt. un complexat. Cand n-are argumente, trece la jigniri ieftine. Mai ieftine chiar ca Marius Nicolaie.
    jo27 esti o mizerie, la fel ca si echipa cu care te identifici!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #718
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Duba,esti de neanteles.Baiatul asta nu te-a jignit,tu ai inceput.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #719
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Duba,esti de neanteles.Baiatul asta nu te-a jignit,tu ai inceput.
    Daca citesti mai atent, vei vedea ca el a inceput. Ironii de-astea de 2 bani sa le faca cu ta-su. Eu unul nu-i permit.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #720
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Duba,las-o dracu de labareala,tu i-ai citat prima data postul.Nu inteleg ce satisfactie poti sa ai daca ii jignesti in continuu.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #721
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,560
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Trebuie sa ai mintea extrem de odihnita sa scrii asemenea tampenii. Pai mai pustiulica, una e sa joci cu echipe din topul Europei, asa cum sunt Real Madrid, Lyon, Bayern, Arsenal, Twente, Fener, D. Kiev, Sevilla etc, asa cum a jucat Steaua, si alta e sa te bata Elfsborg, Nec, Hajduc (care a facut 3 puncte in grupele Europa League; iti dai seama ce mare echipa e?!), ca sa dau cateva exemple, in tururi preliminare. Steaua cu echipe de nivelul celor cu care ati jucat voi, amarastenilor, a defilat. Voi, in schimb, v-ati facut de kacat cu echipe de 2 bani.

    dinamo, RUSINIEA FOTBALULUI ROMANESC!
    eh ce zici si tu.....

    nu uita ca Unirea Urziceni a jucat cu Rangers si Sevilla si a luat 7 puncte din 12 cu aceste doua echipe
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  8. #722
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by duba View Post
    ma da intelighent mai esti ma ... Tz, tz, tz ... Si asa, dai meditatii la lb. Romana????!!!!! Esti fantastic domnule! De ce te bagi cu mine-n seama, nu pricep. De ce-ai intrat pe acest topic, nici atat. Un super dotat ca tine, n-are ce sa caute aici.
    gai mars la cotet ca ne dai purci! Potaie!

    On topic
    ramane cum am stabilt. Dinamo este de tot tasul in europa. Chiar si cu echipe de doua parale, asa cum au fost cei de la haiduk, dinamo se face an de an de cacao.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  9. #723
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Purci?!?

    Or fi curci, porci, nurci, o fi vreo corcitură între două din cele trei animale suspomenite ... naiba știe ...

  10. #724
    alb rosu McGrady's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Wild Wild West
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    He,he, he! Hai ca-si simpatic Labus asta. Cica a sesizat o gresala uriasa (vai, vai, vai cata inteligenta!!!), pe care mintea lui odihnita si supusa traumelor caizate de echipa care se identifica cu blatul (rezultatele cu echipe de 2 bani din Europa, atesta ceea ce spun), dinamo, o percepe ca fiind subiectul principal al acestui topic si al mesajului meu. Nu baietica, nu acea gresala involuntara reprezinta ceea ce doream sa va arat. Ci valoarea de dou bani a fostei echipe a securitatii comuniste, care an de an se face de kacat in Europa, asta-i subiectul pricipal al mesajului meu. Compris? Sau ai nevoie si de alte argumente?

    dinamo, RUSINEA FOTBALULUI ROMANESC!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ma da intelighent mai esti ma ... tz, tz, tz ... Si asa, dai meditatii la lb. romana????!!!!! Esti fantastic domnule! DE ce te bagi cu mine-n seama, nu pricep. De ce-ai intrat pe acest topic, nici atat. Un super dotat ca tine, n-are ce sa caute aici.
    Gai mars la cotet ca ne dai purci! Potaie!

    On topic
    Ramane cum am stabilt. dinamo este de tot tasul in Europa. Chiar si cu echipe de doua parale, asa cum au fost cei de la Haiduk, dinamo se face an de an de cacao.
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    [...] acea gresala involuntara [...]
    Bag de seama ca esti cam "involuntar" de felul tau.

    Dar probabil amintirea traumelor pe care le-ai suferit la ospiciu te urmareste si astazi. Saracul de tine, ai ramas marcat de abuzurile la care ai fost supus. Partea trista e ca le dezvalui fara sa-ti dai seama.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Gai mars la cotet
    Sfatul meu e sa incerci sa te controlezi, ca daca nu o sa te intorci la "fara clanta" si iar o sa fie vai si amar de fundul tau.
    [B][SIZE="5"][COLOR="Red"]DINAMO, PATRIA NOASTRA![/COLOR][/SIZE][/B]

  11. #725
    alb rosu McGrady's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Wild Wild West
    Posts
    168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Daca citesti mai atent, vei vedea ca el a inceput. Ironii de-astea de 2 bani sa le faca cu ta-su. Eu unul nu-i permit.
    Pretinzand ca el a inceput cand mesajul in care tu l-ai citat primul era cu cateva mesaje mai sus, nu face altceva decat sa demonstreze ca esti lipsit de orice urma de bun simt, desi acest aspect era deja clar pentru orice user de pe acest forum. Dar sa indraznesti sa te legi de tatal lui dupa ce spuneai pe-aici ca parintii sunt sfinti, asta deja depaseste orice limita.
    Last edited by McGrady; 3rd February 2011 at 02:15.
    [B][SIZE="5"][COLOR="Red"]DINAMO, PATRIA NOASTRA![/COLOR][/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •