Results 1 to 8 of 8

Thread: comentarii eurosport ciclism

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Galati
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    comentarii eurosport ciclism

    Baietii astia care comenteaza ciclism la Eurosport sunt sub orice critica... fara discutie nu se ridica la nivelul celor dinainte, si mai mult au o atitudine fata de unii ciclisti , si aici ma refer, in special la Lance Armstrong, comentariu care aduce cu atitudinea celor de la Antene fata de d-nul Basescu...
    Daca Lance ar fi abandonat astazi turul, jumatate din cei ce privesc la Eurosport turul ar fi renuntat sa mai suporte cu stoicism ineptiile celor doi ( tertzian @ co.);
    Daca s-au plictisit,( cum a reiesit din comentariu) sa-l astepte pe Lance la finis, care desi accidentat nu a renuntat si a terminat cursa ...inseamna ca acesti comentatori ar trebui sa ia o pauza sa ne lase comentariul original mai bine !
    Cu deosebita stima si respect un telespectator fidel din Galati !
    Va implor luati masuri !

  2. #2
    incepator simplul's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    timisoara
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    eu unul nu sunt de acord cu tine. Si mie mi-au placut Banciu cu Naum, dar cei trei mi s-au parut destul de informati si cu un comentariu cat de cat bun.

  3. #3
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by samur1 View Post
    Baietii astia care comenteaza ciclism la Eurosport sunt sub orice critica... fara discutie nu se ridica la nivelul celor dinainte, si mai mult au o atitudine fata de unii ciclisti , si aici ma refer, in special la Lance Armstrong, comentariu care aduce cu atitudinea celor de la Antene fata de d-nul Basescu...
    Daca Lance ar fi abandonat astazi turul, jumatate din cei ce privesc la Eurosport turul ar fi renuntat sa mai suporte cu stoicism ineptiile celor doi ( tertzian @ co.);
    Daca s-au plictisit,( cum a reiesit din comentariu) sa-l astepte pe Lance la finis, care desi accidentat nu a renuntat si a terminat cursa ...inseamna ca acesti comentatori ar trebui sa ia o pauza sa ne lase comentariul original mai bine !
    Cu deosebita stima si respect un telespectator fidel din Galati !
    Va implor luati masuri !
    de acord cu tine...plus atitudinea lor fata de telespectatori
    eu cand ma uit la ciclism...dau televizorul fara sonor...asa e mai bine...sa nu ii aud
    ar trebui luate neaparat masuri!
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Cred ca Naum m-ia placut si mie cel mai tare

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tobic View Post
    Cred ca Naum m-ia placut si mie cel mai tare
    Banciu & Naum sunt si de specialitate, mananca ciclismul pe paine, cum s-ar spune ! Nu-mi displac cei 2, dar diferenta este una mai mult decat vizibila...asta e...mergem mai departe si defilam cu ce avem !
    [SIZE="3"][B]"It never gets easier, you just go faster."[/B][/SIZE]Greg LeMond

  6. #6
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Naum&banciu mi.au placut cel mai mult.

  7. #7
    PhillySportsFan BobbyS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    62
    Reputatie
    1
    o petitie sa scapam si noi de Terzian nu putem face ?

  8. #8
    manager piranha's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    324
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Si mie imi e sila de Terzian & Horco, nu stiu cum naiba i-au ales pe astia comentatori. Niste indivizi plini de ei care vad biciclete doar la televizor.

    Naum & Banciu rules!
    [I]I'm tired of hearing about money, money, money. I just want to play the game, drink Pepsi, wear Reebok.[/I] - Shaquille O'Neal

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •