Results 1 to 9 of 9

Thread: Cel mai bun gazon din România

  1. #1
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1

    Cel mai bun gazon din România

    După părerea mea cele mai bune trei gazoane din ROMÂNIA sunt la Brașov, la Universitate Craiova și la Piatra-Neamț.
    Leave me alone!

  2. #2
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    de Bistrita se pare ca uitasi !

    Schumi? the only one!

  3. #3
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Cel mai bun gazon din tara este fara discutie la Brasov. Insa nu trebuie sa le neglijam pe celelalte : Piatra si Craiova (putin la FC National in Cotroceni) :o

  4. #4
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Din tzara,adica nu numai din divizia A,aceste terenuri sunt:Milcovul(Focsani).Electrica(Timisoara),"noul" Lia Manoliu shi alte' doar cateva din pacate

  5. #5
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Intr-adevar Electrica (fosta Ripensia) are un super gazon. Pacat ca nici in Divizia C n-a mai fost loc de ei.

  6. #6
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    In Timisoara peste tot sunt terenuri bune,chiar si CFR-ul anul asta in D a avut super gazon,la fel si UMT-ul,chiar daca stadionul e de divizia C,gazonul e de A.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  7. #7
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by justafan
    Din tzara,adica nu numai din divizia A,aceste terenuri sunt:Milcovul(Focsani).Electrica(Timisoara),"noul" Lia Manoliu shi alte' doar cateva din pacate
    Te cheama Oprisan? gazonul din Craiova e PERFECT , de fapt "Ion Oblemenco" este singurul loc din tara ,la aceasta ora care dispune de toate avantajele: Gazon,tribune,nocturna,public,infrastructura. Credeam ca asta e deja o axioma .

  8. #8
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Nu ma cheama Oprishan,dar am vazut terenul "National" la meciul de rugby:Romania-England Conference shi dupa 5 min. mi-am dat seama ca nu se joaca in Anglia,asta dupa ce am vazut o parte din tribuna(goala shi tricolora )!!!N-am precizat Craiova pt. ca totzi shtim deja ce gazon e acolo,shi dupa aceea trebuia sa zic ca nici Brasov n-are gazon rau,etc.

  9. #9
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Și la Bacău e gazon bun. Le-ați văzut pe cele de la Tg.-Neamț. Sunt mai bune (3) decât cel de la Piatra. Deci e clar..... gazonuri ca în Anglia (aproape )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •