Results 1 to 6 of 6

Thread: Arena Mihai Flamaropol

  1. #1
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1

    Arena Mihai Flamaropol

    Am auzit ca sunt nu stiu ce probleme cu infrastructura patinoarului Mihai Flamaropol si ca s-ar putea ca la toamna meciurile de hochei din divizia A sa nu se joace la Bucuresti ci la Galati. Stie cineva mai multe amanunte in legatura cu asta?

  2. #2
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Cam asa e, ca structura de rezistenta este extrem de slabita si exista pericolul sa se prabuseasca tavanul. Insa Steaua se pare ca face presiuni la FRH sa amane reparatiile pentru primavara anului viitor, sa joace meciurile de pe teren propriu la Bucuresti, nu la SfGheorghe sau Galati, insa nu stiu cat de bine e ceea ce fac ei, ca daca mor oameni...

  3. #3
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Pai parca de abia au construit patinoarul acum cativa ani iar intr-un an, daca nu chiar doi ani la randul, au avut probleme cu sistemul de racire al apei. Acum au probleme cu acoperisul? What's next?

  4. #4
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Dar ce au pazit in pauza competitionala de nu au reparat acoperishul ? Ca in 7 luni de zile puteau sa o faca. Romania...ce tzara infecta ! Avem si noi 4 patinuare si nici de alea nu ne ingrijim.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    14
    Reputatie
    1

    patinoar

    Patinoarul Mihai Flamaropol din Bucuresti s-a deschis saptamana trecuta strict pt sportivi , care si-au inceput deja antrenamentele . Timpul de antrenament este impartit intre Federatia Romana de Hochei si Federatia Romana de Patinaj .

  6. #6
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Programul cu publicul s-a deschis deja de doua saptamani...ciudat deoarece anul trecut s-a deschis muuult mai tarziu parca prin decembrie o fii din lipsa banilor??
    eh...esentialul era ca s-a deschis programul cu publicul asa ca amatorii sa devoreze gheatza asa cum voi face eu facand parte din public acum
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •