View Poll Results: Este Piturca antrenorul potrivit pentru un finantator ca Becali?

Voters
19. You may not vote on this poll
  • Da

    14 73.68%
  • Nu

    5 26.32%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 52

Thread: Piþurcã este 100% antrenorul Stelei!

  1. #22
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Urez Bun venit noului antrenor,indiferent cine va fi.Respectele mele Stoichita,ti-ai facut datoria la Steaua,iti multumim.Indiferent de ce vor zice unii sau altii,esti un antrenor bun,bafta multa oriunde vei ajunge.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #23
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Piturca e strateg bun si dupa cum au spus-o si altii,e cea mai buna solutie in momentul asta pt Steaua.
    Tot respectul si pt Stoichita,la lotul pe care l-a avut la dispozitie nu cred ca se putea o clasare mai buna decat locul 4.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  3. #24
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Bai Cristi,ce-ai visat de ne-ai vizitat?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #25
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0

    Piturca,noul antrenor al Stelei.

    Victor Piturca va fi oficial antrenorul Stelei de pe 1 iunie. Fostul selectioner a acceptat propunerea facuta de Gigi Becali dupa ce i s-au prezentat garantii financiare si va fi prezentat saptamana viitoare.
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...-da-stelei.htm
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #26
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    @Hinghi,din graba am uitat ca mai avem un thread cu revenirea lui Piturca.Stergel-l sau include-l in celalalt.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #27
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    @Hinghi,din graba ......
    ...din prea mult entuziasm
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    E bine cu Pitzi !

  8. #29
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Piti,piti lasa-ne lasa-ne lasa-ne...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  9. #30
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    in sfarsit o veste buna! Aceasta stire imi readuce un fel de speranta pentru viitor!!! Sincer, piturca este antrenorul mult mai bun decat stoichita!!
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  10. #31
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    CAMPIONATUL VIITOR ESTE CA SI LUAT
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  11. #32
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Ebbe,aici nu e vorba de antrenor...ci de cioban!Piturca,din pacate nu va avea parte de sustinerea niciuneai dintre peluze!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  12. #33
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    In sfarsit aud aceasta veste! Imi readuce un fel de speranta pentru viitor! Hagi era optimal, dar a doua alegere era clara: Piturca! CAMPIONATUL ESTE CA SI LUAT
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  13. #34
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    Cu rezultate bune optine orice antrenor sustinerea dorita. Daca o optine mai devreme, atunci succesele sunt si mai posibile! Asa ca nu putem sa zicem de la inceput ca nu va face nimica. Daca il sustinem pe Piti si pe jucatori, succesele sunt mai probabile.
    De Becali nu mai vreau sa vorbesc
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  14. #35
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Dar nu intelegi ca nu Piturca e problema...indiferent de rezultat becali va fi contestat!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  15. #36
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    Aceasta tema am discutat-o destul si eu zic in continuare ca contestarea lui BEcali nu il va goni din Ghencea. Din contra, Becali incapatanat fiind, nu se va lasa ,,batut de suporterii". El considera aceasta cearta ca un adevarat razboi, pe care nu il vrea sa il piarda. Daca ar pleca de la Steaua, ar insemna pentru el un razboi pierdut. La ,,onoarea" lui, iti inchipui ce greu de suportat ar fi. Asa ca toata aceasta cearta nu ajuta pe NIMENI!
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  16. #37
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Eu unu ca stelist pot sa ma multumesc cu meciurile CSA-ului(handbal,baschet,hockey,rugby)...in schimba becali nu poate sa fie multumit cu locurile 4-6...implicit el nu v-a mai aveam bani...deci automat va pleca!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  17. #38
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    Eu nu zic, ca nu ar fi bine daca ar pleca, dar nu stiu daca va pleca..... Si daca pana cand se intampla ce zici tu, Steaua nu va fi complet la podea! Riscul e cam mare. Ca inca mai este de salvata echipa, dar nu stiu cat timp mai este asa!
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  18. #39
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    o sa joace turca cu piturca
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  19. #40
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Cu Piturca,echipa are sanse clare la locul 1.Ce am mai asteptat sa luam campionatul ....
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  20. #41
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    tot atat de clare cum a avut nationala sanse de calificare la CM 2010 ....... 1-2 cu Austria ....0-3 cu Lituania
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  21. #42
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Radu View Post
    Dar nu intelegi ca nu Piturca e problema...indiferent de rezultat becali va fi contestat!
    Becali poate fi injurat.
    Dar cu Stoichita ce aveati de impartit?Omul a fost injurat de la primul meci, de parca era el vinovat ca a plecat Bergodi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •