Results 1 to 8 of 8

Thread: cat trebuie sa il mai suportam pe jegul asta de J. Bond?

  1. #1
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1

    cat trebuie sa il mai suportam pe jegul asta de J. Bond?

    astazi 40 mii oameni s-au strans sa protesteze, iar el mananca rahat cu apa rece.
    bag p#la. eu nu mai rezist in tara asta de rahat in care un ***** cu ochi posteaza la comanda pe #politica

  2. #2
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Era inevitabil sa se ajunga aici. Postacul este exasperant si pe fondul asta de nervozitate, jegu' continua imperturbabil sa-si faca treaba de activist de partid. Sa se spele pe cap cu el aia care-l sustin pe nenorocitul care se ascunde in spatele nick-ului Bond.
    Last edited by Tyler Durden; 19th May 2010 at 14:34.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #3
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    stii ce-i amuzant? noi vrem o revolutie, vrem sa ii dam jos pe nenorocitii astia, dar nu-i putem da bann unui sclav basist

    caca-m-as pe tara asta

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    treadul este de maxima mare actualitate luind in considerare foametea in care ne baga nenorocitii de la guvernare si este binevenit OLS-ului mult prea procupat de rapid, steaua, dinamo, federeri, plusenci sau alti luptatori de wrestling , bravo Relansate! Plm, traim intr-o tara in care grimasele din jurul gurii sunt indreptate in jos... asta m-a frapat acum multi multi ani, la prima iesire din tara (in Danemarca) ca batranii nostri au ridurile de expresie indreptate in jos ia vesticii in sus... de la prea mult ras.

    *



    Acum ma duc sa-l denigrez pe moldovean!

    PS. Daca are careva sange in instalatie sa mute treadul asta pe politica!
    Last edited by leodacin; 20th May 2010 at 23:29. Reason: * fara jigniri

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    bond nu este un user.
    gabriel nu este un user.
    Hoara nu este un user.
    Ei si cei ca ei sunt membri sau membre de partid.Ei sunt insusi partidul.Odata cu disparitia ciumei portocalii dispar si ei si devin niste bieti asistati sociali!

  6. #6
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    bond nu este un user.
    gabriel nu este un user.
    Hoara nu este un user.
    Ei si cei ca ei sunt membri sau membre de partid.Ei sunt insusi partidul.Odata cu disparitia ciumei portocalii dispar si ei si devin niste bieti asistati sociali!
    bai postacule... [...] a lui Ciuhandu de la Timisoara!!
    ai vazut ca te iau aproape toti in baza pe 365 cu ineptiile tale de postac, nu mai postezi acolo ca sa nu fii ridicol... si acum ai ajuns sa aberezi si pe acest forum
    [...]... parca ti-am mai zis o data sa nu mai faci pe altii in virtual ceea ce esti tu de fapt in realitate! lasa macar pe altii sa spuna asa ceva, daca asta cred ei!
    ps: si daca mai vad o data ca imi postezi numele in toate ineptiile tale de postac... chiar ca promit ca am sa-mi fac timp o data sa dau de tine pe la Timisoara. si daca ma chinui putin, cred ca si stiu pe unde o sa dau de tine pe acolo.
    Last edited by Marius; 20th May 2010 at 15:42. Reason: jigniri
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Sa vii imbracat in oranj ca sa nu te confund!

  8. #8
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    In sfarsit Bond a capatat ceea ce merita, cateva glanduri peste falci i-au mai imbujorat fata palida.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •