View Poll Results: Merita CFR Cluj si fanii sai respect?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Da, pentru ca sunt exemplul clar al succesului facut cu cap si corectitudine

    31 65.96%
  • Nu, pentru ca orice meci castigat de ei e cumparat cu Mastercard si au suporteri jenanti

    16 34.04%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 135

Thread: Merita respect CFR Cluj si fanii ei?

  1. #1
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1

    Merita respect CFR Cluj si fanii ei?

    Cu o istorie bicentenara, plina de glorie, cu cele mai recente titluri (doua la numar) fiind cumparate, castigate pardon, acum recent, CFR Cluj paseste cu mandrie spre Liga Campionilor, avand in spate un stadion arhiplin meci de meci, si inca cel putin 3 milioane de romani in spate care ii tin pumnii. Intrebarea este, merita CFR Cluj si fanii, suporterii, spectatorii ei respect din partea celorlalte competitoare si a fanilor adversi? Merita progeniturile infame ale fotbalului modern respectul nostru, al vostru, al tau?

  2. #2
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    De ce nu ar merita fanii CFR-ului respect? Ca nu sparg capete?

    In ceea ce priveste cealalta intrebare, nu stiu, poate nici o echipa nu ar fi meritat sezonul asta titlul de campioana.
    Am zis!

  3. #3
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zebe View Post
    De ce nu ar merita fanii CFR-ului respect? Ca nu sparg capete?
    In primul rand pentru ca majoritatea sunt tradatori, in al doilea rand pentru ca sunt platiti. Mai gandeste-te si tu la motive

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Posts
    83
    Reputatie
    0
    Merita sau nu chiar nu cred ca te intereseaza pe tine! E clar ca tu ca suporter al lui u nu meriti respect! Un suporter adevarat isi vede de propria echipa si nu se remarca ironizand adversarul!
    Adevarul e ca nici nu vrem respectul nimanui!

  5. #5
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ce dileme au unii...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #6
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Da, pentru ca sunt exemplul clar al succesului facut cu cap si corectitudine

  7. #7
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    In primul rand pentru ca majoritatea sunt tradatori, in al doilea rand pentru ca sunt platiti. Mai gandeste-te si tu la motive
    Ma BBB-ule, zi-mi si mie cum sa-mi ridic si eu ajutorul social de suporter CFR ca pana acum am facut numa munca voluntara!
    Hai ca dau o bere din prima solda!

  8. #8
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    Penibil topic.

  9. #9
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    de ce-i penibil?
    BA! care de-aici nu ma respecta? ca-l ia mama lu' dracu'
    ...macar pe noi, cfr-stii astia vechi, fara dinti in gura si cu plamanu' scos pt a incapea ficatu...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Posts
    83
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    de ce-i penibil?
    BA! care de-aici nu ma respecta? ca-l ia mama lu' dracu'
    ...macar pe noi, cfr-stii astia vechi, fara dinti in gura si cu plamanu' scos pt a incapea ficatu...
    Ai aparut ca ciuperca dupa ploaie si te dai mare ultras pe aici! u-ist sub acoperire ce esti, adica suntem!
    Abia astept sa cadem in "judeteana" sau campionatul interfabrici sa tin iar cu ei!

  11. #11
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cadu View Post
    Ai aparut ca ciuperca dupa ploaie si te dai mare ultras pe aici! u-ist sub acoperire ce esti, adica suntem!
    Abia astept sa cadem in "judeteana" sau campionatul interfabrici sa tin iar cu ei!

    tu cine esti mai pionierule?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Posts
    83
    Reputatie
    0
    Atotputernicul sau preafericitul, dupa ziua de ieri!

  13. #13
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ess, eu cred ca e Atotstivuitorul in persoana.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #14
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    E penibil pentru ca e un topic facut de un CLUJEAN, suporter al unei echipe care n-are treaba cu lupta pentru titlu, n-are treaba deocamdata nici macar cu Liga I. Tot felul de specimene s-au adunat prin Cluj...

  15. #15
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    E hai....las-o balta......specimenele alea cam sunt cfr-iste, in marea lor majoritate. Ce-i clujean din tata-n fiu tine cu U.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #16
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Ce ma, n-am voie sa spun ca un ***** pute decat daca-l miros inainte? Mai lasa povestea aia cu performanta, nu intelegi odata ca noua clujenilor nu ne pasa de performantele voastre? Kk-mash pe ele titluri nascute prin cezariana cumparate cu forinti, ca de aia nu mai pot eu Cand Ion Moina era un vulcan cu 35.000 de oameni in el, voi erati pe lista lui Dumnezeu la categoria "specimene nefericite, de creat astazi"

  17. #17
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Posts
    83
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Ce ma, n-am voie sa spun ca un ***** pute decat daca-l miros inainte?
    Daca tu spui, noi nu am pus niciodata botul acolo!

  18. #18
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    E hai....las-o balta......specimenele alea cam sunt cfr-iste, in marea lor majoritate. Ce-i clujean din tata-n fiu tine cu U.
    ce le stii tu pe toate, ciocoflendere

    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Ce ma, n-am voie sa spun ca un ***** pute decat daca-l miros inainte? Mai lasa povestea aia cu performanta, nu intelegi odata ca noua clujenilor nu ne pasa de performantele voastre? Kk-mash pe ele titluri nascute prin cezariana cumparate cu forinti, ca de aia nu mai pot eu
    tzar trebui un pic de valoare, sau buci albastre, sau scrot elastic sa te poti caca pe asa ceva...
    nici cacarea asta nu-i asa o bazaconie, pe cat pare. mai ales ca:
    OZO SZEP OZO SZEP/ UNGHIA DIN GAT INTEP...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  19. #19
    junior
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    Ce-i clujean din tata-n fiu e un patriot local si tine cu tot ce inseamna "clujean". Patriotismul local din Cluj e mult mai mare decat in alte orase. Tocmai ca acei clujeni care n-au o minima doza de patriotism local sunt "vinituri" de peste mari si tari.

  20. #20
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Gainer da romanica. Ce de cuvinte aranjate, consoane si pasiune, parfum si culoare peaici. FORZA chefereu, nu? Bravo ma echipa de Brazilieni/Portughezi/Italieni/etc. Apropo, la anul vom vedea cate 2 cheferisti la fiecare nou promovata?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #21
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Titlul asta a fost cumparat cu leva si cu "mancare pe viata pt cei 15 frati"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •