View Poll Results: Pronostic

Voters
29. You may not vote on this poll
  • victorie Australia

    4 13.79%
  • victorie Serbia

    20 68.97%
  • egal

    5 17.24%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 132 of 132

Thread: Meciul 6: Australia - Serbia 2-1

  1. #127
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Galop de sanatate pt canguri....
    Ce-am nimerit-o...
    Oricum, pacat, am ramas fara luptatori patrioti neinfricati, la cupa asta mondiala.....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #128
    Registered User
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    0
    Eu am adormit la pauza. Ma durea masea-ua si am zis sa stau un pic pe perna si ala am fost, La cat au fugut sarbii si la cat de des ajungeau la poarta alora, ma gandeam ca or sa bata.

  3. #129
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    si unde-i contradictia cu ce am scris eu?
    Elvetia nu trebuie sa bata neaparat cu 3-0 sau la 3 goluri diferenta ca sa se califice.

  4. #130
    sport legend gorefest's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Germania si-a facut treaba in stil nemtesc , pragmatic , scurt si la obiect ... pacat ca sarbii au fost suficient de cretini ca sa nu profite de pe urma acestui rezultat ....pfoai si ce traseu facil ar fi avut fraierii ...mai rar gasesti asa ceva .... oricum , felicitari Australiei , felicitari svabilor , nu-mi convine deloc ca s-a calificat ghana (de departe oportunista de kakao a mondialului ) dar , nu am ce face ...ai mei au pierdut pe propria prostie ...a dracului de mentalitate balkanika de o avem astia merg pe principiul " tek kada izgubič sve , slobodan si da radič sve ....traduèere ....doar atunci cand ai pierdut totul , esti liber sa faci totul " ei cred ca asta fac acum ...in orice caz , cu sansa pe care au avut-o la mondialul asta nu stiu cand or sa se mai intalneasca

  5. #131
    sport legend gorefest's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grinco View Post
    Sarbii sunt cei mai romani de la Mondiale
    Oni barem igraju fudbal . . . A onaj retard zna samo da seta frizuru , da se krsti i pokazuje 3 prsta ...

  6. #132
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    nu as paria ca nu trece Danemarca si Elvetia mai de parte, inca au sanse foarte bune
    deci danemarca out, iar una dintre elvetia si spania cu sanse foarte mari sa mearga acasa...din nou, jalnica prestatie, nu numai ca sud americanii si usa merg in val, dar si asiaticii se tin bine ...ce pot sa spun ,traditie in fotbal domnule, 70 de ani de fotal pe paine
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •