Results 1 to 12 of 12

Thread: bazine de inot

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    baia mare
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Question bazine de inot

    Stiti cumva o piscina unde se poate inota in liniste fara prea multa agitatie imprejur?
    Daca aveti vreo idee sau chiar cunoasteti locatii, va rog sa ma anuntati

  2. #2
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    daca stiu in Bucuresti vii de la Baia Mare?

  3. #3
    scout sotostone's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    729
    Reputatie
    1
    hai raspunde la intrebare... ca stiu si eu in Bucuresti !
    [COLOR=Red]Don't spend 2 much time thinking... just think more about spending it [/COLOR]

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    la braila este un bazin, acolo fac eu antrenamente, chiar am si vazut-o pe diana mocanu de cateva ori acolo, este antrenoare!

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    43
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kito
    Stiti cumva o piscina unde se poate inota in liniste fara prea multa agitatie imprejur?
    Daca aveti vreo idee sau chiar cunoasteti locatii, va rog sa ma anuntati
    fara prea multa agitatie,adica cu culoaru gol?
    ca daca vrei cred ca gasesti destule bazine cam goale dimineata pe la 5 sau 6.asta daca tre trezesti pe la orele alea si chiar vrei sa inoti fara multa agitatie.

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Unhappy bazin de inot

    buna .......caut si eu un bazin de inot. nu-mi place sa ma duc la strand,e prea multa agitatie

  7. #7
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    In Romania sunt prea putine bazine de inot in comparatie cu locurile ocupate la Mondiale si Europene (ma refer la polo). Un sport atat de frumos este neglijat total.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  8. #8
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Pai ce are bazinul de la Baia Mare?
    In alta ordine de idei,da,la Oradea sunt 3 bazine:1 acoperit,unul olimpic descoperit si unul scurt dar care e folosit si de saritori(dac-or mai fi).
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    la pitesti, my hometown, se afla unul dintre cele mai misto bazine olimpice din tara, dar cum eu sunt acum student la bucuresti m-ar interesa sa stiu pe aici unde ma pot duce sa imi mai dezmortesc spatele si sa fac cateva ture de bazin.
    daca cunoasteti o piscina cu preturi studentesti va rog sa ma anuntati!

  10. #10
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Bazine de inot in toate judetele Comenteaza si tu!
    Print | Trimite email


    PROGRAM Un program privind constructia de bazine de inot olimpice, semi-olimpice si scolare se va derula in toate judetele tarii, atat in mediul urban, cat si in cel rural, potrivit proiectului de hotarare a guvernului, anunta Newsin. Programul pilot "bazine de inot" este elaborat de Ministerul Transporturilor, Constructiilor si Turismului (MTCT), urmand sa se construiasca trei tipuri de bazine. Bazinele olimpice, cu 10 culoare, sunt destinate oraselor cu peste 150.000 de locuitori. Bazinele de polo sunt destinate localitatilor cu o po****tie cuprinsa intre 35.000 si 150.000 de locuitori, iar in localitatile cu pana la 35.000 de locuitori vor fi construite bazine didactic-scolare. Bazinele vor fi realizate tinandu-se cont de recomandarile Federatiei Romane de Polo si Federatiei internationale de Natatie Amatoare, iar finantarea se face de la bugetul de stat si al consiliilor locale. Programul pentru constructia celor 70 de bazine va beneficia de un buget de 116 milioane de euro.
    http://www.compact.info.ro/index.php...l&art_id=22143

    SUnt curios daca o fi ca proiectul cu celel 400 de sali...care oricum sau fauct cam prost dar macar s-au cam facut
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kito View Post
    Stiti cumva o piscina unde se poate inota in liniste fara prea multa agitatie imprejur?
    Daca aveti vreo idee sau chiar cunoasteti locatii, va rog sa ma anuntati
    Exista bazin de inot SUPER in zona Iancului pe str.Elev Stefan Stefanescu nr.66 este nou si este excelent, vedeti www.bery-fitness-spa.ro
    Attached Images Attached Images

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Exista bazin de inot SUPER in zona Iancului pe str.Elev Stefan Stefanescu nr.66 este nou si este excelent, vedeti www.bery-fitness-spa.ro
    Attached Images Attached Images

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •