Page 53 of 171 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast
Results 1,093 to 1,113 of 3578

Thread: CFR Cluj

  1. #1093
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Hamsterutz te astept in Cluj eu zic ca mai bine e sa stai acasa ca oricum nu ai ce cauta la galeria niciunei echipe eventual la galeria lui U ca numai acolo mai sunt din astia ca tine so......see u later.....si sper sa nu mai postezi aici ca nu are rost! Oricum esti de prost gust copile! Si inca ceva ti-a pus poza aia ca sa pari mai dur sau ce? No Chance.......ca bine zice valy gaseste-ti omule o fata.....poate ti-ar prinde bine!
    Si ai grija cum vorbesti cu fetele badarane'
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  2. #1094
    junior raducubengosu's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    tot respectu pt voi...ati fost mai buni in turul campionatului dar feriti-va ca venim din urma si (acu nu dar poate la anu) trecem peste voi....ar fi ceva sa va lasam un punct cand venim la voi in retur......la noi acasa ati castigat un punct cu greu...si repet(fara suparare) cu tot respectu pt voi....ATI fost mai buni
    FORZA POLI IASI

  3. #1095
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    1- nu am injurat pe nimeni
    2-imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar ce sa fac am spus doar adevarul
    3-vb cu fetele cum vreau si cum imi vine mie.
    4-ba chiar am sa vin si chiar am sa vad daca patesc ceva, ca prea periculosi va credeti
    5-vb unde vreau cum vreau si cand vreau
    6-nu am de ce sa-mi iau avertisement, nu am injurat deci!!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  4. #1096
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Iti place tie sa fi organizant. Ai punctat ideile principale ca la scoala. Bine ma baiete. Ai 10 de la mine. Acuma poti totusi sa ne lasi? Ca deja devii obositor.
    PS Raducu bengosu, eu nu cred ca mai apucati un an in A. Sincer.

  5. #1097
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Lasa Hamste ca numa prostii se bat la meciuri. Dupa cum ai zis... Te las sa te gandesti si sa-ti revizuiesti textul. Concluziile de unul singur!
    Dar LASA-NE!

  6. #1098
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    iaca in ciuda voastra nu va las sa va crape inima in voi.
    P.S. roxana nu eu am zis ca " sa vedem daca mai pleci din cluj" deci ti-ai atribuit singura calificativu ala. ti-e si lu andrei ala!!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  7. #1099
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    Hai CFR!!

    In anii 70 eu nu am vazut niciodata CFR-ul echipata in visiniu. Cirlan e portar dupa 80', dar si atunci inca erau echipati in alb-violet. Si atunci asa se scria prin ziare, nu stiu de ce e acuma alb-visiniu. Cei de la adevarul scriu cum stia toata lumea si stiam si eu. Culorile de pe steagurile galeriei in ani 70 erau alb-violet. CLAR. Chiar si acum recent de 2-3 ani, steagurile s-au facut in alb-violet pentru ca asa era...apoi echipa a tot imbracat culorile visinii si steagurile s-au schimbat incet-incet.
    Nu stiu ce sa zic. Se pare cum vremurile s-au schimbat asa s-au schimbat si culorile. Dupa atitia ani de B si C....violetul a "virat" in visiniu asa cite putin se pare.

    E un pic ciudat si pentru mine, eu asa stiam CFR-ul in alb-violet.
    Daca astea sint culorile pe care le vor ei, e OK, noi tinem tot cu CFR-ul. Right?

    HAI CFR!!!

  8. #1100
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ma gandesc sa trimit un mail la club sa intreb care e treaba. Sa aflu un raspuns mai oficial. Si eu asa stiam ca au fost alb-violet candva.

  9. #1101
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blue


    DAR VIN SI EU CU O INTREBARE :
    SICER, DUPA TINE, PROMOVATZI IN URMATORII 10 ANI?
    Eu fac pariu ca nu promovatzi decat poate dupa o fuziune cu "U" Cluj (care are majoritatea suporterilor) si o ... infuzie de .... ceva banutzi
    numai sa nu se darame stadionul Municipal pana atunci.
    Auzi mah, da' placutze bilingve la stadion avetzi?
    Uite alt infatuat. Da promovam in urmatorii 10 ani. De altfel am si facut-o. Si fara nici o fuziune cu amaratii de pe municipal care poate sa se darame for all I care.
    Placute bilingve la stadion nu avem dar abia ii asteptam pe "cei mai cei dintre romani" sa le-o tragem si sa-i bagam in B!
    ARDEALUL SI BANATUL IN A!

  10. #1102
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    iaca in ciuda voastra nu va las sa va crape inima in voi.
    P.S. roxana nu eu am zis ca " sa vedem daca mai pleci din cluj" deci ti-ai atribuit singura calificativu ala. ti-e si lu andrei ala!!!
    Hamste? Ce vrei sa spui baiatule ca nu inteleg... Mi-e ce? Sau vrei sa zici "tie"? Lasa baiate.... Invata sa scrii romaneste si dupa aia mai vorbim!

  11. #1103
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Hamsterila deja ai devenit o gluma proasta. Deja e chiar plictisitor sa iti citesc scrierile. Te-ai facut de ras pe aici, bravo tie. Acum mai bine pune mana pe o carte de gramatica si pe noi ignora-ne. Daca tot esti prieten cu stim noi cine, spune-i sa-ti recomande niste site-uri de ale lor si scrie acolo.
    Dar cel mai bine ar fi sa-ti gasesti totusi o gagica sa o mai schimbi pe Manuela ca numa' te prosteste de cap.
    FORZA CFR! MANDRU CA SUNT ARDELEAN!

  12. #1104
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Hamsterila deja ai devenit o gluma proasta. Deja e chiar plictisitor sa iti citesc scrierile. Te-ai facut de ras pe aici, bravo tie. Acum mai bine pune mana pe o carte de gramatica si pe noi ignora-ne. Daca tot esti prieten cu stim noi cine, spune-i sa-ti recomande niste site-uri de ale lor si scrie acolo.
    Dar cel mai bine ar fi sa-ti gasesti totusi o gagica sa o mai schimbi pe Manuela ca numa' te prosteste de cap.
    FORZA CFR! MANDRU CA SUNT ARDELEAN!
    ti-am zis ca am gagica de dinainte sa stii tu ce-i aia . dap am gresit din graba am scris ti-e in loc de tie. si daca eu sunt prost e clar, bv voua ca suntetzi voi desteptzi.
    sa revenim la topic. hmmm mai misto ar fi echipamentele voastre in alb-violet si nu alb-visiniu, da acuma depinde de club. dar sa nu aiba prea mult violet cum au cei de la poli timisoara ca bate la ochi, mai mult alb. parerea mea.
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  13. #1105
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    Hai Cfr!!

    Ma niste poze faine din meciul cu Dinamo lipsesc tare mult. Nu puteti face rost de niste poze din meciul ala in care am fugarit ciini prin GRUIA?

  14. #1106
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Vezi ca e Razvi la Poze si imagini care a zis ca are ceva. I-am zis sa-ti dea un pm.

  15. #1107
    junior raducubengosu's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    baieti hai nu va mai certati...voi anu asta ati cam scapat de retrogradare...noi mai avem de luptat...oricum ne intalnim si la anu asculta ce zic io

  16. #1108
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Eu sper sa scapati de retrogradare..... Dar... sincer... am mari indoieli!
    N-ar fi rau ca, cat mai multe echipe din provincie sa fie in fruntea clasamentului si sa-i doboram pe mitici ca prea tari se cred! Oricum BAFTA!

  17. #1109
    junior raducubengosu's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    si io sper sa fim mai multi din provincie..dupa primele 3-4 etape nu ai sa mai ai indoieli....si asteptati-ne ca venim la voi sa va batem acasa

  18. #1110
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Nici o sansa! Poate mergem si la sa-ti treaca mai repede supararea in urma infrangerii.

  19. #1111
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roxana_cj
    Nici o sansa! Poate mergem si la sa-ti treaca mai repede supararea in urma infrangerii.
    chiar imi place ideea, mai vb pana la meci numai ca nush cine o sa planga
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  20. #1112
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Nima.. ca am pierdut cu Gazu.(0-1)...de fapt ce sa mai si comentezi la un meci disputat in conditii de mocirla. Sper ca a fost o sedinta buna pt. meciul de la Timisoara.
    Bun, HA CFRuu!!

    Mi se pare un pic ciudat ca consiliul local a alocat aproape aceasi suma CFR -ului si celeilate echipe din B. Nu mi se pare corect dupa rezultatele obtinute.
    Daca cealalta echipa ar fi fost la lupta pt promovare atunci da. In retur ar trebui sa se descurce cu mult mai putin dupa tot ce au facut in tur.
    (sumele au fost 15 miliarde pt CFR si 14.5 miliarde pt cealalta echipa).

  21. #1113
    CFR-ist
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    am eu poze de la meciu cu dinamo.........spuneti-mi o adresa de mail sa vi le trimit sa le puneti........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •