Page 103 of 171 FirstFirst ... 35393101102103104105113153 ... LastLast
Results 2,143 to 2,163 of 3578

Thread: CFR Cluj

  1. #2143
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Ca de obicei hartia igienica pe care unii o numesc ziar da cu bata-n balta, ala care a scris articolul pun pariu ca n-a fost niciodata pe Moina sau in gruia... Macar pe Moina exista dusuri, terenuri de antrenament, parcare... Dar oricum cine dracu` credeti ca va lasa sa ne imputiti stadionul
    Si in cazul foarte putin probabil ca ati ajunge in UEFA nu ati putea juca nici in gruia si nici pe alt stadion din Ardeal, probabil la Ploiesti v-ati duce ca si asa pe Astra nu joaca nimeni, si daca tot mergeti acolo, nu vreti sa va mutati de tot acolo, ca noi nu ne suparam
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  2. #2144
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    CFR e echipa Clujului

    Hai CFR, Hai CFR


    CFR-ul a dovedit cine e singura echipa a Clujului, degeaba vorbiti de trecut si de stadioane, performanta conteaza si..... cum e destul de clar pentru toti [B]CFR e echipa de aur a Clujului. Hai sa-i lasam pe U-isti, ca U e o echipa a trecutului. Suporteri ai trecutului:mergeti frumos la meciurile matinale si aplaudati CFR-ul in camerele voastre intunecate ascunsi de vazul lumii, sau daca vreti va lasam sa intrati pe GRUIA si sa aplaudati impreuna cu noi, dar numai daca strigati : HAI CFR, HAI CFR!!!! Asta e, e cazul sa va obisnuiti.......


    Cluj-Napoca este orasul meu
    Alb si visiniu voi purta mereu!

  3. #2145
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Ma baiatule daca ai stii un pic de istorie ti-ai tine gura, cum se numea atunci cefere-ul vostru? Hai ca-ti zic io ii zicea Vasas(Fierarul), ati fost infiintati de catre autoritatile maghiare purtand numele unei echipe din Budapesta, frumoasa istorie aveti, n-am ce zice...

    Cat despre Intertoto las-o moarta ea a fost creata ca sa ofere o posibilitate de accedere in UEFA unor echipe mari, ca alea pe care le-ai enumerat tu, care au avut evolutii modeste in sezonul trecut...

    Nu conteaza ultima performanta, conteaza intreg palmaresul, vezi ca l-am scris pe undeva...

    BTW Intertoto se scrie intr-un cuvant...

    Mai..... Ce destept esti. Macar ascunde-ti INVIDIA, ca te comporti ca o femeie istertica si geloasa.... Mai bine hai in Gruia sa vezi meci adevarat.Sau ai fost????? Mi s-a parut mie sau ai si strigat HAI CFR, HAI CFR!!!!

    Nasol de tine.... Mi-e mila, esti tare obosit, probabil de la trezitul devreme, ca nu-i usor sa te trezesti sambata dimineata ca sa vezi un meci, care..... pan la urma te dezamageste total, nu???

    Nu mai are rost....CFR e pe primul loc in CLUJ. SI.... in curand va fi pe primul loc in tara.

  4. #2146
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Da CFR ESTE ECHIPA ARDEALULUI!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  5. #2147
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eni
    Hai CFR, Hai CFR


    CFR-ul a dovedit cine e singura echipa a Clujului, degeaba vorbiti de trecut si de stadioane, performanta conteaza si..... cum e destul de clar pentru toti CFR e echipa de aur a Clujului. Hai sa-i lasam pe U-isti, ca U e o echipa a trecutului. Suporteri ai trecutului:mergeti frumos la meciurile matinale si aplaudati CFR-ul in camerele voastre intunecate ascunsi de vazul lumii, sau daca vreti va lasam sa intrati pe GRUIA si sa aplaudati impreuna cu noi, dar numai daca strigati : HAI CFR, HAI CFR!!!! Asta e, e cazul sa va obisnuiti.......


    Cluj-Napoca este orasul meu
    Alb si visiniu voi purta mereu!
    Prima oara invata sa pui o fraza cu bold, ca am vazut ca ai incercat da` n-ai reusit, ce sa-i faci, calculatoarele sunt ceva nou pe acolo pe unde stai tu..
    Deci ca sa pui ceva bold pui asa un b intre paranteze patrate [] iar cand vrei sa inchizi boldul pui /b intre aceleasi paranteze []... e chiar usor, se pare ca nu pentru toata lumea...

    Tampeniile pe care le debitai tu cu invitatia in gruia, nu mersi, nu o sa va onoram cu prezenta noastra selecta in cocina voastra infecta ...

    Si daca pentru tine ora 11 e chiar asa devreme, ar trebui sincer sa-ti gasesti o ocupatie, nu sa dormi pana la ora aia ca esti intretinut de mamicuta si taticutu`...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  6. #2148
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Prima oara invata sa pui o fraza cu bold, ca am vazut ca ai incercat da` n-ai reusit, ce sa-i faci, calculatoarele sunt ceva nou pe acolo pe unde stai tu..
    Deci ca sa pui ceva bold pui asa un b intre paranteze patrate [] iar cand vrei sa inchizi boldul pui /b intre aceleasi paranteze []... e chiar usor, se pare ca nu pentru toata lumea...

    Tampeniile pe care le debitai tu cu invitatia in gruia, nu mersi, nu o sa va onoram cu prezenta noastra selecta in cocina voastra infecta ...

    Si daca pentru tine ora 11 e chiar asa devreme, ar trebui sincer sa-ti gasesti o ocupatia, nu sa dormi pana la ora aia ca esti intretinut de mamicuta si taticutu`...

    Hai ca asta mi-ai zis-o mai smechere...
    Oricum mersi ca m-ai invatat cum se scrie o fraza in bold, omul cat traieste invata, si ca sa nu-ti raman dator te invat si eu ceva: CFR e echipa de aur a Clujului!!!!
    Stiu ca mori de invidie dar asta e.
    Da imi place sa dorm sambata... si ce-i cu asta?
    Esti ca o femeie geloasa si isterica, sau ti-am mai zis asta?
    Apropo mult noroc, si aveti grija sa nu retrogradati.
    HAI CFR! HAI CFR! HAI CFR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #2149
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    CFR a avut anul trecut cea mai buna evolutie din ultimii 40 de ani, echipe mari sunt Valencia, Newcastle, Deportivo, Marseille, Lazio... voi sunteti echipa care a terminat campionatul Romaniei pe locul 11


    Si U pe ce loc a terminat?
    AAAAAA scuze..... am uitat ca nici nu e in A.

    HAI CFR!

  8. #2150
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Hai sa te mai invat ceva, in sectiunea Administrativ exista o chestie care se numeste "Regulament", conform acelui regulament, nu ai voie scrii 2 posturi consecutive, daca iti amintesti ceva exista un buton pe care il cheama edit si de unde poti modifica mesajul anterior... Inca o chestie pe care nu ai voie sa o faci e sa dai quote la mesajul anterior... in rest "jmekere" mi-ai demonstrat ca nu mai incape intelijenta in tine...

    BTW, de cat timp tii cu cefere-ul?
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #2151
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    Hai sa te mai invat ceva, in sectiunea Administrativ exista o chestie care se numeste "Regulament", conform acelui regulament, nu ai voie scrii 2 posturi consecutive, daca iti amintesti ceva exista un buton pe care il cheama edit si de unde poti modifica mesajul anterior... Inca o chestie pe care nu ai voie sa o faci e sa dai quote la mesajul anterior... in rest "jmekere" mi-ai demonstrat ca nu mai incape intelijenta in tine...

    BTW, de cat timp tii cu cefere-ul?


    OOOOOOO
    Da multe mai sti mai!!!!!
    Chiar te pricepi, si asta chiar tine de inteligenta!!!
    Dar ce cauti tu aici? Nu vezi ca aici toata lumea felicita CFR-ul?
    Hai fa si tu un efort!!!
    Ca nu e greu......
    De ce te intereseaza de cand tin cu CFR-ul? Sa vezi cum se incepe sa devi fan? Cere-mi sfaturi si te ajut... Dar trebuie sa ceri, desi e destul de clar: bine hai ca-ti explic, mergi la stadion bati frumos din palme si strigi cat poti tu de tare: Hai CFR!
    Si daca nu devi CFR-ist nu mai discut cu tine, ca nu are rost sa discutam, nu avem subiect, noi in A, voi in B, nu are farmec....Imi pare rau...Sicer... ca vad ca tare iti place sa ma educi.

    HAI CFR, HAI CFR, HAI CFR!!!!!!!!

  10. #2152
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Iar ai dat quote la mesaj anterior... se pare ca nu ai capacitatea de a invata din greseli...

    Mi-am dat seama de cand esti cu ceferist de cand au promovat in A normal, inainte nici nu stiai ca exista, sunt destui ca tine...

    Si daca pentru tine asta inseamna sa fii suporter ceferis atunci chiar m-ai convins de calitatea suporterilor cefere-ului...

    Fugi repede ca am auzit ca va da paskany inca o tura de fulare
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #2153
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    SUNTETI PENIBILI VOI UISTII! SUNTETI PE NICAIERI LA FOTBAL SI ACUM POT SA ZIC CA SI LA GALERIE! NU ATI FACUT VOI ASA SHOW CUM A FOST IERI IN GRUIA NICIODATA! SI ACUM SA-MI MAI SPUI TU MIE CA AIA CARE VIN IN PUBLIC SUNT UISTI (ca si mor daca ar fi uisiti nu ar striga CFR nu ar face valuri tot stadionu' nu ar urla cand CFR intra in finala si nu ar platii atati bani ca sa vina la un meci la o echipa pe care o urasc) So sa fim seriosi! CFR ECHIPA CLUJULI MANDRIA ARDEALULUI MANDRIA ROMANIEI!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  12. #2154
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    La meciul cu Steaua au fost 20000 de u-isti, amintesteti ce a fost in gruia la ultimul meci direct.... Niciodata nu sa va puteti compara cu noi la nivel de galerii si nici la nivel de palmares. Daca vrei iti pun niste poze cu galeria noastra asa ca sa vedeti si voi cum arata niste suporteri adevarati...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #2155
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    t.b. tu probabil esti un suporter infocat si te-ai nascut din prima zi mare u-ist. Ei bine eu nu m-am nascut CFR-ist si asa sunt multi altii ca mine,dar noi ne-am nascut Clujeni, sau poate tu nu?! Acum CFR este echipa Clujului. Daca nu ti-ai dat seama am trecut de nivelul vostru si acum reprezantam Clujul in tara si mai nou in Europa. Scandalul dintre U si CFR este intre suporterii de galerie, dar 80% din public vin sa sustina Clujul in fata altor echipe. In trecut a fost intradevar numai u, dar vezi ca in Cluj exista loc suficient si pentru o alta echipa. Cea a CFR-ului, si acum vin rezultatele. Imi pare rau dar anii acestia sunt anii nostri.
    Stiu ca ti-e greu sa inghiti treaba asta dar: HAI CLUJUL, HAI CFR!!!
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  14. #2156
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Si tata a fost "U"-ist si bunicul si toti, deci am un arbore genealogic curat... Si cred ca sunt foarte putini cei care s-au nascut ceferisti, U-isti din nastere sunt insa foarte multi...
    Si sa stii ca iti dau dreptate ca multi clujeni sustin echipa Clujului indiferent ca se numeste "U" sau cfr, dar recunoaste ca in cazul unui meci direct majoritatea ar sustine pe U...
    Probabil ne vom intalni la anul in A, pentru ca din pacate nu prea sunt sanse ca voi sa retrogradati
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  15. #2157
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ei nu, anul trecut puteai zice la fel de craiova, nu ramane decat sa ne rugam
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  16. #2158
    junior
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    "Si tata a fost "U'-ist si bunicul si toti,deci am arbore genealogic curat..." Toate tarile din Europa de Est tind sa intre in Comunitatea Europeana unde nu conteaza granita,nationalitatea sau "arborele genealogic curat.......",e o viziune periculoasa!!!!! Vezi ca a mai fost unul cu "arbore genealogic curat" cu radacini ariene si nu a avut un final fericit

  17. #2159
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SebyO
    ei nu, anul trecut puteai zice la fel de craiova, nu ramane decat sa ne rugam
    P.S. Mai baiatule tu ce ai cu noi ti-e frica ca va luam titlu sau ce dreaq? Tu vezi-ti copile de Steaua si pupa-i in fundulet pe MM si Becali (cei mai prosti oameni ever) si mai vb cand va calificati voi in Champions League....oricum nu-ti dai seama ca nu aveti nici o sansa sa iesiti din GRUPE....am impresia ca va-ti tampit si si comentatorii astia vorbesc de zici ca daca trecem de irlandezi luam CHAMPIONS LEAGUE!

    P.S. Si sa vezi ca sunt mai domn ca voi eu am tinut aseara cu Steaua pt ca reprezinta ROMANIA si eu inainte sa fiu cfr-ist sunt ROMAN!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  18. #2160
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Anca,Oncica&CO.
    "Si tata a fost "U'-ist si bunicul si toti,deci am arbore genealogic curat..." Toate tarile din Europa de Est tind sa intre in Comunitatea Europeana unde nu conteaza granita,nationalitatea sau "arborele genealogic curat.......",e o viziune periculoasa!!!!! Vezi ca a mai fost unul cu "arbore genealogic curat" cu radacini ariene si nu a avut un final fericit
    Din cate vad nu te-ai prins ca era vorba de o gluma "arborele genealogic curat", da` ma rog...

    Iti recomand filmul "Dictatorul" de Charles Chaplin ca sa vezi o parodie a lui Hitler, e genial fimul ala...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  19. #2161
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by t.b.
    Macar pe Moina exista dusuri, terenuri de antrenament, parcare... Dar oricum cine dracu` credeti ca va lasa sa ne imputiti stadionul
    Si in cazul foarte putin probabil ca ati ajunge in UEFA nu ati putea juca nici in gruia si nici pe alt stadion din Ardeal
    Corectie baietzash: STADIONUL CONSILIULUI JUDETEAN NU AL VOSTRU! Voi nu aveti nimic. Si n-avem ce imputi ca e mai rau ca in buda garii acolo la voi. Am avut nesansa sa trebuiasca sa merg la WC acolo la voi, si era sa mor dracului in coma cand am intrat. Dar ma rog, pt voi cred ca e numai bine.
    Si in UEFA vom juca la Bistrita daca va fi cazul.
    HAI CFR!

  20. #2162
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Noi avem WC-uri acasa... nu se merge la stadion ca sa ai unde sa-ti faci nevoile

    Daca e sa vorbim asa nici ala din gruia nu e al vostru e al regionalei cfr, imbunatatit de catre secta "Martorii lui Iehova" care isi tineau conferintele anuale pe stadionul respectiv

    La Bistrita nu puteti juca ca nu au nocturna si Otelul anul trecut a trebuit sa joace la Constanta daca-ti amintesti
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  21. #2163
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    P.S. Mai baiatule tu ce ai cu noi ti-e frica ca va luam titlu sau ce dreaq? Tu vezi-ti copile de Steaua si pupa-i in fundulet pe MM si Becali (cei mai prosti oameni ever) si mai vb cand va calificati voi in Champions League....oricum nu-ti dai seama ca nu aveti nici o sansa sa iesiti din GRUPE....am impresia ca va-ti tampit si si comentatorii astia vorbesc de zici ca daca trecem de irlandezi luam CHAMPIONS LEAGUE!

    P.S. Si sa vezi ca sunt mai domn ca voi eu am tinut aseara cu Steaua pt ca reprezinta ROMANIA si eu inainte sa fiu cfr-ist sunt ROMAN!
    "v-ati" nu "va-ti" daca esti ROMAN!
    aici e totusi vorba despre cfr cluj, nu de Steaua...oricum multumim pentru reclama
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •