Page 71 of 171 FirstFirst ... 2161697071727381121 ... LastLast
Results 1,471 to 1,491 of 3578

Thread: CFR Cluj

  1. #1471
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Axaphat
    Valy asculta vorbele unui intelept: cfru pierde cu Craiova si e in buda...adevarul e ca echipele astea cu U in fata fac legea
    Nu cred ca sintem in buda daca pierdem cu Craiova. Batem Iasul si mai facem cel putin 4 egaluri acasa si facem 34 de puncte cel putin. Okey? Craiova tre sa bata 7 meciuri sa faca 34 de puncte din 10 ramase.
    Pe Craiova eu cred ca ii vom bate. Va fi meci greu dar ii vom bate.
    Infringerea cu Dinamo a fost cam exagerata un 3-1 era mai normal dupa cum am vazut comentariile. Dar nu conteaza, nu cred ca la CFR se pune problema de salvare pe ultima suta de metri.

  2. #1472
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Clujul va apartine mereu Universitatii, niciodata o pseudo-echipa ca a voastra nu se va putea numi reprezentanta a Clujului.
    Drept dovada nimeni nu s-a atacat cand "karatistii" de la chefere au luat-o in freza. Nici macar in Cluj lumea nu s-a aratat impresionata, pentru ca sunt poate zeci de mii care ar vrea sa faca acelasi lucru pe care l-au facut baietii aceia.
    Iubirea pentru un simbol ca "U" nu poate fi furata si nici inlocuita. Degeaba se dau unii reprezentanti ai Clujului cand de fapt nu au nici o acoperire.Spre deosebire de voi Universitatea Cluj si Universitatea Craiova reprezinta niste nume in fotbalul romanesc si niciodata nu au stat drepti in fata echipelor din Bucuresti asa cum obisnuiti sa faceti voi.

  3. #1473
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    exemplu: "U" simbolul unor inimi romanesti
    cfr = KVSC
    fara cuvinte...

  4. #1474
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ASP
    Clujul va apartine mereu Universitatii, niciodata o pseudo-echipa ca a voastra nu se va putea numi reprezentanta a Clujului.
    Drept dovada nimeni nu s-a atacat cand "karatistii" de la chefere au luat-o in freza. Nici macar in Cluj lumea nu s-a aratat impresionata, pentru ca sunt poate zeci de mii care ar vrea sa faca acelasi lucru pe care l-au facut baietii aceia.
    Iubirea pentru un simbol ca "U" nu poate fi furata si nici inlocuita. Degeaba se dau unii reprezentanti ai Clujului cand de fapt nu au nici o acoperire.Spre deosebire de voi Universitatea Cluj si Universitatea Craiova reprezinta niste nume in fotbalul romanesc si niciodata nu au stat drepti in fata echipelor din Bucuresti asa cum obisnuiti sa faceti voi.
    Voi luati-va numele si punetil in "pept". Treaba asta e OK cu noi, nu avem nimic impotriva. Apoi puteti merge la archive si cititi despre U. Va asteapta ani grei de B. Acuma voi trageti sa recupereti ani de B pe care ii aveti lipsa la "audit".

    Dealtfel tre sa va reamintesc ca in timp ce CFR nu a fost prezenta in A 28 de ani si voi ati servit 15 ani de divizie inferioara.

    Nu avem nume? Ei si? Care e treaba? Stii ce a zis Dabija?
    Oricum "v-ati asigurat" inca in an de B. Cum se poate ca Liberty Salonta e in fata voastra? dar e posibil mai? Cu cine jucati etapa urmatoare? Scuzati-mi lipsa de interes....dar am incredere in voi, doar sinteti oameni cu "carte" la cap, le rezolvati voi.

  5. #1475
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ASP
    Spre deosebire de voi Universitatea Cluj si Universitatea Craiova reprezinta niste nume in fotbalul romanesc si niciodata nu au stat drepti in fata echipelor din Bucuresti asa cum obisnuiti sa faceti voi.
    Maaaai viermisorule, zi-mi tu mie cum facea craiova in era Netoiu? Nu statea capra in fata lui Dinamo? Dar cealalta echipa a Clujului? Nu stateau si ei capra in fata lui Dinamo cu fiecare ocazie? Asa ca lasa vrajelile. Pana una alta CFR a batut Dinamo si a facut egal cu Rapidul in campionatul asta. Asa ca ciocul mic.

  6. #1476
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    craiova (bine ai zis in era netoiu - ala nu era dinamovist?) si clujul erau obligate sa faca asa de catre ministerul de interne, nu ca voi care o faceti de buna voie. poate mai scapa patronul de vreun control de la garda financiara.
    meciul de pe dinamo ti s-a parut OK? mai aveati putin si va dadeati si voi gol.
    dar tu valiz69 intotdeauna ai luat apararea lui dinamo, asa ca infrangerea in fata lor nu prea te-a intristat. (esti un mic dinamovist, dar nu vrei sa recunosti).

  7. #1477
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Diferenta este ca noi am stat drepti in fata lui Dinamo, pe cand voi ati stat in genunchi sau capra, dupa caz.

  8. #1478
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ASP
    craiova (bine ai zis in era netoiu - ala nu era dinamovist?) si clujul erau obligate sa faca asa de catre ministerul de interne, nu ca voi care o faceti de buna voie. poate mai scapa patronul de vreun control de la garda financiara.
    meciul de pe dinamo ti s-a parut OK? mai aveati putin si va dadeati si voi gol.
    dar tu valiz69 intotdeauna ai luat apararea lui dinamo, asa ca infrangerea in fata lor nu prea te-a intristat. (esti un mic dinamovist, dar nu vrei sa recunosti).
    Cred ca tu nu ai vazut prea bine meciul... Pentru ca daca te uitai vedeai ca echipa CFR Cluj a fost dezavantajata de catre arbitrii. Asa ca mai tine-ti pliscul!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

  9. #1479
    junior
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    103
    Reputatie
    1
    Simbata, 23 aprilie 2005 pe stadionul din Gruia de la ora 17,00 ,se disputa meciul de fotbal din divizia A, CFR Ecomax - Universitatea Craiova! Este un meci foarte important, pentru ambele echipe!!! Eu nu mai stiu ce sa zic! E foarte important ca CFR sa castige partida si cu 3 puncte sa mai urce in clasament 2-3 locuri. Sper ca CFR Cluj va castiga in fata Craiovei!!! In rest nu stiu ce sa mai zic. HAI CFR!!! LUPTA,LUPTA CFR!!! Care este parerea voastra in legatura cu meciul CFR Cluj-Universitatea Craiova ???

  10. #1480
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Diferenta este ca noi am stat drepti in fata lui Dinamo, pe cand voi ati stat in genunchi sau capra, dupa caz.
    drepti stai de buna voie in genunchi stai obligat

  11. #1481
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roxana_cj
    Cred ca tu nu ai vazut prea bine meciul... Pentru ca daca te uitai vedeai ca echipa CFR Cluj a fost dezavantajata de catre arbitrii. Asa ca mai tine-ti pliscul!
    pai nici aluia faultat nu-i venea sa creada ce a facut( faultul nici macar nu era programat) si spre bucuria lui nu s-a acordat. iar voi nu sunteti national sa va fure dinamo. ca sa te fure cineva trebuie sa ai si valoare, aici nefiind cazul.

  12. #1482
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    La fel si in cazul nestiintei. Nu-i valoare, nu conteaza.

  13. #1483
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Anca,Oncica&CO.
    Simbata, 23 aprilie 2005 pe stadionul din Gruia de la ora 17,00 ,se disputa meciul de fotbal din divizia A, CFR Ecomax - Universitatea Craiova! Este un meci foarte important, pentru ambele echipe!!! Eu nu mai stiu ce sa zic! E foarte important ca CFR sa castige partida si cu 3 puncte sa mai urce in clasament 2-3 locuri. Sper ca CFR Cluj va castiga in fata Craiovei!!! In rest nu stiu ce sa mai zic. HAI CFR!!! LUPTA,LUPTA CFR!!! Care este parerea voastra in legatura cu meciul CFR Cluj-Universitatea Craiova ???
    In cazul in care nu stiai mai nou la Craiova i se zice Stiinta .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  14. #1484
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Aveti grija duminica sa nu va prindem pe careva pe la sala sporturilor ca va rupem picioarele . Sala Sporturilor este a lui "U" !
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  15. #1485
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    La fel si in cazul nestiintei. Nu-i valoare, nu conteaza.
    cine a folosit aceste doua cuvinte alaturate: stiinta si valoare? esti chior?
    oricum e bine ca accepti ca nu aveti valoare.

  16. #1486
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    La cum am jucat returul asta ar trebui sa fiu ipocrit sa pretind ca avem valoare.
    hiv: Sala Sporturilor este a Consiliului judetean sau ceva de genul. Daca voi jucati acolo nu inseamna ca e a voastra. Voi nu aveti nimic, nu stiu daca tu realizezi asta. NIMIC.

  17. #1487
    Rusty Moon pashpa's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Husi
    Posts
    544
    Reputatie
    1
    De ce spui asta vali??????In fata craiovei care nu o mai duce bine de loc si cu psihicu la pamant voi oricum sunteti favoriti.Sper sa le dati totusi un punct acolo(glumesc).Las ca-i salveaza netoiu asa se aude
    [COLOR=Red]Forza[/COLOR][COLOR=Blue]Steaua!!!!!!![/COLOR]

  18. #1488
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Amendaţi şi fără public

    Pe 9 aprilie, după meciul Universităţii Cluj cu UTA Arad (1-3), 9 jucători şi masorul lui CFR, aflaţi īn apropierea stadionului lui "U", au fost agresaţi fizic de cīţiva suporteri ai "şepcilor roşii". Cazul a ajuns pe masa Comisiei de Disciplină, care a dat ieri un verdict: clubul Universitatea va fi amendat cu 2.000 de euro, urmīnd să dispute următoarele două partide de pe teren propriu, cu Oaşul şi cu Olimpia, cu porţile īnchise.


    P.S. Ce mai ultrasi fara drept pe stadion la meciurile de acasa.....hahahah suneti penibili...nici macar nu stiti sa va sustineti echipa.....sunteti de rasul intregii tari RUSINE SA VA FIE!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  19. #1489
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HIV
    Aveti grija duminica sa nu va prindem pe careva pe la sala sporturilor ca va rupem picioarele . Sala Sporturilor este a lui "U" !
    Dar ce se intampla duminica la sala sporturilor? Ce mai credeti ca toata lumea stie ce meci urmeaza sa aiba echipa de baschet..sau handbal....a echipelor voastre de suflet.....? Sunteti din nou penibili....si pun pariu ca ma duc unde vreau eu si nu patesc...nimik.....ca doar nu scrie pe fata mea CFR!
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  20. #1490
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by pashpa
    De ce spui asta vali??????In fata craiovei care nu o mai duce bine de loc si cu psihicu la pamant voi oricum sunteti favoriti.Sper sa le dati totusi un punct acolo(glumesc).Las ca-i salveaza netoiu asa se aude
    Din partea mea sa ii salveze cum stie. Dar noi printr-o victorie sa ii bagam in Beee si de acolo faca ce-or vrea.

  21. #1491
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Hiv: Esti iar penibil baiatule! Sala Sporturilor e loc public! Si ce imi faci tu mie daca vin acolo? Vreau sa vad!
    [COLOR=Purple][SIZE=2][B]CFR CLUJ[/B][/SIZE][/COLOR]
    [B]Traiesc acei ce vor sa lupte, Toti cei FRICOSI se sting si mor, Oricare-ar fi sfarsitul luptei, Sa stai sa lupti CA ESTI DATOR![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •