Page 52 of 171 FirstFirst ... 242505152535462102152 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 3578

Thread: CFR Cluj

  1. #1072
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Nu fi taran ca nu are rost. Nu-i calca pe urme prietenului Axaphat. Daca el isi face de rusine echipa prin prostiile debitate nu trebuie sa faci si tu acelasi lucru. Deci behave!
    PS Abia astept sa veniti la Cj sa-l vad pe idiotul de Popa cum spumega si cum injura pe cine-i intra in raza vizuala. De nervi ca pierde bineinteles.
    FORZA CFR!

  2. #1073
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    ok atunci vb atunci!!! iar roxana la cei 23 de ani ai tai daca te intreb 3 juc de la cfr habar n-ai care-s aia, iar daca te intreb unde e cluju probabil ai sa-mi zici ca in moldova so shut up!!!
    Mai copilule tu esti prost rau! Ca m-ai enervat deja! Ce crezi ca eu sunt ca toate moldovencele care merg la meciuri sa vada fotbalisti? Poate le baga cineva in seama?
    Pe mine cei care ma cunosc ma saluta cu Sarumana' si trebuie sa mentionez ca printre ei sunt si niste oameni respectati atat la U Cluj, echipa cu care tine prietenul Flaviu, cat si la CFR! Asa ca nu-mi zici tu mei sa tac! Sa te vad cand vii la Cluj poate ne vedem si povestim putin sa vedem cine tace dupa aia!

  3. #1074
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #1075
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    cine iti zice sarumana? omu care are grija de stadion? sau boschetari de pe langa el? go si vezi-ti de treaba. apropo n-ai tu fata de moldoveanca . si daca te intreb de ce te duci la meciuri ce-mi raspunzi?
    ziceai ca esti intelijenta. sincer? NU SE VEDE !!! .
    si nu mai sari asa in sus cu faze ca te vad te sparg ca n-ai o leg cu asa ceva!!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  5. #1076
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Hai ma ia-ti si tu liber ca deja esti obositor. A plecat unul si a venit altul si mai breaz. Vezi-ti tu de echipa si ne mai contram inaintea meciului direct, ce zici?

  6. #1077
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    cine iti zice sarumana? omu care are grija de stadion? sau boschetari de pe langa el? go si vezi-ti de treaba. apropo n-ai tu fata de moldoveanca . si daca te intreb de ce te duci la meciuri ce-mi raspunzi?
    ziceai ca esti intelijenta. sincer? NU SE VEDE !!! .
    si nu mai sari asa in sus cu faze ca te vad te sparg ca n-ai o leg cu asa ceva!!!
    Iar esti prost! Si mai invata sa vorbesti romaneste :degete: ... Dupa aia mai vorbim!
    Si nu mai posta la suporter CFR CLUJ ca n-ai nici o legatura cu Clujul sau cu CFR!
    Asa ca... LIBER!

  7. #1078
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    te crizezi? asta si vreau ca sa vezi ca n-ai minte ,gandesti ca un copil de 7 ani.
    valy nu te mai baga eu nu m-am bagat la tine
    P.S. las ca vb tu bine romaneste !!! ca eu nu vad unde am gresit, daca te referi la intelijenta asa imi place mie sa spun
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  8. #1079
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    te crizezi? asta si vreau ca sa vezi ca n-ai minte ,gandesti ca un copil de 7 ani.
    valy nu te mai baga eu nu m-am bagat la tine
    P.S. las ca vb tu bine romaneste !!! ca eu nu vad unde am gresit, daca te referi la intelijenta asa imi place mie sa spun
    Prost raspuns...
    Stii ce ar trebui sa inveti tu? Pe langa repect si codul bunelor maniere, ar trebui sa inveti sa nu te bagi unde nu-ti fierbe oala!
    Asa ca nu te mai vrem nici macar prin preajma subiectelor legate de echipa noastra preferata CFR Cluj! Lasa ramai la Iasi ca ti-am zis eu... Cand vei fi mare.....

  9. #1080
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    ok ......poate ai tu dreptate
    acuma am vazut si editul:
    nu vreau sa ma cert cu tine pe teme de intelgenta si altele ca nu are rost. si imi exprim pararea unde vreau eu nu unde vrei tu .
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  10. #1081
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Atunci nu ne mai certam!

  11. #1082
    Sport Legend andrei_cj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,808
    Reputatie
    1
    Hamsterutz lasa-ne mai frate in pace...si vezi-ti tu de treaba ta...daca ai vreuna....ce dreaq o plecat retardatu' de Axaphat si ai venit tu sa-i iei locu'? Te credeam baiat...destept....dar vad ca asa sunt moldovenii....
    Asa ca nu mai posta si tu pe aici doar asa ca sa treaca vremea vezi-ti de treaba ta si GATA!

    P.S. ai zis ca vei veni in cluj la meci eu zic sa fim mai cu ciocu mic daca vrei sa mai si pleci din cluj de le meci! :-)
    Fie sa renasca numai cel ce har
    Are de-a renaste curatit prin jar,
    Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
    CFR renaste pururi si acum.

  12. #1083
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Bine zis Andrei!

  13. #1084
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    ok ......poate ai tu dreptate
    acuma am vazut si editul:
    nu vreau sa ma cert cu tine pe teme de intelgenta si altele ca nu are rost. si imi exprim pararea unde vreau eu nu unde vrei tu .
    Tot asa mi-o exprim si eu. Exact unde am chef. Si mai ales pe threadul CFR Cluj daca vreau. CLAR BAIATU'?
    PS Iti spun eu unde ai gresit daca chiar vrei: Sau boschetari de langa stadion?
    What the fuck is that?
    Poate boschetarii.

  14. #1085
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andrei_cj
    Hamsterutz lasa-ne mai frate in pace...si vezi-ti tu de treaba ta...daca ai vreuna....ce dreaq o plecat retardatu' de Axaphat si ai venit tu sa-i iei locu'? Te credeam baiat...destept....dar vad ca asa sunt moldovenii....
    Asa ca nu mai posta si tu pe aici doar asa ca sa treaca vremea vezi-ti de treaba ta si GATA!

    P.S. ai zis ca vei veni in cluj la meci eu zic sa fim mai cu ciocu mic daca vrei sa mai si pleci din cluj de le meci! :-)
    chiar mi-ai starnit hazu. ba tu stii ce-i aia mardeala intre galerii? ba asta care esti rupt in gur de aere.pfoai special pt tine vin sa mor eu de nu si intru peste tine in galerie sa vad ce ai sa-mi faci. pfoaiii toti s-au jmenarit mama.
    ba voi avetzi galerie de 100 de oameni acas dintre care puneti 50 de copii nou suntem 200 in deplasare. nush care pleaca si care ramane in cluj. eu am tupeu sa merg pe strada la voi si sa tip m*** CFR!!! tu nu stii ce-i cu tine mama .
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  15. #1086
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz
    chiar mi-ai starnit hazu. ba tu stii ce-i aia mardeala intre galerii? ba asta care esti rupt in gur de aere.pfoai special pt tine vin sa mor eu de nu si intru peste tine in galerie sa vad ce ai sa-mi faci. pfoaiii toti s-au jmenarit mama.
    ba voi avetzi galerie de 100 de oameni acas dintre care puneti 50 de copii nou suntem 200 in deplasare. nush care pleaca si care ramane in cluj. eu am tupeu sa merg pe strada la voi si sa tip m*** CFR!!! tu nu stii ce-i cu tine mama .

    Nu stiu ce vei demonsta cu tipetele tale. poate curaj? sau o fi ceva chestie grozava care imi scapa mie pe moment?
    ....sau poate tupeu cum spui dar cui crezi ca ii pasa de tupeul si incultura ta?
    sa nu spun "teribilismul" tau.
    Nu cred ca e treaba ta sa comentezi citi sintem noi, doar nu esti de la evidenta po****tiei.
    Mda stiu tu si cu alti "suporteri" ca tine sinteti nemaipomeniti. OK. Si? Si?

  16. #1087
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Hamsterutz esti intr-adevar un *******. Un copil cretin de 17 ani, cu probleme specifice varstei. Gaseste-ti mai baiatule o gagica sa-ti revii. Sa te vad eu cum treci prin fata mea strigand chestiile alea ca te-am traznit.
    ARDEALUL IN A!

    PS Ne-am plictisit de "ultrasseriile" tale de gradinita. Poti te rog sa parasesti zona?

  17. 19th February 2005, 12:27

  18. #1088
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    teferu da de ce ai dat delete la msg ai? ca nu era nici o injuratura nici nika!!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  19. #1089
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    Pe ce motiv? De ce mai intrebi daca esti asa destept?
    Pe motiv ca nu ai de ce sa postezi aici. Esti in plus nu ti-ai dat seama?

    P.S. La revedere!

  20. #1090
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    daca tu vrei sa pleci paaa :degete:
    din cate stiu eu e un forum public unde nu se pun restrictii ca ai voie sau nu sa postezi. deci.....!!!
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  21. #1091
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    scuzati-ma ca intervin dar nu pot sa ma abtin bai hamsterutze asa vorbesti tu cu o fata? da, e adevarat ca poti sa scrii oriunde aici pe forum, dar nu sa vii si sa injuri/jignesti pe nedrept suporterii unei echipe (in cazul de fatza cfr cluj)...vezi ca daca o continui tot asa iti vei lua din nou un advertisment urmat de un ban

    si ca sa fiu on-topic, sper ca si in acest retur, clujul sa faca o fatza frumoasa, dar incepand din etapa a 2-a
    Forza Ardealul & Banatul
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  22. #1092
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Corect Catalanul. Hazmsterutz lasa-neeee, lasa-neeee! Vezi ca va paste Beeee-ul asa ca ocupa-te de echipa voastra minune si cu noi mai vorbesti inainte sau dupa umilinta din Gruia!
    ARDEALUL SI BANATUL IN A!

    Acuma sa trecem la treburi serioase. Auziti aici: am vb cu antrenorul cu portarii al CFR-ului, Horea Carlan, si mi-a zis ca culorile clubului sunt alb-visiniu si ca asa au fost dintotdeauna. Ce sa mai inteleg Tzeferule? Aia de la Adevarul de Cj scriu in ziar "Stiri in alb-violet" cand e vb de CFR. Care e treaba deci?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •