Page 1 of 96 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 2011

Thread: Catre administratorul acestui forum

  1. #1
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0

    Catre administratorul acestui forum

    vreau sa stiu pozitia oficiala a lui tudose probabil sau oricere dintre cei care au putut sa furnizeze niste date eronare lui Edmond

    in arena edmond a publicat niste informatii complet false

    acele ip-uri sint o minciuna frunstata

    eu am 67.68.238.254

    nu are cum sa fie Blue si altii cu ip-ul meu in nici un caz, cine a pus acele ip-uri a fost rau intentionat si minte, chiar daca este tudose, chiar daca este edmond.
    am intervenit in discutie impotriva regulilor pentru ca asta chiar este o minciuna imensa

    edmond, este un mincinos de cea mai joasa speta
    crezi ca orice ti se permite chiar si aceste minciuni infernale

    cum poate el sa puna asemenea lista cand aceasta lista este o imensa minciuna?

  2. #2
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    Astept un raspuns de la Tudose in primul rand dar si de la cei in masura sa o faca

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Confirm afirmatiile lui EDMOND_. Gerson are IP-uri comune cu Pacala, Blue, Vialli, Sorin si Nemutiror. Ce propuneti?

  4. #4
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    banarea definitiva a celui care minte

    daca toate acele persoane au acelasi ip si sint acceiasi persoana trebuie toate banate cu mine in frunte

    daca insa edmond a mintit si acele ip-uri sint o masluire, edmond sa fie banat permanet

    iataVadim, ai ocazia sa alegi cu cine vrei sa ramai aici si sa cercetezi ce fel de oameni ai pe acest forum

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Aceste IP-uri sint reale, iar cele spuse de EDMOND_ sint adevarate. Vom analiza ce este de facut. Unde este teoria ca intreaga Canada iese pe acelasi IP? Nu mai e in picioare? Sa caut mesajele in care ni s-a explicat acest lucru?

  6. #6
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    nu sint reale, sint o imensa minciuna
    dar daca tu, vadim si tudose si cei care i-ati permis lui edomnd sa spuna asemenea minciuna , ii dai dreptate, eu accept banarea definitiva, inseamna ca nu am ce cauta printre voi.
    Daca tu vii si imi spui mie ca sint aceeasi persoana cu ..Blue sa zicem, atunci eu inteleg ca accepti aceste acuze numai ca sa scapi de unii de aici.Plec singur daca la asta s-a ajuns, inseamna ca se pot inventa mesaje,
    ip-uri ,orice

    ce a facut edond azi este culmea ,mizeriei umane, este inacceptabil
    Last edited by Gerson; 16th November 2004 at 20:25.

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Aveti aceleasi IP-uri. Insa asta se stie. Continuati asa. Se va rezolva cazul, iti promit eu. Pina atunci, silenzio stampa.

  8. #8
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    nu vadim, stai asa
    daca tu crezi ca toate acele persoane au acelasi ip si sint acceasi persoana si nu verifici acea lista sa vezi daca nu este o imensa inscenare inseamna ca ai scapat de noi, poti sa ne banezi definitiv pe toti

    insa daca in urma verificarilor, vei descoperi ca edmond a pus la cale aceasta imensa minciuna, mi se pare normal ca Edond sa fie banat definitiv.

    Eu am curajul sa accept verifcarea atenta a ip-rilor cu consecintele de rigoare
    Last edited by Gerson; 16th November 2004 at 21:12.

  9. #9
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Vadime, nu conteaza ca au acelasi IP, uita-te la stilul de mesaje care il posteaza amandoi. Nu seamana izbitor cum este in cazul brimi-edmond. Nu poti sa spui ca Pacala=Blue=Gerson...ce naiba...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #10
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    ady, nu avem acelasi ip, stai linistit
    ce lista e aia .... inseamna ca edmond este clona mea, tu esti clona lui vadim, iar vasile314tzurca este clona lui Pacala inseamna ca orice poate fi acuza ca e clona
    toata lumea are clone chiar si cele mai improbabile

  11. #11
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    vadim, eu zic ca ar fi bine sa faci un screen-shot la adresele de IP si sa-l atasezi aici poate asa ii lamuresti pe amandoi
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #12
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bey hai poli, ia baga-i tu pe fiecare imparte in arena si dovedeste ca au clone daca te dai mare si tare.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #13
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    nu ma duc eu in arena ca sa adun cat mai multe mesaje :p mi-am dat si eu cu parerea... chiar nu ma intereseaza daca unu` are clone si celalalt nu
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #14
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    este buna ideea lui Hai Poli
    eu stiu foarte bine ce ip am si ca nu am cum sa am acelasi ip cu a unora din lista aia
    deja acum s-a pus semnul egal in fata tuturor celor care scriu din Montreal,
    deci toata lumea are clone pe toata lumea

  15. #15
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Pai si clona mea care-i? Ah, am uitat, valimarine. bag mina in foc ca asta-i clona mea
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu mi-a dat nimeni nici un fel de date! Daca ati avea putina minte ati vedea ca am cules aceste date doar de pe forumul Universitatii Craiova. Initial am plecat de la o afirmatie a lui Pacala cum ca ei sunt de mult aici, dinainte de a veni eu. Am vazut ca existau IP-uri diferite doar atunci cand era o diferenta de cateva ore intre cei din Canada care intrau. In momentul in care erau si postau in acelasi timp pe forum aveau in principiu acelasi IP. Nu am avut timp , asa ca nu am putut urmari decat o perioada scurta din luna iulie 2003. Am avut surpriza sa constat ca au mai existat si alti utilizatori care intrau in acelasi timp si care aveau acelasi IP , Craiovanu si George , insa acestia nu au postat in aceasta perioada decat o data sau de doua ori. Am sa verific in aceasta seara intreaga si urmatoarea luna, august. Nu am facilitati de moderare decat pe forumul Universitatii Craiova si doar de acolo am cules datele.
    Thread-ul se numeste chiar Universitatea Craiova si a fost deschis de Nick. Daca este nevoie voi specifica si mesajele respective.Nu as fi facut publice aceste date daca Pacala nu se dadea balena in ligheanul cu apa. Eu am sa lamuresc acuzatiile aduse si am sa raspund pentru eventualele greseli. In ceea ce-i priveste pe canadieni, personal as dori sa aiba un moment de sinceritate si sa spuna clar uite astia suntem cei adevarati, unul sau doi care sunt. Restul de utilizatori, care nu sunt reali sa fie stersi.
    Si sa mergem in continuare fara ranchiuna si jigniri aiurea. Este loc pentru toti pe forum,insa in conditii civilizate si fara minciuna. Voi verifica in aceasta seara si luna august si va voi spune concluziile. Nu am nimic cu nimeni, dar este timpul sa ne vedem toti de treaba si unii sa inceteze sa caute scandalul cu orice pret.
    Last edited by EDMOND_; 16th November 2004 at 22:10.

  17. #17
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am mai facut o data chestia asta cu screenhotul... O mai fac o data, in fine... Atunci parca ei au zis ca e trucaj.
    Attached Images Attached Images

  18. #18
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    si Pacala de ce nu e inserat in screenuri? :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #19
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Uite si Pacala. Foloseste la ceva? Eu m-am saturat de mai demult de subiectul asta si nu am de gind sa polemizez pe marginea lui. Ei sa fie sanatosi.
    Attached Images Attached Images

  20. #20
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    Edmond, lasa asta, tu ai aratat o lista de ip-uri in care spui ca toti cei care scriu din Montreal sint clone si au acelasi ip.
    De unde ai scos tu acele ip-uri identice pentru ca eu stiu foarte bine ca nu e adevarat ce spui.

    In al doilea rand, iti mai aduci aminte de ce te-ai certat cu mine?
    pusem formatiile Universitatii Craiova de-a lungul timpului si tu prima data ai sters mesajul, apoi la insistentele altora l-ai repus dar mutat in alt thread ... pe celelalte forumuri : Craiova-Maxima si pe Stiinta au ramas.
    Era munca a multor oameni din tara si de aici si tu ti-ai batut joc. Ai un mod de a trata pe ceialti din care afara de urat.
    Ce ai facut tu azi sau ce ai facut ieri toata noapte nu face un om

    Azi ai masluit in mod grav niste chestii desi ti s-a pus o intreaga lista de ip-uri in care injurai si vorbeai ingrozitor si alea erau ip-uri reale.


    Eu cu Tudose vroiam sa vorbesc, vroiam sa aud parerea lui, daca el a furnizat acea lista si cine a masluit-o , eu nu am ce sa-ti cer tie ca de tine m-am lamurit.
    Intre timp s-au lamurit si Blue, Pacala,Ady-Azzuro, Gonzo, Frozen,
    Ion-1,Juvete,whiteblue4ever, Albastreata si mai sint destui.

  21. #21
    Banned Gerson's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    567
    Reputatie
    0
    Vadim, nu stiu ce este acel scrren shot dar nu vad cum sa aiba Blue si Pacala acelasi ip asta cu siguranta.
    Inteleg ca esti de partea lui edmond iar lista aia o consideri reala nu masluita.

    P.S. :in afara faptului ca locuim in Montreal si sustinem Craiova cu Blue de exemplu am foarte putine tangente nu l-am vazut de luni de zile cum pot eu avea acelasi ip cu el ramane un mister pentru mine.
    Nici nu l-am mai vazut pe forum macar. De unde apare el cu ip-ul asta?
    asta e masluirea cuiva de aici

    sau faza cu Blue si Pacala e chiar tare de tot
    Last edited by Gerson; 16th November 2004 at 22:25.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •