Results 1 to 10 of 10

Thread: Steaua singura speranta

  1. #1
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1

    Steaua singura speranta

    Citesc in ziar despre posibilitatea ajungerii lui Cl Niculescu la rapid.Nenorocitul de giovani becalli isi arata arama :x
    Eu vad doua tabere in fotbalul nostru intern,vare lupta pt suprematie.Cei buni si cei rai.
    Cei rai sunt rapidul,cu al lor ipocrit Copos,cu al lor Rada care e de toata jena,sustinuti de tartorul giovani(Imi pare rau de Rednic care face nota discordanta).
    Cei buni sunt cei care lupta impotriva tartorului,impotriva lui giovani becali.Dinamo sunt din pacate prea mici in aceasta confruntare,ei se multumesc sa primeasca 200 000$ pt Kiritza.Singurii care pot lupta impotriva acestei ciume sunt Steaua.In ei vad eu intruchiparea binelui care incearca sa invinga raul.Piti,Gigi Becali,Radoi,Aliutza sunt personaje care nu-mi pot fi altfel decat simpatice.Cred in ei si sper sa ajunga acolo unde isi doresc toti care sustin aceasta echipa.Adica in Champions League.
    Forza Steaua! :sun:
    Attacking is the best defence!

  2. #2
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    ma uit asa la ce scrii si parca nici nu-mi vine sa cred . Dupa ce ca a jucat doar citeva luni la voi si l-ati furat de la Craiova mai facetzi si gat. Mai bine sa joace Cl.Niculescu la Rapid decat in groapa voastra.
    Te facushi stelist acu' ? atata tzinu la tine dinamofilia? acum trecusi la oitze ?
    DE UN SINGUR TRANSFER MAI AVEM NEVOIE, NETZOIU LA STEAUA (da' nu acu' ,la anu',inca mai are de distrus la voi)

  3. #3
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    hahahaha jhane, acum furi steaguri de la Dinamo? Militienii nu-s militieni pana nu o pun si de-o tradare.

  4. #4
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    HAHAHHAHH blue this one you hit it right on
    cheers
    anti Dinamo, anti oier

  5. #5
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jhan View Post
    Piti,Gigi Becali,Radoi,Aliutza sunt personaje care nu-mi pot fi altfel decat simpatice.
    au mai ramas doar 2
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  6. #6
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    @toraxa te-ai gandit sa "activezi" thread din 2003 ? te doare ceva ?
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  7. #7
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    vinul cu cit e mai vechi e si mai bun
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  8. #8
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    hai nu mai sta pe ganduri , mai deschide un thread "steaua campioana" , "steaua e numai una "
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #9
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Esti invidios pe " Steaua Campioana" ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  10. #10
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    toraxa chill frate...nu mai reinvia threaduri apuse de demult !!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •