Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 295 to 315 of 510

Thread: DEPORTIVO la CORUÑA

  1. #295
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Pai nu-l vezi pe DEPOR4EVER?.....sau ai uitat deja de el?
    ...Iker Casillas

  2. #296
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    cred ca mai degraba a uitat el de noi

  3. #297
    senior DEPOR4EVER's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Eh cum sa uit de voi! Pe Thanya chiar am visat-o dupa DEPOR-REAL=3:1
    Asta e trebuie sa se impace cu ideea ca in ultimii ani suntem nasii Real-ului!
    Avem meci greu la Celta ! Il da TVSPORT-ul?????
    Ar fi pacat! e un derby de traditie!
    FORZA DEPORTIVO! Daca batem suntem sus ,unde ne este locul!

  4. #298
    ex-shorty_14 Madrid4EVER's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    BRASOV
    Posts
    325
    Reputatie
    1
    Sunteti nasi Realului?
    /cateodata,o luam cu 3-1 dar shi cand va dam cate un 5-0!
    Foaie verde-solzi de peste
    Uite prostu` cum citeste

  5. #299
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DEPOR4EVER
    Pe Thanya chiar am visat-o dupa DEPOR-REAL=3:1
    ai visat-o pe Thanya? cum arata?e blonda?
    welcome back depor4ever

  6. #300
    senior DEPOR4EVER's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Am batut la Celta! Suntem pe 3 ! Luptam pentru primele 4 locuri!
    Miercuri ii didtrugem pe Espanyol!
    Barca are noroc ca joaca cu echipele cu care jucam cu o etapa in urma,ii obosim si demoralizam ,d-aia Barca are meciuri usoare

  7. #301
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DEPOR4EVER
    Barca are noroc ca joaca cu echipele cu care jucam cu o etapa in urma,ii obosim si demoralizam ,d-aia Barca are meciuri usoare
    http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/21.gif hai ca faza asta m-a dat gata vrei sa spui ca noi nu avem nici un merit in victoriile pe care le obtinem ?

    Frumoasa victoria de ieri, in derby-ul galician, insa ati avut ceva noroc cu eliminarea portarului Pinto (apropo, multumesc in numele Barçei pentru faptul ca portarul revelatie al acestui tur de sezon va lipsi pe Camp Nou ).

    Momentan sunteti pe locul 4, sper sa ramenti acolo si dupa incheierea acestei etape
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #302
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    @depor,ati jucat si in CL inaintea noastra?

  9. #303
    senior DEPOR4EVER's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Hai nu te supara ! Daca toata lumea ar tine cu Barca,Juve,Milan,Real,Dinamo.Steaua! cine mai e cu Depor,Chievo,FC Brasov,Getafe etc.?
    Pe cine cunosc- tin cu Barca! tin cu Real! tin cu Milan! tin cu Juve!
    Bai fratilor dar televiziunea va indoctrinat !in fiecare etapa sunteti fericiti, nu suferiti ca noi, cu echipele mici! Ce satisfactie aveti ca Juve are n-puncte avans ,Barca e de neoprit.Celsea joaca singura,Bayern defileaza,Dinamo si Steaua ca in fiecare an de vreo 50 de ani! nu v-ati saturat?!
    FORZA DEPORTIVO! PANA LA MOARTE!
    O tempora !, cand bateam Steaua,Dinamo si Rapid ! s-a ales praful de FC Brasov ! oare de ce ? lipsa de interes , de bani, etc ,scuzati-mi vehementa, dar e frustant ca noi suporterii sa depindem de interese,bani, manevre,blaturi!
    Va saluta cel mai tare DEPOR-ivist! si inca (depinde de dom' primar) suporter FC BRASOV! - echipa orasului nostru! n-avem ce face, sunt a-i nostrii si la bine si la greu! E bine ca Vasluiul si Petrosaniul(scuze Thanya!) au echipa in A
    iar Brasovul,Oradea,Arad,Tg.Mures,Sibiu inoata in anonimat ROMANI TREZITI-VA!
    Scuze , poate am deviat de la subiect si tema dar asta e realitatea!
    SARBATORI FERICITE TUTUROR si inca o data daca am suparat pe cineva,suntem in luna tolerantelor!
    Sorin din Brasov va ureaza "LA MULTI ANI"!

  10. #304
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    @depor

    Mie Depor imi este o echipa draga (si cred ca nu sunt singurul de aici). Cel putin in campionat, daca se intampla ca Barça sa nu castige campionatu' prefer sa-l luati voi, sau Valencia iar in Europa, nu mai are rost sa vorbesc, mereu v-am sustinut M-am bucurat atunci cand ati umilit-o pe Milan acasa (4-0) dar am fost trist cand v-a eliminat Porto, in semifinale.

    In ceea ce priveste campionatul romanesc, nu ma bag deoarece nu prea ma mai intereseaza (cel putin de cand am venit aici). Mai ales ca daca e sa compari un meci de nivel international cu unul din Romania iti vine sa razi dar in acelasi moment si sa plangi cand iti dai seama ce diferenta mare este

    La multi ani si tie, si fie ca la sfarsitul acestui sezon sa va calificati in CL
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  11. #305
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DEPOR4EVER
    Eh cum sa uit de voi! Pe Thanya chiar am visat-o dupa DEPOR-REAL=3:1
    Asta e trebuie sa se impace cu ideea ca in ultimii ani suntem nasii Real-ului!
    =)) pai sa nu mai faci prostia asta ca pot fi foarte periculoasa in vise!!
    Stiu ca sunteti nasii nostrii de cativa ani,voi shi Zaragoza !!Sincera sa fiu nu poate sa-mi displaca aceasta echipa<Deportivo>,imi e simpatica..cand nu joaca impotriva Realului
    Teoria aia cu :Barcelona are norocul de a juca mereu cu adversarii pe care-i oboseshte Deportivo,e bestiala....ai glumit sau mi se pare mie?
    Cat despre "bine ca Jiul are echipa in A"....ce vrei sa-ti fac eu?Cumaparati-va primar my dear!!

    @alejandro
    Sunt mova
    ...Iker Casillas

  12. #306
    senior DEPOR4EVER's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Avem primar cu acte in regula!Mare microbist in campania electorala!
    Venea pe la meciuri statea la peluza cu galeria ce mai ,populism curat.
    Promitea nocturna,echipa competitiva!Acum nu mai e nevoie de nocturna in B
    se joaca dimineata si basca mai e si lumina afara,iar cu echipa ,sunt treburi mai importante la Primarie pentru ca din nou in Brasov "iarna ne-a prins pe nepregatite"!,echipa e in vacanta -se taie porcu'! era sa zic se taie Ioan Nicolae-mare magnat prin Brasov (-gen Gigi Becali) a cumparat vreo 3 uzine a dat oamenii afara dupa care le-a vandut la fier vechi afacere baroasa! de echipa il doare'in spitz!
    Mare tristete DEPOR -ma asteptam sa primesc cadou de Craciun locul 3!
    Asta e mergem mai departe ,sunt alaturi de tine Thanya ca si ai tai au zbarcit-o si iti urez tie si tuturor forumist-ilor un 'CRACIUN LINISTIT" si "UN NOU AN PLIN DE REALIZARI"

  13. #307
    incepator
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Deportivo Este O Echipa Care A Tinut Piept Marilor Echipe Din Europa!! Stie Cineva Cum Pot Face Rost De Un Fular Sau Un Tricou Cu Depor? Super Depor Forza Napoli Forza Depor

  14. #308
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Dap..shtiu eu!!Din depozitul mare din Galati
    @Depor` Si noi am zbarcito dar spre deosebire de voi,noi nu prea suntem obisnuiti.Bafta si voua in noul an..
    ...Iker Casillas

  15. #309
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Athletic Bilbao - Deportivo la Coruña 1-2. Frumos, iar i-au lasat galicienii cu moralul la pamant pe rivalii nostri din etapa viitoare Cu aceasta victorie "SuperDepor" a urcat pana pe locul 3.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #310
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    "superDepor" asta chiar ca devine din nou Super...bravo lor!!
    ...Iker Casillas

  17. #311
    senior DEPOR4EVER's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Vezi Catalane ca am avut dreptate,ii bateti pe Bilbao ptr. ca noi i-am
    demoralizat
    Multumesc Thanya pentru compliment ,daca locuiai in Brasov te invitam
    in oras la o.... orice si oriunde doreai tu sa mergem ;crede-ma ,nu ca ma laud
    dar aveam unde in Brasov,apropo ai fost vreodata,la vara te invit ,fac cinste
    pentru ca o sa castig concuesul de pronosticuri,DEPOR va castiga Cupa Spaniei ce mai o punem de o fiesta adevarata in Poiana Brasov!

  18. #312
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Pai hai sa punem o vorba la federatie sa nu mai joace Barcelona cu adversarii vostri` imediat dupa ce-i zapaciti voi!! Asta e deplasat...serios!!
    PS_sunt satula de munte..casa de vacantza nu ai ?
    ...Iker Casillas

  19. #313
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DEPOR4EVER
    DEPOR va castiga Cupa Spaniei ce mai o punem de o fiesta adevarata in Poiana Brasov!
    aveti un rival greu in sferturi, poate cel mai dificil dupa Barça Dar, daca aveti pretentii la cupa trebuie sa treceti de oricine, inclusiv de Valencia Poate merg sa "va vad" in retur ca se anunta a fi o dubla interesanta
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  20. #314
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Ce Ctalane,ti se pare ca Valencia este cel mai mare pericol din Primera dupa Barcelona?
    ...Iker Casillas

  21. #315
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Daca nu Valencia atunci cine ? Depor ? ar fi o posibilitate... in orice caz, nu realul nu in acest moment
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •