Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 505 to 510 of 510

Thread: DEPORTIVO la CORUÑA

  1. #505
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Inceput de sezon plin de sperante dupa un joc bun pe Bernabeu! Echipa a aratat ca stie ce joaca si a fost foarte aproape sa plece neinvinsa de la Madrid! 3-2 pentru REAL, dar raman cu golul frumos al lui Valeron si cu tristete dupa ratarea uriasa de la 2-2! Urmeaza Malaga pe Riazor! Sper sa fie primele 3 puncte!
    Muzzwrinka

  2. #506
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Au fost primele 3 puncte! 1-0 cu Malaga, gol Filipe Luis! Si ce gol! Golul etapei din cate am vazut eu! Meciul insa a fost foarte greu, Malaga s-a aparat ca de obicei in deplasari, si a fost aproape chiar sa inscrie pe final, Baha a ratat cu poarta goala! Sper ca Deportivo sa creasca in joc, pentru ca daca nu venea sutul de zile mari al lui Filipe, nu cred ca am fii reusit sa inscriem prin atacurile sterile pe care le-am avut aproape tot meciul! Sper ca in meciul de etapa viitoare de pe Riazor contra celor de la Espanyol sa invingem tot cu 1-0, dar prin gol marcat printr-o actiune colectiva! VAMOS DEPORTIVO! VAMOS CAMPEON!
    Muzzwrinka

  3. #507
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    15 puncte dupa 7 etape pentru Depor! Locul 4! Victorie azi 1-0 cu Sevilla, super-gol a lui Juan Rodriguez in minutul 38! Vamos Deportivo! Vamos CAMPEON!
    Muzzwrinka

  4. #508
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    etapa 10
    getafe - depor 0-2 mista , filipe luis
    depor castiga si termina meciul cu 9 oameni , riki si sergio eliminati plus antrenorul lotina
    de moment pe locul 4 cu 19 puncte , daca castiga maine valencia cade pe 5
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  5. #509
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Ce a batut vantu pe aici de cand nu prea am mai intrat pe forum E in segunda Depor si nimeni nu a observat p-aici... 0-1 acasa cu Hercules in min 55. Vamos DEPOR! E etapa a doua, in prima etapa a castigat cu 1-0 acasa cu Recreativo Huleva echipa din A Coruna!
    Muzzwrinka

  6. #510
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Mult ghinion din nou...mi-a adus aminte meciul asta de cosmarul cu Valencia din ultima etapa! 0-1 final
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •