Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Cristian Ianu

  1. #22
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Un lucru as vrea sa se intample, si nu-mi pasa de ce va iesi, dar daca dupa primele 2 partide din calificari nu vom obtine 6 puncte (cu Albania si Belarus) selectionerul va trebui schimbat imediat dupa meciul cu Belarus. Nu stiu, Petrescu, Grigoras, Munteanu, Napoli, nu-mi pasa pe cine aducem dar oricine altcineva. Astfel, noul selectioner ar avea la dispozitie exact o luna pentru a pregati meciul cu Franta.

    Dar tare imi e ca va da gres, si nu se vor lua masuri serioase.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #23
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    Asta intr-adevar ar fi o mare greseala..... Daca nu castigi cu Albani sau Belarus, calificarea deja este mai grea de optinut! Atunci chiar ca ar fi timpoul sa incepem sa cautam o alternativa pentru Lucescu!
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  3. #24
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    ianu vrea sa joace in nationala elvetiei.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  4. #25
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Pai daca Razvanel prostanel nu il cheama la nationala .

  5. #26
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    bun asa.

  6. #27
    manager xisco's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    314
    Reputatie
    1
    ianu poate vrea el sa joace pentru elvetia nu cred ca il vor elvetienii.viseaza si el frumos.
    [COLOR="Navy"][SIZE="6"]POLI TIMISOARA[/SIZE][/COLOR]

  7. #28
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    el zicea ca a facut deja demersuri pt cetatenie si ca a avut ceva contacte cu federalii... acum plm, poate se baga singur in seama sa-l mai vada tiganelul nostru,
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  8. #29
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by xisco View Post
    ianu poate vrea el sa joace pentru elvetia nu cred ca il vor elvetienii.viseaza si el frumos.
    Nu stiu...elvetienii primesc pe toata lumea am observat .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •