Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 47 of 47

Thread: TRICKSHOT cu Gabi "Mr. Perfect" Visoiu

  1. #43
    sport legend Ebbe04's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,213
    Reputatie
    1
    Tot nu am gasti inca nimica, poate vine Gabi cu cateva imagini!
    [COLOR="Blue"]Nur der S04!![/COLOR]

  2. #44
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Probabil a uitat de forum.

  3. #45
    incepator
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    N-am uitat de forum, dar cum am venit a trebuit sa ma fac pregatiri pt urmatoarea plecare din 2 oct. Din pacate nu veti gasi imagini de la trick shot magic nicaieri. Semifinalele si finala vor fi difuzate pe ESPN, iar sferturile nu au fost filmate (nici de mine). Dupa cum stiti, am reusit doar un 6-9 in fata lui nikolaidis, dar a fost un meci strans si putea foarte usor sa fie 8-8, daca nu ratam milimetric 2 lovituri. In schimb am vazut Las Vegas-ul, care e un kitch minunat, mai ales pt firile petrecarete. Hotelul la care am fost cazati era si el o atractie in sine si, spre deosebire de oras, chiar avea stil (pe langa cele 5 stele). In rest, mii de km de aparate, asa numitele pacanele, care te intampina chiar de la aeroport si sute de oameni pe bulevarde care iti dau fluturasi cu numere de stripper-ite. Cum spuneam, am inceput deja pregatirea pt world cup of trickshots, unde nikolaidis este cu mine in echipa alaturi de stefano pelinga (italia) si lucasz szywala (polonia).
    Pana data viitoare, voie buna!

  4. #46
    junior connas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    55
    Reputatie
    1
    Bv gabi! Tine-o tot asa!!!
    DOAR [COLOR="Red"]ROSU[/COLOR]-[COLOR="Blue"]ALBASTRU[/COLOR], DOAR [COLOR="Yellow"]STEAUA *[/COLOR]

  5. #47
    incepator
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Scoala de Biliard Gabi Visoiu

    Intre timp site-ul lui Gabi Visoiu s-a transformat in ebiliard.ro si s-a deschis si Scoala de Biliard din Bucuresti unde Gabi Visoiu tine lectii si cursuri de biliard.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •