Results 1 to 11 of 11

Thread: Kings On Ice la Bucuresti - de vorba cu organizatorii!!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Smile Kings On Ice la Bucuresti - de vorba cu organizatorii!!

    11 aprilie la patinoarul Mihai Flamaropol din Bucuresti. Pe cine asteptati sa vedeti cel mai mult? Cum va pregatiti pentru spectacol?

    Asteptam parerile si comentariile voastre. Cele mai noi informatii despre eveniment vor fi facute publice de acum si pe forum.

    Multumim!

    Echipa Amphitrion
    www.amphitrion.ro
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Iulya; 30th March 2010 at 14:58.

  2. #2
    junior WhateverHime's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    148
    Reputatie
    1
    Abia astept ziua de 11! Pe Plushenko l-am vazut si acum doi ani si in 2007, dar anul asta m-a dat gata vestea ca vine si Stephane Lambiel. Nu credeam c-o sa traiesc ziua in care o sa vina atatea nume mari la noi.

    Am o intrebare. Se va organiza cumva vreun fel de meet and greet dupa sau inainte de spectacol? Tare mi-as lua un autograf de la ei si parca nu i-as pandi ca o adolescenta isterica.

    Mai e un topic pe tema asta aici :http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=507174

  3. #3
    sport legend SimonaB's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,311
    Reputatie
    1
    Hi,hi, eu cred ca fac si pe adolescenta isterica daca trebuie. Totusi ar fi bine sa stim ce program au inainte si dupa spectacol pe unde ii putem prinde pt un autograf, o poza ceva...

  4. #4
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Nathalie Pechalat si Fabian Bourzat ...si Aliona si Robin .... asta daca reusesc sa ajung la gala

    Puteti sa scrieti o lista totii patinatorii care vor veni la Kings on ice Bucuresti ? Sunt ceva confuzii ... mai vin Davis si White dar Irina Slutskaya ?
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  5. #5
    :) innuendo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Buzau
    Posts
    2,861
    Reputatie
    1
    God cum sa vina si Irina Slutskaya? Incep sa cred ca pretul biletului este infim pentru ce o sa vad acolo. Sau Davis / White ?

    Phoai. si eu sunt curios
    My only opponent is myself !

    ex-tRipLe aXeL

  6. #6
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Ce de lume buna. Asa as veni si eu. Dar stau asa departe Si precis biletele sint tare scumpe. Si de ce au scris-o pe saraca Julia cu litere mai mici ? Mie imi plac programele ei !
    Laura, maailman kaunein tyttö

  7. #7
    junior
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    115
    Reputatie
    1
    Organizatorii vad ca nu mai apar pe aici, totusi care este lista completa a patinatorilor?

  8. #8
    sport legend SimonaB's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ale-Sonia View Post
    Organizatorii vad ca nu mai apar pe aici, totusi care este lista completa a patinatorilor?
    Intra pe sit-ul amphitrion si vezi acolo afisul, banuiesc ca este lista completa fiindca e afisul care a fost lipit si prin oras.

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Nu sunt un fan al patinajului, dar Plushenko +Edvin Marton arata si suna super bine. Pacat ca biletele sunt cam scumpicele..

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Saluti,

    Va fi o sesiune de autografe dupa show! Acesta va incepe la ora 20:00 si va dura aproximativ doua ore.

    Va asteptam pe toti maine!

  11. #11
    :) innuendo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Buzau
    Posts
    2,861
    Reputatie
    1
    Ah. Nu mai stau la autografe, din cauza timpului. Trebuie sa prind un tren la 11.30 cam asa. Acum 2 ani am luat autograf (ca sa primesti autograf trebuia sa cumperi un CD cun edvin marton de 50 RON si avea inauntru un pliant special si doar pe acela dadeau autograf). Acum as fi vrut de la Aliona. Asta e.. Vroiam iar autografe, dar daca nu se poate. Daca pierd trenul ala, mai stau in gara pana la 5 dimineata. Asa ca, mai bine ma duc. Am si scoala a doua zi.
    My only opponent is myself !

    ex-tRipLe aXeL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •